Fırsatınızı Seçin!

16 Aralık 2017, 10 Şubat ve 24 Mart 2018 İstanbul Hareketli Maxi İtalya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.617 TL
1.649,00 TLHemen Al
 
13 Ocak , 24 Şubat, 10 Mart 2018 İstanbul Hareketli Maxi İtalya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.256 TL
1.399,00 TLHemen Al
 
27 Ocak, 07 Nisan 2018 İstanbul Hareketli Maxi İtalya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.983 TL
1.879,00 TLHemen Al
 
16 Aralık 2017, 10 Şubat ve 24 Mart 2018 (Tüm Türkiye İç Hat Bağlantı Dahil) Hareketli Maxi İtalya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.983 TL
1.879,00 TLHemen Al
 
13 Ocak , 24 Şubat, 10 Mart 2018 (Tüm Türkiye İç Hat Bağlantı Dahil) Hareketli Maxi İtalya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.660 TL
1.649,00 TLHemen Al
 
27 Ocak ve 07 Nisan 2018 ( Tüm Türkiye Bağlantı Dahil) Hareketli Maxi İtalya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.348 TL
2.109,00 TLHemen Al
 
02 Aralık 2017 ve 24 Şubat, 10-24 Mart 2018 (Kıbrıs Bağlantı Dahil) Hareketli Maxi İtalya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.697 TL
1.699,00 TLHemen Al
 
22 Ocak, 07 Nisan 2018 (Kıbrıs Bağlantı Dahil) Hareketli Maxi İtalya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.094 TL
1.949,00 TLHemen Al
 
22 Ocak, 07 Nisan 2018 (Tüm Türkiye İç Hat Bağlantı Dahil) Hareketli Maxi İtalya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.697 TL
1.699,00 TLHemen Al
 


Kapat
 
 
Paylaş : Facebook   Twitter  
Maxi İtalya Turu | Bahar & Kış & Sömestre Dönemi, 7 Gece 8 Gün Konaklamalı, Pegasus Hava Yolları İle Ulaşım, Transferler ve Rehberlik Dahil 1.399 TL’den Başlayan Fiyatlar... ( Kasım 2017 - Nisan 2018 arasında belirtilen tarihlerde ) * Tarih ve Fiyat bilgisi için lütfen hemen al butonunu tıklayınız !


1.399 TL
37 %
indirim
822 TL
kazancınız
2.221 TL
orjinal fiyat


Beğen :
 

 

 

DETAYLAR

 
 
 
 
Roma (3) – Floransa (2) – Ferrara – Venedik (1) – Sirmione – Milano (1)
 
 
Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile 7 Gece
 
 
Roma Gidiş - Milano Dönüş 
 
 
İstanbul’dan İstanbul’a...
İzmir’den İzmir’e...
Ankara’dan Ankara’ya...
 
 
TÜM TÜRKİYE’DEN ve KIBRIS’TAN İÇ HAT BAĞLANTI İMKANI!
 
YOL ÜZERİ EKSTRA TUR BULUNMAMAKTADIR ! 
 
 
 
Avantajlı ekstra geziler: 335 Euro yerine, 225 EURO
  
 
Venedik Kombi ve Gondol turu (65 Euro) + Roma İkonları ve Vatikan turu (55 Euro) + Roma Gece turu ( 35 Euro) + Floransa Şaheserleri ve Rönesans turu (35 Euro) + Mega Toskana turu – Siena & San Gimignano & Pisa (95 Euro) + Verona (50 Euro)
 
 
(Tur esnasında lokal acente yetkilisine ödenir. 0-2 yaş ücretsiz, 2-12 yaş %50 indirimlidir.)
 
 
 
 
TUR PROGRAMI
 
 
1.Gün İSTANBUL -ROMA 
 
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pegasus Hava Yolları kontuarı önünde saat 08.30’da hazır bulunulması. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları PC 1223 sefer sayılı uçuşu ile saat 11.45’de Roma’ya hareket ve yerel saat ile 13.45’de varış ve varışımıza istinaden otele transfer odaların alınmasına kadar serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Roma Gece turuna katılabilirler (35 Euro). Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelinizde.
 
2.Gün ROMA 
 
Sabah kahvaltı sonrasında serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Roma ikonları ve Vatikan turuna katılabilirler (55 Euro). “Dünyanın merkezindeki kent” olarak adlandırılan Roma; sanat, tarih, müzik, alışveriş, güneş ve yemekleri ile karşınıza çıkan, antik dönemden Rönesans’a uzanan farklı stillerdeki binalarıyla sizi tarihte bir yolculuğa çıkarıyor. Mimarların birbiriyle yarışarak ortaya koyduğu eserler her mevsim binlerce turisti şehre çekerken, Roma tüm güzelliği ve estetiğiyle bu kalabalıkları bile insanı boğmadan taşıyabiliyor.
 
Turumuzda; Avrupa Medeniyeti’ne şekil vermiş, 23 asırlık tarihe tanıklık eden imparatorluk şehri Roma’da önce şehrin sembolü haline gelen ve Roma İmparatorluğu boyunca gladyatör dövüşlerine ev sahipliği yapmış antik tiyatro Colosseum, imparatorluk zamanında şehrin tören merkezi olan Roma Forumu, efsaneye göre içine para atanın tekrar Roma’ya geleceğine inanılan Aşk Çeşmesi, sokak sanatçılarıyla meşhur İspanyol Merdivenleri, Vatikan (San Pietro), Castel San't Angelo - Melekler Şatosu, Navona meydanı, Piazza Pietra Pantheon, Piazza Popolo görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelinizde.
 
3.Gün ROMA
 
Sabah kahvaltı sonrasında serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Napoli & Pompei turuna katılabilirler (85 Euro). Margarita pizzasının anavatanı olduğu söylenen ve İtalya’nın en büyük 3. Şehri olan Napoli’de Garibaldi meydanı, ViaToledo ve bu ikisinin arasında kalan kısmı olan Centro Storico diye adlandırılan şehrin en eski denebilecek semti gezilecek yerler arasındadır. Napoli şehir turumuz sonrasında, Dünyanın en ünlü arkeolojik alanlarından biri olan Pompei görülecektir. Pompei M.S. 79’da patlayan ve şehri yok eden VezüvYanardağı'nın eteklerinde uzanmaktadır. Arkeologların 1748 yılında uzun süren kazıları sonucu, şehir tüm canlılığıyla ortaya çıkarılmıştır. Görülecek yerler arasında; Bazilika, Forum, fauna evi, restoranlar, hamamlar, ekmek fırınları yer almaktadır. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelinizde.
 
4.Gün ROMA  – FLORANSA
 
Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Floransa’ya hareket. Varışımıza istinaden odaların alınmasına kadar serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Floransa Şaheserleri ve Rönesans turuna katılabilirler (35 Euro). Rönesans’ın başkenti Floransa’da, aynı zamanda Pinokyo’nun memleketi olan bu şirin şehirde önce portakal rengi kubbesiyle hemen dikkat çeken ve Avrupa’nın 4. büyük kilisesi olan Santa Maria Del Fiore Katedrali’nin dışarıdan görülmesi. Katedralin en dikkat çeken özelliklerinden biri de bazıları Kur’an-ı Kerim’de de zikredilen peygamber kıssalarının temsili olarak canlandırıldığı ve ‘Cennet Kapısı’ olarak adlandırılan bronz kapıdır. Daha sonra bir zamanlar halkı parlamentoya davet etmek için kullanılan Giotto’ nun Çan Kulesi, yüzyıllar boyunca Floransa’nın politik ve sosyal merkezi olan ve Michalengelo’un ünlü Davut Heykeli’nin de bulunduğu Senyörler Meydanı ile antika ve kuyumcu dükkânlarıyla meşhur Eski Köprü (Ponte Vecchio) görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelinizde. 
 
5.Gün FLORANSA 
 
Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Mega Toscana turu (95 Euro). San Gimignano, Siena ve Pisa olmak üzere üç farklı geziden oluşan, tam günlük Toscana turumuz boyunca unutulmaz manzaralar ve görkemli yapılar sizi bekliyor.
 
San Gimignano: Çevresinde Dünyanın en kaliteli ve çeşitli üzüm bağlarının ve en iyi dondurmacısının bulunduğu, porcini ve türüf mantarlı peynirleri ile ünlü,14.yy’dan kalma ve etrafı surlarla çevrilmiş Toskana’nın Orta Çağ şehrini geziyoruz.
 
Siena: Orta Çağ’dan kalma dar sokakları, ufak caddeleri ve Avrupa’nın en büyük meydanı olarak kabul edilen Campo Meydanı ile ünlüdür. İtalya’nın keyifli yemeklerini tatma imkanına sahip olacağınız Siena, Toscana Bölgesi’nin görülmeye değer şehirlerinden bir tanesidir.
 
Pisa: Dünyaca bilinen en önemli tarihi eserlerinden biri olarak kabul edilen eğik kulesiyle ünlüdür. Akşam ışıklar eşliğinde Panoramik gezisırasında Pisa Kulesi, katedral, vaftizhane ile Miracoli Meydanı gezilecek yer arasında olup, dileyen misafirlerimiz bu tarihi şehirde gönüllerince fotoğraf çektirebilirler. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelinizde. 
 
6.Gün FLORANSA  – FERARA – VENEDİK
 
Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve UNESCO Dünya Kültürel Mirası Listesi'ndeki, ve bölgenin surlar içindeki en büyük, Ortaçağ – Rönesans şehri Ferrara’ya transfer ve panoramik şehir turu. Via Mazzini, Teatro Comunale di Ferrara, Opera binası ve 18. yy dan kalma Ferrara kalesi görülecek yer arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve odaların alınmasına kadar serbest zaman.
 
Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Venedik Kombi– Gondol turuna katılabilirler (65 Euro). Özel Tekne ile ile yaklaşık 4 km uzunluğundaki Büyük Kanal’dan geçip San Marco Meydanı’na geliş. İstanbul’dan getirilen granit sütunların da bulunduğu bu meydan yüzyıllar boyunca dünya ticaretinde söz sahibi olmuş Venedikli tüccarların buluştukları ve açık denizlere yelken açtıkları önemli bir merkez. Daracık kanalları, küçük meydanları ve gondolları ile meşhur Venedik’te süslemeleri ile ‘altın kilise’ unvanını kazanan San Marco bazilikası ve mahkûmların idam edilmeden evvel son kez şehri izledikleri “Son Bakış” Köprüsü, büyük kanal üzerindeki en büyük köprü olan ve üzerinde dükkânlar bulunan Rialto Köprüsü, Venedik’in en önemli anıt binalarından Dükler Sarayı ile 15. yy. sonunda inşa edilmiş Saat Kulesi’nin göreceğimiz yerler arasındadır. Daha sonra su ile hemhal olmuş bu şehrin meşhur kanallarında gondol gezisi. Gondol gezisi esnasında Cem Sultan’ın Venediklilerin elinde tutulduğu süre içinde bir süre kaldığı Salute Kilisesi’nin görülmesinin ardından otelimize transfer. Geceleme otelinizde.
 
7.Gün VENEDİK – SİRMİONE – MİLANO
 
Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Sirmione’ye hareket. İtalya' nın en büyük gölü olan Garda Gölünün incisi Sirmione kasabasının girişinde sizi, tarihi 13. yy’a dayanan Scaligero Kalesi karşılıyor. Begonvil çiçekleriyle kaplı binaları ve tarihi dokusu korunmuş sokakları ile sakin bir Ortaçağ kasabası olan Sirmione, masal diyarını andırıyor. Tur sonrası serbest zaman.
 
Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Verona turumuza katılabilirler (50 Euro). Ünlü İngiliz edebiyatçı Shakespeare'in eserine konu olmuş tarihteki en büyük aşk hikayesi Romeo ve Juliet'in evininde bulunduğu, Roma amfi tiyatrosundan (Coloseum) sonra İtalya’daki en büyük amfi tiyatrosuna (Arena di Verona) ev sahipliği yapan UNESCO Dünya Kültürel Mirası Listesi'ndeki Kuzey İtalya’nın romantik şehri Verona gezimiz sonrasında, Milano şehir turu için hareket. Turumuz esnasında; ünlü opera binası La Scala, Duomo Meydanı ve Katedrali, birçok ünlü markanın bulunduğu keyifle alışveriş yapabileceğiniz La Galeria, Porta Romano görülecektir. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelinizde. 
 
8.Gün MİLANO - BERGAMO -İSTANBUL
 
Sabah kahvaltı sonrasında, odaların boşaltılması ardından havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları’nın PC 1212 sefer sayılı uçuşu ile saat 14.05'de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 17.45’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. 
 
 
Otel Bilgileri
 
 
Milano (Şehir Dışı)
 
3* Hotel B&B Monza
4* Hotel Just-Lomazzo
4* Della Rotonda-Saronno
 
Venedik
 
3* Tulip Inn Hotel – Padova
3* Ibis Hotel –  Padova
3* Palladio Hotel – Malcontenta
 
Floransa
 
3* Hotel Marrani 
3* Hotel Massimo
3* Hotel Innocenti
 
Roma (Şehir Dışı)
 
3* Hotel Tivoli
3* Maximo Hotel
4* Duca Deste Hotel
 
 
 
FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

 

 • Pegasus Hava Yolları ile İstanbul (FCO) –  (BGY) – İstanbul (IST) gidiş dönüş uçak bileti,
 • Programda belirtilen otellerde 7 gece konaklamalar, 
 • Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli,
 • Sirmione, Milano, Ferrara panoramik şehir turları,
 • Profesyonel rehberlik hizmetleri,
 • Otel vergileri & turist şehir vergileri,
 • Şehir giriş ücretleri,
 • TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası
 
FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ
 
 • Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro),
 • Seyahat Sağlık sigortası (10 Euro),
 • Program dışı turlar ve kişisel harcamalar, 
 • Yurtdışı çıkış vergisi (15 TL),
 • Müze, ören yerleri ve buna benzer tüm giriş ücretleri,
 • İsteğe bağlı şoför bahşişleri (5 Euro)
 
 
***Programda belirtilen iç hat bağlantı saatleri havayolunun tarifesinde bulunan örnek saatler olup, tüm uçuş detayları ve iç hat bağlantı saatlerinin turdan 48 saat önce teyit edilmesi zorunludur.
 
 
*** Otellerin; Giriş saatleri, 15:00 – 17:00 arası / Çıkış saatleri, 10:00 – 12:00 arasındadır.

 NASIL FAYDALANABİLİRİMRezervasyon gerekmektedir. Tel: 0(216) 360 59 48,  0(549) 240 49 81  
 
 • 16 Aralık 2017 ve 22 - 27 Ocak, 10-24 Şubat, 10-24 Mart, 07 Nisan 2018 Hareketli turlarda geçerlidir.
 • Kredi Kartlarına 9 Taksit İmkanı.
 • Fiyata dahil olan ve olmayan hizmetler, önemli bilgiler için lütfen tur programı bölümünü inceleyiniz.
 • Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde Flash Promosyon turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır
 • Tek kişi farkı 700 TL ile 1.000 TL arasında tarihlere göre değişiklik göstermektedir. 0-2 Yaş 600 TL + zorunlu hizmetler şeklindedir. Tek kişi ve çocuk bilgilerinin rezervasyon sırasında bildirilmesi gerekmektedir.
 • Firmamız, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmetten faydalanabilmek için en az 6 ay geçerliliği olan pasaportunuzun olması gerekmektedir.
 • Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmeti satın alıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
 • Hizmet kodunuz satın alma işleminiz sonrasında  e-posta adresinize gönderilecektir.
 • Gelen hizmet kodunu yazdırmanız veya kaydetmeniz ,rezervasyon sırasında belirtmeniz, yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.
 • E-posta adresinize mail gelmediğini düşünüyorsanız "Spam","Junk" ya da "Önemsiz" adlı mail kutularına bakınız.
 • Dilediğiniz anda "Fırsatlarım" linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

Fonipon
-
- İstanbul
(216) 360 59 48
 
%30

Sicilya Turu | Bahar & Yaz Dönemini Kapsayan, THY ile Ulaşım...
1.299 TL   1.856 TL
%40

Roma Turu | Bahar ve Kış Dönemini Kapsayan, 3 Gece 4 Gün Kon...
1.099 TL   1.832 TL
%40

Klasik İtalya Turu | Kış & Sonbahar Dönemi, Pegasus Hava Yol...
1.299 TL   2.165 TL
%38

Espresso İtalya Turu | Kış & Sonbahar Dönemi, Pegasus Hava Y...
1.299 TL   2.095 TL
%38

Büyük İtalya Turu | Kış & Sonbahar Dönemi, 7 Gece 8 Gün Kona...
1.499 TL   2.418 TL
%40

İtalya Rüyası Turu | Kış & Bahar & Kurban Bayramı & Yaz Döne...
1.099 TL   1.832 TL
%37

Güney İtalya Turu | 2018 Bahar & Yaz Dönemi, 5 Gece 6 Gün Ko...
1.699 TL   2.697 TL
%37

Klasik İtalya Turu | Kış & Sömestre & Bahar Dönemi, Roma / F...
1.375 TL   2.183 TL
© 2012 Fonipon Tüm hakları saklıdır .
Bu sayfayı ziyaret ettiğinizde kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız .

Tasarım & Programlama : Deltapro