Fırsatınızı Seçin!

19 Ocak 2018 Ankara Hareketli Benelüks & Paris Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.889 TL
1.849,00 TLHemen Al
 
26 Ocak 2018 Ankara Hareketli Benelüks & Paris Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.045 TL
1.949,00 TLHemen Al
 
02 Mart 2018 Ankara Hareketli Benelüks & Paris Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.655 TL
1.699,00 TLHemen Al
 
09 Mart 2018 Ankara Hareketli Benelüks & Paris Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.655 TL
1.699,00 TLHemen Al
 
16 Mart 2018 Ankara Hareketli Benelüks & Paris Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.655 TL
1.699,00 TLHemen Al
 
23 Mart 2018 Ankara Hareketli Benelüks & Paris Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.889 TL
1.849,00 TLHemen Al
 


Kapat
 
 
Paylaş : Facebook   Twitter  
Benelüks & Paris Turu | Ankara Hareketli, 7 Gece 8 Gün Konaklamalı, Pegasus Hava Yolları İle Ulaşım, Transferler, Rehberlik ve Panoramik Şehir Turları Dahil 1.849 TL’den Başlayan Fiyatlarla... ( Ocak 2018 - Mart 2018 arasında belirtilen tarihlerde) *Tarih ve Fiyat bilgisi için lütfen hemen al butonunu tıklayınız !


1.849 TL
36 %
indirim
1.040 TL
kazancınız
2.889 TL
orjinal fiyat


Beğen :
 

 

 

DETAYLAR 

 

KIŞ & SÖMESTRE DÖNEMİ

 

 

AMSTERDAM (2) – LAHEY – BRÜKSEL (1) – PARİS (3) –

LÜKSEMBURG (1) – (KÖLN) 

 

 

Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile 7 Gece..

 

 

ANKARA Hareket

 

 

Düsseldorf Gidiş – Düsseldorf Dönüş 


 

 

Avantajlı ekstra geziler:   

 

Remich & Schengen turu (35 Euro) + Paris by night (35 Euro)  +  Brugge turu (35 Euro) + Marken & Volendam (55 Euro) + Paris İkonları (80 Euro)= 240 Euro yerine 195 Euro 

 

TUR PROGRAMI


 

1.Gün ANKARA – DÜSSELDORF – AMSTERDAM 

 

Ankara Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla 15.00’de buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları’nın PC1687 sefer sayılı uçuşu ile 17.15’de Düsseldorf’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 18.55’de varışımızın ardından bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Amsterdam’a hareket ediyoruz. Varışımızda otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler. 

 

2.Gün AMSTERDAM  

 

Kahvaltının ardından panaromik olarak gerçekleştireceğimiz Amsterdam şehir turu için otelimizden hareket. Turumuzda; Dam Meydanı, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, tarihi tren istasyonu, Çiçek Market görülecek yerler arasındadır.

 

Tur bitimi arzu eden misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak düzenlenecek olan Marken & Volendam Balıkçılar Kasabası ve Marken Köyü turuna katılabilirler (55 Euro). Turumuzda; rehber eşliğinde Volendam’ın tarihi evlerini ve değişik mimarisini yakından görebilme imkanını bulacaksınız. Tur bitimi otelimize transfer.

 

3.Gün AMSTERDAM – LAHEY – BRÜKSEL

 

Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Özel otobüsümüz ile Lahey’e doğru hareket ediyoruz. Hollanda’nın politik başkenti olan Lahey’de panaromik olarak gerçekleştireceğimiz şehir turu esnasında; Hollanda Meclis binası, Bakanlıklar, yüce adelet divanı göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi Brüksel’e hareket ediyoruz.

 

Varışımızda; Çin Çay evleri, Japon Mimarisi, Heysel Stadyumu, Borsa Binası, Atomyum (Atomik Sembol), Kral Albert Sarayı, Büyük Katedral Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer ve otele yerleşme. 

 

4.Gün BRÜKSEL – PARİS

 

Kahvaltının ve özel otobüsümüz ile Paris’e hareket. Güzergâh üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Bruges turuna katılma imkânı (35 Euro). Tur bitiminde Paris’e hareket. Varışın ardından şehir turu.

 

Bu turumuzda; Eiffel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un mezarı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele yerleşme ve geceleme otelinizde.

 

5.Gün PARİS 

 

Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek Paris ikonları ve Seine Nehri turumuza katılabilirler (80 Euro). Turumuzda; şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris'in olduğu kadar Fransa’nın da sembolü olan Eiffel Kulesine çıkıyoruz. Daha sonra, tekne ile Seine Nehri Gezisi’ne çıkıyoruz. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında; Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta.

 

Nehir gezisi sonrası şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle Semti’nden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesine fünikülerle çıkacağız. Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı’nda portrenizi yaptırmak ve yemek için serbest vaktiniz olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfüm, kozmetik ürünleri ve saat alabileceğiniz Benlüx mağazasına hareket ediyoruz. Benlüx Mağazasından sonra turumuz sona eriyor.

 

Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Romantik Paris Gece turu (35 Euro) turuna katılabilirler. Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris’i gece panoramik olarak görebilecek Eyfel kulesindeki kısa ışık gösterisini izleyecek, tüm dünyanın en tanınmış caddesi Champs Elysees’de dolaşma fırsatı bulacaksınız.

 

Arzu eden misafirlerimiz Lido Show (125 Euro) turuna katılabilirler. 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW'u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izleme fırsatı bulabilecekler. Tur bitiminde otele transfer. Geceleme otelinizde.

 

6.Gün PARİS 

 

Sabah kahvaltısı ve serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek olan Disneyland turumuza çift park (120 Euro) veya Louvre ve Versailles turuna (150 Euro) katılabilirler. 

 

Disneyland turumuzda; Main Street ve 19. Yüzyıl Amerikan kasabaları, Korsan Adası, Fantezi Ülkesi ve Keşifler Diyarı göreceğimiz yerler arasında. Frontierland’da, Perili Köşkte gezinti yaptıktan sonra, başıboş bir maden treni ile maden tünelleri ve yıkılmaya yüz tutmuş köprülerden geçerek eğlencenin doruklarına ulaşacağız. Indiana Jones'un Ölüm Tapınağı'nı hızlı trenle gezecek ve sonrasında teknelerimize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan Karayip Korsanları’nı ziyaret edeceğiz. Dünyanın dört bir yanından çocukların bizler için söyleyeceği şarkıları teknelere binerek izleyecek ve Disney karakterleriyle tanışacağız. Dileyenler uzay gemilerine binerek yıldız savaşlarına bizzat katılacak, hız tutkunları ise Uzay Dağı'ndan aya kadar ulaşabilecekler. Tabii her şeyin yanında nefis bir çevre dizaynı, unutulmaz fotoğraflar çekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alışveriş butiği sizi bekliyor. Disney karakterlerinin geçit töreninin ardından sezona göre kapanış saatlerine uygun olarak Paris’e geri döneceğiz. 

 

Louvre müzesi & Versaille Sarayı turumuzda; Dünyanın en büyük ve en ünlü sanat müzesi olan Louvre’u gezdikten sonra serbest öğle yemeği molası veriyoruz. Daha sonra Versailles Sarayı'na doğru hareket ediyoruz. Fransız kraliyet ailesine asırlarca ev sahipliği yapmış ünlü Versailles Sarayı gezimizde kraliçe Marie-Antoinette ve kral 16. Louis’nin orijinal haliyle korunmuş yatak odalarını, aynalı galeriyi, bakanlık dairelerini, saray kilisesini, savaş salonunu ve sarayın yeni restore edilmiş birçok salonunu serbest olarak gezdikten sonra su oyunlarıyla meşhur kraliyet  bahçelerini de keşfetme şansına sahip olacağız. 

 

7.Gün PARİS –LÜKSEMBURG 

 

Kahvaltının ardından Lüksemburg hareket ve panoramik Lüksemburg şehir turu. Petrus vadisini, eski şehir merkezinin dar sokakları, şehir katedrali, Dükler sarayı görülecek yerler arasındadır.

 

Tur sonrası dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Remich & Schengen turu (35 Euro). Turun ardından Brüksel’e dönüş serbest zaman ve geceleme otelinizde.

 

8.Gün LÜKSEMBURG – KÖLN  – DÜSSELDORF –  ANKARA

 

Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Köln şehir turu için Köln'e hareket. Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Rhein Nehri görülecek yerler arasındadır.

 

Rehberinizin bildireceği saatte Düsseldorf Havalimanı'na transfer ve Pegasus Hava Yolları’nın PC 1688 sefer sayılı uçağı ile 19:50’de Ankara’ya uçuş. Yerel saat ile 01.15’de Ankara Esenboğa Havalimanı'na hoş geldiniz.


 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

 

 • Havalimanı vergileri,
 • Pegasus Hava Yolları ile Esenboğa (ESB) – Düsseldorf / Düsseldorf – Esenboğa (ESB) parkurunda uçak bileti,
 • Belirtilen kategori otellerde oda kahvaltı konaklamalar,
 • Alan / otel / alan transferleri,
 • Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri,
 • Amsterdam, Lahey, Brüksel, Paris, Lüksemburg, Köln panoramik şehir turları,
 • Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri,
 • Otel vergileri,
 • Turist Şehir vergileri,
 • TURSAB Zorunlu mesleki sorumluluk sigortası


FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

 

 • Vize ücreti, servis bedeli (120 Euro),
 • Seyahat ve Sağlık sigortası ücreti (10 Euro),
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli,
 • Müze ve ören yerleri girişleri,
 • Şoför tipleri (5 Euro) (isteğe bağlı)

 NASIL FAYDALANABİLİRİMRezervasyon gerekmektedir. Tel: 0(216) 360 59 48,  0(549) 240 49 81  
 
 • 19-26 Ocak, 02-09-16-23 Mart 2018 Hareketli turlarda geçerlidir.
 • Kredi Kartlarına 9 Taksit İmkanı.
 • Fiyata dahil olan ve olmayan hizmetler, önemli bilgiler için lütfen tur programı bölümünü inceleyiniz.
 • Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde Flash Promosyon turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır
 • Tek kişi farkı 800 TL ile 850 TL arasında tarihlere göre değişiklik göstermektedir. 0-2 Yaş 600 TL + zorunlu hizmetler şeklindedir. Tek kişi ve çocuk bilgilerinin rezervasyon sırasında bildirilmesi gerekmektedir.
 • Firmamız, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmetten faydalanabilmek için en az 6 ay geçerliliği olan pasaportunuzun olması gerekmektedir.
 • Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmeti satın alıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
 • Hizmet kodunuz satın alma işleminiz sonrasında  e-posta adresinize gönderilecektir.
 • Gelen hizmet kodunu yazdırmanız veya kaydetmeniz ,rezervasyon sırasında belirtmeniz, yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.
 • E-posta adresinize mail gelmediğini düşünüyorsanız "Spam","Junk" ya da "Önemsiz" adlı mail kutularına bakınız.
 • Dilediğiniz anda "Fırsatlarım" linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

Fonipon
-
- İstanbul
(216) 360 59 48
 
%33

Maxi Benelüks & Paris Turu | 13 Kasım 2017 Hareketli, Pegasu...
1.949 TL   2.909 TL
%37

Flex Benelüks & Paris Turu | Kış - Sömestre - Bahar Dönemi, ...
1.499 TL   2.379 TL
© 2012 Fonipon Tüm hakları saklıdır .
Bu sayfayı ziyaret ettiğinizde kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız .

Tasarım & Programlama : Deltapro