Fırsatınızı Seçin!

01 Kasım 2017 Hareketli ( Roma Gidiş - Venedik Dönüş ) Espresso İtalya Turu 2 Kişilik Odada Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.740 TL
1.699,00 TLHemen Al
 
06 Kasım 2017 Hareketli ( Venedik Gidiş - Roma Dönüş ) Espresso İtalya Turu 2 Kişilik Odada Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.418 TL
1.499,00 TLHemen Al
 
11 Kasım 2017 Hareketli ( Roma Gidiş - Venedik Dönüş ) Espresso İtalya Turu 2 Kişilik Odada Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.418 TL
1.499,00 TLHemen Al
 
16 Kasım 2017 Hareketli ( Venedik Gidiş - Roma Dönüş ) Espresso İtalya Turu 2 Kişilik Odada Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.418 TL
1.499,00 TLHemen Al
 
21 Kasım 2017 Hareketli ( Roma Gidiş - Venedik Dönüş ) Espresso İtalya Turu 2 Kişilik Odada Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.095 TL
1.299,00 TLHemen Al
 


Kapat
 
 
Paylaş : Facebook   Twitter  
Espresso İtalya Turu | Kış Dönemini Kapsayan, THY İle Ulaşım, 5 Gece 6 Gün Konaklamalı, Transferler, Panoramik Şehir Turları ve Rehberlik Dahil 1.299 TL’den Başlayan Fiyatlarla... ( Kasım 2017 belirtilen tarihlerde ) * Tarih ve Fiyat bilgisi için lütfen hemen al butonunu tıklayınız !


1.299 TL
38 %
indirim
796 TL
kazancınız
2.095 TL
orjinal fiyat


Beğen :
 

 

 

DETAYLAR


 


Kış DÖNEMİ

 

 

 Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi İle

 

 

5 Gece 6 Gün

 


 


1.TUR PROGRAMIVENEDİK (1) – FLORANSA (2) – ROMA (2)

 

 

Venedik Gidiş - Roma Dönüş


 

Espresso İtalya Turu | 06 ve 16 Kasım 2017 Hareketli Tur Programı.PDF 

2.TUR PROGRAMI


 

ROMA (2) – FLORANSA (2) – VENEDİK (1)

 

 

Roma Gidiş - Venedik Dönüş


 


1.Gün İSTANBUL – ROMA

 

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 10:45’te buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK 1865 sayılı tarifeli seferi ile saat 12:55’te Roma’ya uçuş. Yerel saat ile 13.35’te varış. Varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu için hareket.

 

Şehir turumuzda; Hristiyanlığın merkezi olarak kabul edilen San Pietro Meydanı ve Bazilikası, Cem Sultan’ın hapsedildiği Castel Sant’Angelo, Mussoli’nin halka seslenmiş olduğu Venedik Meydanı ve II. Vittorio Emmauele anıtı, Gladyatör savaşlarına ev sahipliği yapan Kolezyum, Tatlı Hayat filmiyle ünlenen Aşıklar Çeşmesi, 135 basamaktan oluşan İspanyol merdivenleri ve batık gemi çeşmesini bulunduran İspanyol meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer.

 

Akşam rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Roma Gece Turu (25€) veya Yemekli Gece Turu (55€)'na katılma imkanı. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

2.Gün ROMA

 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Napoli & Pompei (85€) turuna katılabilirler.

 

Turumuzun ilk durağı olan Pompei şehri; M.S 79 yılında Vezüv Yanardağı’nın patlaması sonucunda 18. Yüz yıla kadar 7 metre toprağın altında kalmıştır. Bu tarihte yapılan kazılar sonrası ortaya çıkan evleri, sarayları ve taşlaşmış insanları görme fırsatı bulacağız. Pompei açık hava müzesi ziyareti sonrası Napoli’ye yola çıkıyoruz.

 

Varışı takiben panoramik Napoli şehir turu. Şehir turumuzda; Napoli’nin merkez meydanı olan Plebiscito Meydanı, 17. Yüzyılda yapılmış Kraliyet Sarayı, Castel Nuovo (Yeni Kale), Roma’da bulunan San Pietro Meydan’ından ve Pantheon’dan esilenerek yapılan San Francesco di Paola Bazilikası, mağazaların bulunduğu I. Umberto Galerisi, 1737 yılında inşa edilen ve UNESCO dünya kültür mirası listesinden bulunan San Carlo Tiyatrosu ve Napoli Limanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.  

 

3.Gün ROMA - FLORANSA

 

Sabah kahvaltısının ardından Floransa’ya hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Orvieto turuna katılma imkanı (25€). İtalya’nın sanat ve genel tarihinde önemli bir yer edinen ve olağanüstü doğal güzelliklere sahip olan Orvieto’da antik kent merkezinin ve Orvieto Duomo’sunun görülmesinin ardından Floransa’ya hareket.

 

Varışı takiben panoramik Floransa şehir turu. Turumuzda; Floransa’yı ikiye ayıran Arno Nehri, kuyumcularıyla ünlü Ponte Vecchio köprüsü, Medici Aile’sinin Floransa’ya hüküm sürdüğü Palazzo Vecchio, Rönesans’ın baş yapıtlarından olan Herkül ve Davut heykellerine ev sahipliği yapan Piazza Della Signoria, İtalya’nın en yüksek 3. Kubbesine sahip olan Santa Maria del Fiore Duomo’su ve kapısıyla ünlü Vaftizhane görülecek yerler arasındadır.Tur bitiminde Montecatini'deki otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

4.Gün FLORANSA 

 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Toscana (90€) turuna katılabilirler. Turumuzun ilk durağı olan Pisa’da; İtalya’nın simgesi haline gelen eğik Pisa Kulesi ve hemen yanında bulunan Miracoli Meydanı görüldükten sonra San Gimignano’ya yola çıkıyoruz. Kendinizi Orta Çağ’da hissedecek olduğunuz San Gimignano’da, 12. ve 13. yüzyıllarda rakip soylu aileler tarafından inşa edilen 13 kuleyi ve Cisterne Meydanı’nı göreceğiz. Turumuz sonrası Siena’ya hareket ediyoruz.

 

Mahalle kültürünün baskın bir şekilde görüldüğü Siena’da toplamda 17 mahalle bulunmaktadır. Mahallelerin katılımıyla gerçekleştirilen Palio at yarışlarının yapıldığı Campo Meydanı, yapımı yarım kalan Siena Duomo’su ve şehrin dar sokakları Siena şehir turumuzda görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

5.Gün FLORANSA - VENEDİK

 

Sabah kahvaltısının ardından Venedik'e hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Bologna (25€) turuna katılma imkanı. Bologna şehir turumuzda; Bologna’nın merkezi olarak kabul edilen Piazza Maggiore (Büyük Meydan), Meydanın hemen arkasında bulunan Neptün Çeşmesi, Eski Borsa Binası, Avrupanın ilk üniversite binası, Quadrilatero (eski pazar), Bologna’nın simgeleri haline gelen Garisenda ve asinelli kuleleri görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası Venedik’e hareket.

 

Tronchetto meydanına varışın ardından kısa vapur yolculuğu ile San Marco Meydanı’na varış ve panoramik şehir turu. Şehir turumuzda; ünlü San Marco Meydanı ve Kilisesi, mahkumların ceza evine girmeden önce son bir kez Venedik’e baktığı Son Nefes Köprüsü, Büyük Kanal ve üzerinde bulunan Rialto Köprüsü, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi ve Giorgio Maggiore Kilisesi görülecek yerler arasındadır.

 

Şehir turumuzun ardından rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Venedik'in sembolü olan Gondol turu (25 Euro). Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde. 

 

6.Gün VENEDİK – İSTANBUL      

 

Sabah kahvaltısının ardından uçak saatine bağlı olarak Venedik Marco Polo Havalimanı’na transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Türk Hava Yolları'nın TK 1872 sayılı tarifeli seferi ile saat 14:20’de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 18.50’de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.


 

3 ve 4* Oteller

 

Venedik (Vicenza, Mestre, Treviso, Padova, Lido de Jesolo bölgeleri)

Floransa (Montecatini)

Roma (Merkeze 10 – 15 km mesafe)


 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:


 • Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (IST) - Roma (FCO) - Venedik (VCE) - İstanbul (IST) arası ekonomi sınıfı uçak biletleri,
 • Havalimanı vergileri,
 • 3 ve 4* otellerde 5 gece kahvaltı dâhil konaklamalar,
 • Havalimanı - otel - havalimanı transferleri,
 • Tüm şehirler arası transferler, 
 • Panoramik Roma, Floransa ve Venedik şehir turları, 
 • Şehir vergileri (25 Euro),
 • Vaporetto ücreti (15 Euro),
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri,
 • Zorunlu Seyahat Sigortası


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:


 • Vize ücreti (120 Euro),
 • Özel Seyahat sağlık sigortası (10 Euro),
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli,
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar, 
 • Opsiyonel turlar,
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri 

 

 NASIL FAYDALANABİLİRİMRezervasyon gerekmektedir. Tel : 0(216) 360 59 48  ,  0(549) 240 49 81  
 
 • 01-06-11-16-21 Kasım 2017 Hareketli turlarda geçerlidir.
 • Kredi Kartlarına 9 Taksit İmkanı.
 • Fiyata dahil olan ve olmayan hizmetler, önemli bilgiler için lütfen tur programı bölümünü inceleyiniz.
 • Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde Flash Promosyon turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır
 • Tek kişi farkı 550 TL. 0-2 Yaş 600 TL + zorunlu hizmetler şeklindedir. Tek kişi ve çocuk bilgilerinin rezervasyon sırasında bildirilmesi gerekmektedir.
 • Firmamız, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmetten faydalanabilmek için en az 6 ay geçerliliği olan pasaportunuzun olması gerekmektedir.
 • Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmeti satın alıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
 • Hizmet kodunuz satın alma işleminiz sonrasında  e-posta adresinize gönderilecektir.
 • Gelen hizmet kodunu yazdırmanız veya kaydetmeniz ,rezervasyon sırasında belirtmeniz, yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.
 • E-posta adresinize mail gelmediğini düşünüyorsanız "Spam","Junk" ya da "Önemsiz" adlı mail kutularına bakınız.
 • Dilediğiniz anda "Fırsatlarım" linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

Fonipon/TZ
.
- İstanbul
(216)360 59 48
 
%30

Sicilya Turu | Bahar & Yaz Dönemini Kapsayan, THY ile Ulaşım...
1.299 TL   1.856 TL
%40

Roma Turu | Bahar ve Kış Dönemini Kapsayan, 3 Gece 4 Gün Kon...
1.099 TL   1.832 TL
%40

Klasik İtalya Turu | Kış & Sonbahar Dönemi, Pegasus Hava Yol...
1.299 TL   2.165 TL
%38

Espresso İtalya Turu | Kış & Sonbahar Dönemi, Pegasus Hava Y...
1.299 TL   2.095 TL
%38

Büyük İtalya Turu | Kış & Sonbahar Dönemi, 7 Gece 8 Gün Kona...
1.499 TL   2.418 TL
%38

Bir Başka İtalya Turu | Sonbahar & Kış Dönemi, 7 Gece 8 Gün ...
1.699 TL   2.740 TL
%37

Maxi İtalya Turu | Bahar & Kış & Sömestre Dönemi, 7 Gece 8 G...
1.099 TL   1.744 TL
%40

İtalya Rüyası Turu | Kış & Bahar & Kurban Bayramı & Yaz Döne...
1.099 TL   1.832 TL
%37

Güney İtalya Turu | 2018 Bahar & Yaz Dönemi, 5 Gece 6 Gün Ko...
1.699 TL   2.697 TL
%37

Klasik İtalya Turu | Kış & Sömestre & Bahar Dönemi, Roma / F...
1.299 TL   2.062 TL
© 2012 Fonipon Tüm hakları saklıdır .
Bu sayfayı ziyaret ettiğinizde kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız .

Tasarım & Programlama : Deltapro