Fırsatınızı Seçin!

21 Mart 2018 Hareketli ( Bari Gidiş - Napoli Dönüş ) Güney İtalya Turu 2 Kişilik Odada Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.697 TL
1.699,00 TLHemen Al
 
20 Nisan 2018 Hareketli ( Bari Gidiş - Napoli Dönüş ) Güney İtalya Turu 2 Kişilik Odada Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.697 TL
1.699,00 TLHemen Al
 
27 Nisan 2018 Hareketli ( Napoli Gidiş - Bari Dönüş ) Güney İtalya Turu 2 Kişilik Odada Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.729 TL
2.349,00 TLHemen Al
 
14 Mayıs 2018 Hareketli ( Bari Gidiş - Napoli Dönüş ) Güney İtalya Turu 2 Kişilik Odada Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.697 TL
1.699,00 TLHemen Al
 
12 Haziran 2018 Hareketli ( Napoli Gidiş - Bari Dönüş ) Güney İtalya Turu 2 Kişilik Odada Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.094 TL
1.949,00 TLHemen Al
 
18 Temmuz 2018 Hareketli ( Bari Gidiş - Napoli Dönüş ) Güney İtalya Turu 2 Kişilik Odada Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.094 TL
1.949,00 TLHemen Al
 


Kapat
 
 
Paylaş : Facebook   Twitter  
Güney İtalya Turu | 2018 Bahar & Yaz Dönemi, 5 Gece 6 Gün Konaklamalı, THY İle Ulaşım, Transferler ve Rehberlik Dahil 1.699 TL’den Başlayan Fiyatlar... ( Mart - Temmuz 2018 arasında belirtilen tarihlerde ) * Tarih ve Fiyat bilgisi için lütfen hemen al butonunu tıklayınız !


1.699 TL
37 %
indirim
998 TL
kazancınız
2.697 TL
orjinal fiyat


Beğen :
 

 

 

DETAYLAR


 
 
 

BAHAR & YAZ DÖNEMİ

 

 

 Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi İle

 

 

 5 Gece 6 Gün 

 

1.TUR PROGRAMINAPOLI (2) - ALBEROBELLO (2) - LECCE (1)

 

 

Napoli Gidiş - Bari Dönüş

 


 

 

 

Güney İtalya Turu | 27 Nisan ve 12 Haziran 2017 Hareketli Tur Programı.PDF

 


 

 

2.TUR PROGRAMI


 

LECCE (1) – ALBEROBELLO (2) – NAPOLİ (2)

 

 

Bari Gidiş - Napoli Dönüş
1.Gün İSTANBUL- BARİ - LECCE

 

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali THY kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 11:30’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK 1445 sayılı tarifeli seferi ile saat 13:35’te Bari’ye uçuş. Yerel saat ile 14:35’te varış. Varışımızı takiben panoramik şehir turu. Turumuzda; Katedral ve Aziz Nicolas Bazilikası, Margarita Tiyatrosu, Petruzzelli Tiyatrosu, Eski şehir görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Lecce’ye hareket.

 

Varışımızı takiben şehir turu. Güney İtalya’nın Floransa’sı olarak bilinen Lecce şehir turumuzda; Santa Croce Bazilikası, antik şehir merkezi, Duomo Meydanı, Sant’Oronzo meydanı ve Napoli Kapısı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele dönüş. Geceleme otelimizde.

 

2.Gün LECCE – ALBEROBELLO 

 

Sabah kahvaltısından sonra ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Otranto (45 Euro) turuna katılabilirler. Otranto, 1480 yılında Gedik Ahmet Paşa liderliğinde İtalya seferine çıkan Osmanlı donanmasının İtalya’da ilk ayak bastığı yerdir. Fatih Sultan Mehmet’in beklenmedik ölümünden sonra fetret devrinin başlaması üzerine Gedik Ahmet Paşa İstanbul’a çağırılır ve İtalya seferi böylece son bulur. Turumuzda; Osmanlı kuşatması esnasında hayatını kaybeden Otranto’lu askerlerin iskeletlerinin bulunduğu Otranto Katedrali, Eski Otranto Kalesi, Aragon Kalesi ve San Pietro Kilise’si görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Alberobello’ya hareket.

 

Alberobello’ya varışımızın ardından Unesco Dünya Mirasları listesinde olan Alberobello Kasabasında, kilit taşlı mantar evler (Trullo Evleri) göreceğiz. Tur sonrasında Alberobello’da bulunan otele transfer.  Geceleme otelimizde.

 

3.Gün ALBEROBELLO 

 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Puglia Köyler turuna katilabilirler (80 Euro). Bu turumuzda; ilk olarak Locorotondo şehrine uğruyoruz. Bölgenin en ünlü köylerinden biri olan Locorotondo’da gezimize merkez Bazilika’yı ziyaret ederek başlıyoruz. Locorotondo’da antik şehir merkezi, San Nicola ve San Giorgio kiliseleri görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrasında Ostuni şehrine hareket ediyoruz.

 

Ostuni’ye varışımızı takiben şehir turumuza başlıyoruz. Ostuni Katedrali, Vescovile Sarayı ve avlusu, Ostuni surları, Sant’Orozo dikilitaşı ve Belediye Binası şehir turumuz esnasında görülecek yerler arasındadır. Daha sonra turumuzun son durağı olan sahil kasabası Polignano a Mare’ye yola çıkıyoruz. Polignano a Mare’ye varışımızı takiben şehir turumuza başlıyoruz. Eski şehir merkezi ve Polignano a Mare sahilleri görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Polignano a Mare’nin eşsiz sahilinde denize girmek için serbest zaman. Daha sonra rehberimizin belirleyeceği saatte otele dönüş. Geceleme otelimizde.

 

4.Gün ALBEROBELLO – NAPOLİ 

 

Sabah kahvaltısının ardından Napoli’ye hareket. Güzergâh üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Matera turuna katılma imkanı (35 Euro). Unesco Dünya Mirası listesinde bulunan kayaya kazılarak inşa edilmiş klise ve evlerden oluşturulan, Carlo Levi’nin sürgünden önce uğradığı Matera ziyaret edilecektir. Matera turundan sonra Napoli’ye devam ediyoruz. Napoli’ye varışımızı takiben şehir turu.

 

Turumuzda; 16. Yüzyıl'da yapılmış Kraliyet Sarayı, dünyanın en önemli gösterilerine sahne olan San Carlo Tiyatrosu, kafe ve mağazalarıyla ünlü Umberto 1 Galerisi, Roma’daki Pantheon’dan esinlenerek yapılan San Francesco Di Paolo Kilisesi, Plebiscito Meydanı, Angev’in Kalesi ve Napoli Limanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.

 

5.Gün NAPOLİ

 

Sabah kahvaltısından sonra ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Amalfi kıyıları (85 Euro) turuna katılabilirler. Bu gezimizde; yüksek sarp kayalıklarından nefes kesen manzarası ve denize hakim renkli, sevimli köyleri, kıvrımlı ve dik yolları, süslü bahçeleri ve turkuaz suları ile İtalya’nın en güzel kıyı şeridi olan Amalfi Sahilleri'ni görme imkanı yaşıyoruz. Ayrıca zıtlıklarıyla beraber tüm güzelliklerini sergileyen güney ve kuzey İtalya panoramasını görme şansını da yakalıyoruz. Gezimize İtalya'nın en romantik şehirlerinden biri olan Sorrento ile başlıyoruz. Yemyeşil sokakları ve çiçeklerle dolu meydanlarıyla Sorrento büyüsüne kapılıp, Positano'ya geçiyoruz. Bütün evler üst üste konulmuş gibi görünen bu şehrin her yerini limon bahçeleri kaplıyor.

 

Öğle yemeği ve alışveriş için Positano sahilinde vereceğimiz serbest zamanın ardından, Amalfi’ye yola çıkyıoruz. Arzu eden misafirlerimiz Amalfi Katedrali’ni görebilirken, arzu eden misafirlerimiz ise serbest zamanını Amalfi’nin güzel sokaklarında değerlendirebilir. Tur sonrası otele dönüş. Geceleme otelimizde. 

 

6.Gün NAPOLİ –İSTANBUL 

 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Pompei (45 Euro) turuna katılabilirler. Dünyanın en ünlü arkeolojik alanlarından biri olan Pompei, M.S. 79’da patlayan ve şehri yok eden Vezüv Yanardağı'nın eteklerinde uzanır. Arkeologların 1748 yılında uzun süren kazıları sonucu, şehir tüm canlılığıyla ortaya çıkarılmış. Görülecek yerler arasında Bazilika, Forum, Fauna Evi, restoranlar, hamamlar, ekmek fırınları yer alıyor.

 

Tur sonrası Napoli havalimanına transfer. Bilet ve bagaj işlemlerimizi tamamladıktan sonra Türk Hava Yolları’nın TK 1454 sefer sayılı uçuşu ile saat 19:10’da İstanbul’a hareket. İstanbul saati ile 22:20’de varış ve gezimizin sonu.


 

3* ve 4* Oteller

Lecce (Merkeze 10 – 15 km mesafe)

Alberobello (Merkeze 10 – 15 km mesafe)

Napoli (Merkeze 10 – 15 km mesafe)


 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:


 • Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul - Bari / Napoli - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak biletleri,
 • Havalimanı vergileri,
 • 3* ve 4* otel kategorisinde 5 gece kahvaltı dâhil konaklamalar,
 • Havalimanı - otel - havalimanı ve şehirlerarası transferler,
 • Panoramik Napoli, Alberobello, Bari ve Lecce şehir turları,
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri,  
 • Şehir vergileri,
 • Zorunlu Seyahat Sigortası


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:


 • Vize ücreti (120 Euro),
 • Özel Seyahat Sağlık Sigortası (10 Euro),
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli,
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

  NASIL FAYDALANABİLİRİMRezervasyon gerekmektedir. Tel : 0(216) 360 59 48  ,  0(549) 240 49 81  
 
 • 21 Mart, 20-27 Nisan, 14 Mayıs, 12 Haziran ve 18 Temmuz 2018 Hareketli turlarda geçerlidir.
 • Kredi Kartlarına 9 Taksit İmkanı.
 • Fiyata dahil olan ve olmayan hizmetler, önemli bilgiler için lütfen tur programı bölümünü inceleyiniz.
 • Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde Flash Promosyon turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır
 • Tek kişi farkı 550 TL. 0-2 Yaş 600 TL + zorunlu hizmetler şeklindedir. Tek kişi ve çocuk bilgilerinin rezervasyon sırasında bildirilmesi gerekmektedir.
 • Firmamız, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmetten faydalanabilmek için en az 6 ay geçerliliği olan pasaportunuzun olması gerekmektedir.
 • Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmeti satın alıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
 • Hizmet kodunuz satın alma işleminiz sonrasında  e-posta adresinize gönderilecektir.
 • Gelen hizmet kodunu yazdırmanız veya kaydetmeniz ,rezervasyon sırasında belirtmeniz, yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.
 • E-posta adresinize mail gelmediğini düşünüyorsanız "Spam","Junk" ya da "Önemsiz" adlı mail kutularına bakınız.
 • Dilediğiniz anda "Fırsatlarım" linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

Fonipon/TZ
.
- İstanbul
(216)360 59 48
 
%30

Sicilya Turu | Bahar & Yaz Dönemini Kapsayan, THY ile Ulaşım...
1.299 TL   1.856 TL
%40

İtalya Rüyası Turu | Kış & Bahar & Kurban Bayramı & Yaz Döne...
1.099 TL   1.832 TL
© 2012 Fonipon Tüm hakları saklıdır .
Bu sayfayı ziyaret ettiğinizde kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız .

Tasarım & Programlama : Deltapro