Fırsatınızı Seçin!

13 Ekim 2017 Hareketli (Malaga Gidiş-Portekiz Dönüş) Portekiz & Endülüs Turu 2 Kişilik Odada Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.968 TL
2.579,00 TLHemen Al
 
20 Ekim 2017 Hareketli (Portekiz Gidiş-Malaga Dönüş) Portekiz & Endülüs Turu 2 Kişilik Odada Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.645 TL
2.369,00 TLHemen Al
 
27 Ekim 2017 Hareketli (Malaga Gidiş-Portekiz Dönüş) Portekiz & Endülüs Turu 2 Kişilik Odada Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.968 TL
2.579,00 TLHemen Al
 
03 Kasım 2017 Hareketli (Portekiz Gidiş-Malaga Dönüş) Portekiz & Endülüs Turu 2 Kişilik Odada Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.306 TL
2.149,00 TLHemen Al
 
10 Kasım 2017 Hareketli (Malaga Gidiş-Portekiz Dönüş) Portekiz & Endülüs Turu 2 Kişilik Odada Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.306 TL
2.149,00 TLHemen Al
 
24 Kasım 2017 Hareketli (Malaga Gidiş-Portekiz Dönüş) Portekiz & Endülüs Turu 2 Kişilik Odada Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.358 TL
2.149,00 TLHemen Al
 
19 Ocak 2018 Hareketli (Portekiz Gidiş-Malaga Dönüş) Portekiz & Endülüs Turu 2 Kişilik Odada Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.968 TL
2.579,00 TLHemen Al
 
26 Ocak 2018 Hareketli (Malaga Gidiş-Portekiz Dönüş) Portekiz & Endülüs Turu 2 Kişilik Odada Kişi Başı Konaklama

Değeri
4.030 TL
2.579,00 TLHemen Al
 
23 Şubat 2018 Hareketli (Portekiz Gidiş-Malaga Dönüş) Portekiz & Endülüs Turu 2 Kişilik Odada Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.670 TL
2.349,00 TLHemen Al
 
02 Mart 2018 Hareketli (Malaga Gidiş-Portekiz Dönüş) Portekiz & Endülüs Turu 2 Kişilik Odada Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.306 TL
2.149,00 TLHemen Al
 
09 Mart 2018 Hareketli (Portekiz Gidiş-Malaga Dönüş) Portekiz & Endülüs Turu 2 Kişilik Odada Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.306 TL
2.149,00 TLHemen Al
 
16 Mart 2018 Hareketli (Malaga Gidiş-Portekiz Dönüş) Portekiz & Endülüs Turu 2 Kişilik Odada Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.968 TL
2.579,00 TLHemen Al
 


Kapat
 
 
Paylaş : Facebook   Twitter  
Portekiz & Endülüs Turu | Kış & Bahar Dönemini Kapsayan, 7 Gece 8 Gün Konaklamalı, THY İle Ulaşım, Rehberlik ve Transferler Dahil 1.949 TL’den Başlayan Fiyatlar... ( Ekim 2017 - Mart 2018 arasında belirtilen tarihlerde ) * Tarih ve Fiyat bilgisi için lütfen hemen al butonunu tıklayınız !


1.949 TL
35 %
indirim
1.049 TL
kazancınız
2.998 TL
orjinal fiyat


Beğen :
 

 

 

DETAYLAR


 

1.TUR ( Portekiz Gidiş - Malaga Dönüş )


 

 

Porto (2) – Lizbon (2) – Sevilla (2) – Granada (1) – Malaga

 

 

  Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

 

 

 7 Gece 8 Gün

 

 

 

Portekiz & Endülüs Turu | Portekiz Gidiş - Malaga Dönüş Hareketli Tur Programı.PDF

 

 

 

2.TUR ( Malaga Gidiş - Portekiz Dönüş )


 

 

Malaga – Granada (1) – Sevilla (2) – Lizbon (2) – Porto (2)  

 

 

Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

 

 

7 Gece 8 Gün
 

TUR PROGRAMI

 

 

 

1.Gün İSTANBUL – MALAGA – GRANADA 

 

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali önünde siz değerli konuklarımızla 07:00’de buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK 1305 sefer sayılı uçuşu ile saat 09.05’de Malaga’ya uçuş. Yerel saat ile 12.45’de varış. Varışımızı takiben alanda bekleyen özel otobüslerimiz ile düzenlenecek olan panoramik Malaga şehir turumuzda; Paseo de Parque (Park Caddesi), Plaze de la Merced, Cervantes Tiyatorosu, Puerto Marina (Liman) ve La Alcazaba göreceğimiz yerler arasında. Turun ardından Granada’ya hareket ediyoruz. Varışımızın ardından panoramik Granada şehir turunda görülecek yerler arasında; Bib Lambra Meydanı, Kristof Kolomb Anıtı, Belediye Sarayı, Katedral (dışarıdan) yer almaktadır. Tur sonrası otelimize transfer.

 

Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Sagramonte çingene mahallesi turuna (40 Euro) katılıyoruz. Dünya kültür mirası listesinde olan eski çingene mahallesi sagramontede doğal mağaralarda, bir içki eşliğinde doğal çingene showunu izliyoruz. Geceleme otelimizde.


2.Gün GRANADA – SEVILLA  

 

Kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimizle ekstra Elhamra Sarayı turu (65 Euro - Sarayın müsaitliğine bağlı olarak Alhambra Sarayı turu gerçekleştirilir) düzenlenecektir. Elhamra, Gırnata'ya hakim bir tepe üzerindeki düzlükte, savunma kalesi ve saray olarak yapılmıştır. Hantal kale duvarlarının içinde eşsiz güzellikte bir sarayla karşılaşılır. Duvarlarında kırmızı tuğla, damında kırmızı kiremit kullanıldığı için adına da Elhamra, yani "Kırmızı" denmiştir. Gezi sonrası Sevilla’ya doğru yola çıkıyoruz. Varışımızın ardından yapılacak olan panoramik Sevilla şehir gezisinde; Amerika Meydanı, İspanya Meydanı, Altın Kule, Santa Cruz Bölgesi, Maria Luisa Parkı görülecek yerler arasındadır. Gezi sonrası otelinize transferiniz yapılıyor.

 

Akşam arzu eden misafirler ile ekstra “Flamenco Gecesi” (45 Euro) içkili, müzikli İspanyol dansları eşliğinde eğlence. Geceleme otelimizde.

 

3.Gün SEVILLA  

 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Cordoba turuna (70 Euro) katılabilirler. 785 yılında yapımına başlanan ve 987 yılında tamamlanan Batı İslam Sanatı’nın en etkili ve en büyük yapılarından biri olan Cordoba Camisi Mezquita’yı görüyoruz. Üç kez ilave yapılarak büyütülmüş olan 1013 sütunlu caminin içine 16. Yüzyıl'da 157 sütun yıkılarak, katedral oturtulmuş ve bugünkü halini almış. Ardından bembeyaz evlerin bulunduğu labirent gibi sokakları ile Musevi Mahallesi Judeira, Plaza Myor, Roma Köprüsü, şehir surları ve Almodovar Kapısı göreceğimiz yerler arasında. Gezi sonrası Sevilla’ya dönüyoruz.


4.Gün SEVILLA – LİZBON 

 

Sabah kahvaltısının ardından Lizbona’ hareket ediyoruz. Varışa istinaden yapılacak panoramik Lizbon  şehir turunda, VII. Eduardo Parkı, şehrin kalbi sayılan Rossio Caddesi, ünlü Libardede Meydanı, Tejo Nehri, São Jorge Kalesi, Alfama Semti, Alcantara Semti, keşifler için uğurlamaların yapıldığı Belem Kulesİ, Belem’ de Keşifler Anıtı ve Jeronimus Manastırı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Arzu eden misafirlerimiz akşamlarını ekstra olarak düzenlenecek olan içkili, müzikli Fado Gecesi gezisine (45 Euro) katılarak geçirebilirler. Geceleme otelimizde. 

 

5.Gün LİZBON 

 

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Sintra & Cascais & Estoril & Cabo  de Roca turuna (55 Euro) katılabilirler. Portekiz monarşisinin en önemli yazlık sarayı olan Sintra Kraliyet Sarayı’nı panoramik olarak gördükten sonra eski balıkçı mahalleleri ve yazlık evleri ile meşhur Cascais ve Estoril sahili görülecek yerler arasındadır. Avrupa Kıtasının en batı ucu olan Cabo da Roca son durağımız. Gezi sonrası otelimize transferimiz yapılıyor. 

 

6.Gün LİZBON – PORTO 

 

Sabah kahvaltı sonrası Okyanusu’nun romantik kıyı şehri Porto’ya doğru hareket ediyoruz. Güzergah üzerinde ekstra Fatima & Nazare & Obidos turu (50 Euro) düzenlenecektir. İlk durağımız olan Fatima’ya doğru yola çıkıyoruz. Meryem Ana’nın 1917 yılında üç küçük çobana görünüp üç sırrı verdiği bu yer, Hristiyanlık’ın en büyük hac ve ibadet merkezlerinden biri olarak kabul ediliyor. Fatima’dan sonra Okyanus kıyısına yönelip Nazare adlı, kumsalıyla ünlü balıkçı kentine yöneliyoruz. Ünlü Kaşif Vasco de Gama uzak deniz yolculuklarına çıkmadan önce dua etmek için geldiği Nazare falezlerinden etkilenmemek mümkün değil. Daha sonra, hala 12 Yüzyıl surları ayakta olan, tarihi dokusunu korumayı başarmış Orta Çağ mirası Obidos Kenti’ni geziyor ve Porto’ya hareket ediyoruz. Varışa istinaden panoramik Porto şehir turumuzu yapıyoruz. Portekiz’ in Lizbon’ dan sonra ikinci büyük şehri Porto’da, Douro Nehri' ne tepeden bakan Rieira semti tarihi binaları, Bolsa Sarayı, Santa Clara Kilisesi, Se Katedrali (Porto Katedrali), House Of The Prince, Sao Francisco Kilisesi, Sao Bento tren istasyonu, Ponte d Lous I Köprüsü ve Douro Nehri ile panoramik şehir turumuzu tamamlıyoruz. Tur sonrası otele transfer ve geceleme otelinizde.


7.Gün PORTO 

 

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra Braga & Guimares turu (50 Euro). Portekiz’in önemli şehirlerinden biri olan Braga ilk durağımız. Braga’da önemli kutsal mekanlardan biri olan ’Dağların İsası Kilisesi’ni (Bom Jesus Do Monte) görüyoruz. 650 basamakla çıkılan bu muhteşem yapı Kuzey Portekiz’in granit yapılarının en güzel örneği. Dindar insanlar kutsal günlerde bu basamakları dizlerinin üzerinde çıkarak kutsal mekana ulaşıyorlar. Braga’dan sonra Portekiz’in eski başkenti Guimares’e hareket ediyoruz. Unesco koruması altında olan Guimares tipik evleri ve meydanlarıyla çok sevimli bir şehir. Gezi sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde. 


8.Gün PORTO – İSTANBUL 

 

Sabah kahvaltısı sonrası havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları’nın TK 1452 seferi ile saat 12.15’de İstanbul’a uçuşumuz başlıyor. Yerel saat ile 18.45’de İstanbul’a varışın ardından yolculuğumuz sona eriyor. Gezinin sonu. Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

 

 • Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (IST) – Malaga (AGP) / Porto (OPO) – İstanbul (IST) arası ekonomi sınıfı uçak biletleri,
 • Havalimanı vergileri,
 • 3* ve 4* otellerde 7 gece kahvaltı dâhil konaklama,
 • Havalimanı - otel - havalimanı transferleri ,
 • Tüm şehirler arası transferler,
 • Panoramik Malaga, Granada, Sevilla, Lizbon, Porto şehir turları,
 • Zorunlu seyahat sigortası,
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

 

 • Vize ücreti (120 Euro),
 • Seyahat Sağlık Sigortası (10 Euro),
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli,
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,  
 • Ekstra turlar,  
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri  

 

 NASIL FAYDALANABİLİRİMRezervasyon gerekmektedir. Tel : 0(216) 360 59 48  ,  0(549) 240 49 81


 • 13-20-27 Ekim, 03-10-24 Kasım 2017 ve 19-26 Ocak, 23 Şubat, 02-09-16 Mart 2018 Hareketli turlarda geçerlidir.
 • Kredi Kartlarına 9 Taksit İmkanı.
 • Fiyata dahil olan ve olmayan hizmetler, önemli bilgiler için lütfen tur programı bölümünü inceleyiniz.
 • Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde Flash Promosyon turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır
 • Tek kişi farkı 750 TL ile 800 TL arasında tarihlere göre değişiklik göstermektedir. 0-2 Yaş 600 TL + zorunlu hizmetler şeklindedir. Tek kişi ve çocuk bilgilerinin rezervasyon sırasında bildirilmesi gerekmektedir.
 • Firmamız, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmetten faydalanabilmek için en az 6 ay geçerliliği olan pasaportunuzun olması gerekmektedir.
 • Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmeti satın alıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
 • Hizmet kodunuz satın alma işleminiz sonrasında  e-posta adresinize gönderilecektir.
 • Gelen hizmet kodunu yazdırmanız veya kaydetmeniz ,rezervasyon sırasında belirtmeniz, yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.
 • E-posta adresinize mail gelmediğini düşünüyorsanız "Spam","Junk" ya da "Önemsiz" adlı mail kutularına bakınız.
 • Dilediğiniz anda "Fırsatlarım" linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

Fonipon/TZ
.
- İstanbul
(216)360 59 48
 
%30

Klasik İspanya Turu | Madrid, Valencia ve Barcelona’yı Kapsa...
1.499 TL   2.141 TL
%30

Büyük İspanya Turu | Bahar & Kış Dönemi, 7 Gece 8 Gün Konakl...
1.699 TL   2.427 TL
%35

Portekiz Turu | Porto ve Lizbon’u Kapsayan, Kış & Sonbahar D...
1.699 TL   2.614 TL
%38

Endülüs Turu | Kış & Bahar Dönemini Kapsayan, 4 Gece 5 Gün K...
1.699 TL   2.740 TL
© 2012 Fonipon Tüm hakları saklıdır .
Bu sayfayı ziyaret ettiğinizde kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız .

Tasarım & Programlama : Deltapro