Fırsatınızı Seçin!

25 Ocak 2018 İstanbul Hareketli 3* Ibis Hotel vb. Konaklamalı Paris Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı

Değeri
2.740 TL
1.699,00 TLHemen Al
 
25 Ocak 2018 İstanbul Hareketli 4* Courtyard by Marriott vb. Konaklamalı Paris Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı

Değeri
3.256 TL
2.019,00 TLHemen Al
 
25 Ocak 2018 (Tüm Türkiye İç Hat Bağlantı Dahil) Hareketli 3* Ibis Hotel vb. Konaklamalı Paris Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı

Değeri
3.466 TL
2.149,00 TLHemen Al
 
25 Ocak 2018 (Tüm Türkiye İç Hat Bağlantı Dahil) Hareketli 4* Courtyard by Marriott vb. Konaklamalı Paris Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı

Değeri
3.950 TL
2.449,00 TLHemen Al
 
25 Ocak 2018 (Kıbrıs Bağlantı Dahil) Hareketli 3* Ibis Hotel vb. Konaklamalı Paris Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı

Değeri
3.821 TL
2.369,00 TLHemen Al
 
25 Ocak 2018 (Kıbrıs Bağlantı Dahil) Hareketli 4* Courtyard by Marriott vb. Konaklamalı Paris Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı

Değeri
4.289 TL
2.659,00 TLHemen Al
 


Kapat
 
 
Paylaş : Facebook   Twitter  
Paris Turu | Kış Dönemi, THY İle Ulaşım, 3 Gece 4 Gün Konaklama, Transferler ve Rehberlik Dahil 1.499 TL’den Başlayan Fiyatlarla... ( Ocak 2018 ) *Tarih, Fiyat ve Otel bilgisi için lütfen hemen al butonunu tıklayınız!


1.699 TL
38 %
indirim
1.041 TL
kazancınız
2.740 TL
orjinal fiyat


Beğen :
 

 

 

DETAYLAR

 

 

 

Kış Dönemi

 

Türk Hava Yolları İle 3 Gece

 

 

 

 

TUR PROGRAMI

 
 
1.Gün İSTANBUL - PARİS
 

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde 08.00’de hazır bulunulması. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları'nın TK1823 sefer sayılı uçuşu ile 11.10’de Paris’e hareket. 12.55'de Paris’e varış. Ardından havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle panoramik şehir turu.

 

Panoramik şehir turunda; Opera Meydanı ve Binası, Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı (Arc De Triomphe), Eiffel Kulesi, Askeri Müze, Meclis binası, Napoléon'un Mezarı, Louvre Sarayı ve Müzesi, Madlen Kilisesi, Grand Palais, Petit Palais, Comedie Francais görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer. Geceleme otelinizde.

 

2.Gün PARİS

 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek Paris ikonları ve Seine Nehri turumuza katılabilirler (95 Euro). Turumuzda; şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris'in olduğu kadar Fransa’nın da sembolü olan Eiffel Kulesine çıkıyoruz. Daha sonra, tekne ile Seine Nehri Gezisi’ne çıkıyoruz. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında; Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta.

 

Nehir gezisi sonrası şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle Semti’nden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesine fünikülerle çıkacağız. Burada; Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı’nda portrenizi yaptırmak ve yemek için serbest vaktiniz olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfüm, kozmetik ürünleri ve saat alabileceğiniz Benlüx mağazasına hareket ediyoruz. Benlüx Mağazasından sonra turumuz sona eriyor.

 

Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Romantik Paris gece turu (35 Euro) turuna katılabilirler. Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris’i gece panoramik olarak görebilecek Eyfel kulesindeki kısa ışık gösterisini izleyecek, tüm dünyanın en tanınmış caddesi Champs Elysees’de dolaşma fırsatı bulacaksınız.

 

Arzu eden misafirlerimiz Lido Show (140 Euro) turuna katılabilirler. 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW'u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izleme fırsatı bulabilecekler. Tur bitiminde otele transfer. Geceleme otelinizde.

 

3.Gün PARİS

 

Sabah kahvaltısı ve serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek olan Disneyland turumuza / çift park (120 Euro), Louvre ve Versailles turuna (150 Euro) veya Louvre ve Notre Dame Katedrali (75 Euro) katılabilirler. 

 

Disneyland turumuzda; Main Street ve 19. Yüzyıl Amerikan kasabaları, Korsan Adası, Fantezi Ülkesi ve Keşifler Diyarı göreceğimiz yerler arasında. Frontierland’da, Perili Köşkte gezinti yaptıktan sonra, başıboş bir maden treni ile maden tünelleri ve yıkılmaya yüz tutmuş köprülerden geçerek eğlencenin doruklarına ulaşacağız. Indiana Jones'un Ölüm Tapınağı'nı hızlı trenle gezecek ve sonrasında teknelerimize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan Karayip Korsanları’nı ziyaret edeceğiz. Dünyanın dört bir yanından çocukların bizler için söyleyeceği şarkıları teknelere binerek izleyecek ve Disney karakterleriyle tanışacağız. Dileyenler uzay gemilerine binerek yıldız savaşlarına bizzat katılacak, hız tutkunları ise Uzay Dağı'ndan aya kadar ulaşabilecekler. Tabii her şeyin yanında nefis bir çevre dizaynı, unutulmaz fotoğraflar çekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alışveriş butiği sizi bekliyor. Disney karakterlerinin geçit töreninin ardından sezona göre kapanış saatlerine uygun olarak Paris’e geri döneceğiz. 

 

Louvre müzesi & Versailles Sarayı turumuzda; Dünyanın en büyük ve en ünlü sanat müzesi olan Louvre’u gezdikten sonra serbest öğle yemeği molası veriyoruz. Daha sonra Versailles Sarayı'na doğru hareket ediyoruz. Fransız kraliyet ailesine asırlarca ev sahipliği yapmış ünlü Versailles Sarayı gezimizde kraliçe Marie-Antoinette ve kral 16. Louis’nin orijinal haliyle korunmuş yatak odalarını, aynalı galeriyi, bakanlık dairelerini, saray kilisesini, savaş salonunu ve sarayın yeni restore edilmiş birçok salonunu serbest olarak gezdikten sonra su oyunlarıyla meşhur kraliyet  bahçelerini de keşfetme şansına sahip olacağız. 

 

Louvre müzesi & Notre Dame katedrali turumuzda; Dünyanın en büyük ve en ünlü sanat müzesi olan Louvre’u gezdikten sonra serbest öğle yemeği molası veriyoruz. Daha sonra Victor Hugo’nun sefiller adli romaninda gecen Notre Dame katedralini ziyaret ediyoruz. 

 

4.Gün PARİS – İSTANBUL 

 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları'nın TK1824 sefer sayılı uçuşu ile ile 13.50’de İstanbul’a uçuş ve 19.25’de Atatürk Havalimanı'na varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu.


 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ 

 

 • Havalimanı vergileri,
 • Türk Hava Yolları ile  İstanbul (IST) – Paris – İstanbul (IST) parkurunda uçak bileti,
 • 3 gece oda & kahvaltı bazında konaklama,
 • Alan / otel / alan transferleri,
 • Yerel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri,
 • Otel vergileri,
 • Turist Şehir vergileri,
 • Türsab zorunlu mesleki sigortası


FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ 

 

 • Vize ücreti, servis bedeli (120 Euro),
 • Seyahat Sağlık Sigortası (10 Euro),
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları, 
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL),
 • Müze ve ören yerleri girişleri,
 • Şoför tipleri (5 Euro) (isteğe bağlı)

 NASIL FAYDALANABİLİRİMRezervasyon gerekmektedir. Tel : 0(216) 360 59 48,  0(549) 240 49 81


 • 25 Ocak 2018 Hareketli turlar için geçerlidir.
 • Kredi kartlarına 9 taksit imkanı.
 • Fiyata dahil olan ve olmayan hizmetler, önemli bilgiler için lütfen detaylar bölümünü inceleyiniz.
 • Flash Promosyon turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır
 • Tek kişi konaklama farkı 500 TL ile 650 TL arasında otellere göre değişiklik göstermektedir. 0-2 Yaş Çocuk 600 TL'dir. Tek kişi ve çocuk bilgilerinin rezervasyon sırasında belirtilmesi gerekmektedir.
 • Firmamız, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmetten faydalanabilmek için en az 6 ay geçerliliği olan pasaportunuzun olması gerekmektedir.
 • Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmeti satın alıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
 • Hizmet kodunuz  satın alma işleminiz sonrasında  e-posta adresinize gönderilecektir.
 • Gelen hizmet kodunu yazdırmanız veya kaydetmeniz ,rezervasyon sırasında belirtmeniz, yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.
 • E- posta adresinize mail gelmediğini düşünüyorsanız "Spam","Junk" ya da "Önemsiz" adlı mail kutularına bakınız.
 • Dilediğiniz anda "Hesabım" linkine tıklayarak da satın aldığınız hizmetleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

Fonipon
-
- İstanbul
(216) 360 59 48
 
%30

Benelüks Paris Turu | 7 Gece 8 Gün Konaklama, THY ile Ulaşım...
1.699 TL   2.427 TL
%35

Benelüks & Paris Turu | Sömestre Dönemi, THY İle Ulaşım, 7 G...
2.349 TL   3.614 TL
%33

Maxi Benelüks & Paris Turu | 13 Kasım 2017 Hareketli, Pegasu...
1.949 TL   2.909 TL
%37

Flex Benelüks & Paris Turu | Kış - Sömestre - Bahar Dönemi, ...
1.499 TL   2.379 TL
%36

Benelüks & Paris Turu | Ankara Hareketli, 7 Gece 8 Gün Konak...
1.849 TL   2.889 TL
© 2012 Fonipon Tüm hakları saklıdır .
Bu sayfayı ziyaret ettiğinizde kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız .

Tasarım & Programlama : Deltapro