Fırsatınızı Seçin!

30 Eylül 2017 İstanbul Hareketli Neo Klasik İtalya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.387 TL
1.599,00 TLHemen Al
 
04 Ekim 2017 İstanbul Hareketli Neo Klasik İtalya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.387 TL
1.599,00 TLHemen Al
 
30 Eylül 2017 (Tüm Türkiye İç Hat Bağlantı Dahil) Hareketli Neo Klasik İtalya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.685 TL
1.799,00 TLHemen Al
 
04 Ekim 2017 (Tüm Türkiye İç Hat Bağlantı Dahil) Hareketli Neo Klasik İtalya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.685 TL
1.799,00 TLHemen Al
 
30 Eylül 2017 (Kıbrıs Bağlantı Dahil) Hareketli Neo Klasik İtalya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.984 TL
1.999,00 TLHemen Al
 
04 Ekim 2017 (Kıbrıs Bağlantı Dahil) Hareketli Neo Klasik İtalya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.984 TL
1.999,00 TLHemen Al
 


Kapat
 
 
Paylaş : Facebook   Twitter  
Neo Klasik İtalya Turu | Bahar Dönemi, Pegasus Hava Yolları İle Ulaşım, 4 Gece 5 Gün Konaklama, Transferler ve Rehberlik Dahil 1.599 TL’den Başlayan Fiyatlar... ( Eylül - Ekim 2017 arasında belirtilen tarihlerde ) *Tarih ve Fiyat bilgisi için lütfen hemen al butonunu tıklayınız!


1.599 TL
33 %
indirim
788 TL
kazancınız
2.387 TL
orjinal fiyat


Beğen :
 

 

 

DETAYLAR


 
 
 

Venedik (1) – Floransa (1) – Roma (2)

 

 

Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

 

 

TÜM TÜRKİYE’DEN ve KIBRIS’TAN İÇ HAT BAĞLANTI İMKANI!

 

 

Avantajlı ekstra geziler: 190 euro yerine, 150 EURO (Tur esnasında lokal acente yetkilisine ödenir)

 

     *** 0-2 yaş ücretsiz ,2-12 yaş %50 indirimlidir.

 

 

Roma İkonları ve Vatikan turu (55 Euro) + Roma Gece Turu (35 Euro) + Floransa Şaheserleri ve Rönesans Turu (35 Euro)

Venedik Kombi – Gondol Turu (65 Euro) 


 

 

 

Neo Klasik İtalya Turu | 04 Ekim 2017 Hareketli, Roma (2) - Floransa (1) - Venedik (1) Tur Programı.PDF

 

 

 

 

TUR PROGRAMI (30 Eylül 2017)


 

1.Gün İSTANBUL – MİLANO – VENEDİK

 

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pegasus kontuarı önünde saat 09.30’da hazır bulunulması. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları’nın PC 1211 sefer sayılı uçuşu ile saat 11:25’te Milano’ya hareket ve yerel saat ile 13.25’de varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüzle Milano şehir turu. Avrupa’nın moda başkentlerinden biri olan Milano, bunun yanı sıra mutfağı, operası, kiliseleri ve büyük usta Leonardo Da Vinci’nin Son Akşam Yemeği freskosu gibi paha biçilemez sanat eserleriyle de öne çıkıyor. İtalya’nın iş ve finans başkenti olsa da alışveriş, gece hayatı ve yeme içme deneyimi için de doğru adres olan Milano’da ünlü opera binası La Scala, Duomo Meydanı ve Katedrali, birçok ünlü markanın bulunduğu keyifle alışveriş yapabileceğiniz La Galeria, Porta Romano görülecektir. Sonrasında Venedik’e transfer. Geceleme otelimizde.


2.Gün VENEDİK – FLORANSA

 

Sabah kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Venedik Kombi – Gondol turuna katılabilirler (65 Euro). Özel tekne ile ile yaklaşık 4 km uzunluğundaki Büyük Kanal’dan geçip San Marco Meydanı’na geliş. İstanbul’dan getirilen granit sütunların da bulunduğu bu meydan yüzyıllar boyunca dünya ticaretinde söz sahibi olmuş Venedikli tüccarların buluştukları ve açık denizlere yelken açtıkları önemli bir merkez. Daracık kanalları, küçük meydanları ve gondolları ile meşhur Venedik’de süslemeleri ile ‘altın kilise’ unvanını kazanan ve ön cephesini Latin istilasında İstanbul’da Ayasofya’dan sökülerek getirilen bronz atların süslediği Bazilika, mahkûmların idam edilmeden evvel son kez şehri izledikleri “Son Bakış” Köprüsü, büyük kanal üzerindeki en büyük köprü olan ve üzerinde dükkânlar bulunan Rialto Köprüsü, Venedik’in en önemli anıt binalarından Dükler Sarayı ile 15. yy. sonunda inşa edilmiş Saat Kulesi’nin görülmesi. Daha sonra su ile hemhal olmuş bu şehrin meşhur kanallarında gondol gezisi. Gondol gezisi esnasında Cem Sultan’ın Venediklilerin elinde tutulduğu süre içinde bir süre kaldığı Salute Kilisesi’nin görülmesi ardından (Floransa) otelimize transfer. Geceleme otelimizde.


3.Gün FLORANSA  - ROMA

 

Sabah kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve Roma’ya transfer. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Floransa Şaheserleri ve Rönesans turuna katılabilirler (35 Euro). Rönesans’ın başkenti Floransa’da, aynı zamanda Pinokyo’nun memleketi olan bu şirin şehirde önce portakal rengi kubbesiyle hemen dikkat çeken ve Avrupa’nın 4. büyük kilisesi olan Santa Maria Del Fiore Katedrali’n dışarıdan görülmesi. Katedralin en dikkat çeken özelliklerinden biri de bazıları Kur’an-ı Kerim’de de zikredilen peygamber kıssalarının temsili olarak canlandırıldığı ve ‘Cennet Kapısı’ olarak adlandırılan bronz kapıdır. Daha sonra bir zamanlar halkı parlamentoya davet etmek için kullanılan Giotto’ nun Çan Kulesi, yüzyıllar boyunca Floransa’nın politik ve sosyal merkezi olan ve Michalengelo’nun ünlü Davut Heykeli’nin de bulunduğu Senyörler Meydanı ile antika ve kuyumcu dükkânlarıyla meşhur Eski Köprü (Ponte Vecchio) görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası (Roma) otelimize transfer. Geceleme otelimizde.


4.Gün ROMA

 

Sabah kahvaltı sonrasında serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Roma ikonları ve Vatikan turuna katılabilirler (55 Euro). “Dünyanın merkezindeki kent” olarak adlandırılan Roma; sanat, tarih, müzik, alışveriş, güneş ve yemekleri ile karşınıza çıkan, antik dönemden Rönesans’a uzanan farklı stillerdeki binalarıyla sizi tarihte bir yolculuğa çıkarıyor. Mimarların birbiriyle yarışarak ortaya koyduğu eserler her mevsim binlerce turisti şehre çekerken, Roma tüm güzelliği ve estetiğiyle bu kalabalıkları bile insanı boğmadan taşıyabiliyor. Turumuzda; Avrupa Medeniyeti’ne şekil vermiş, 23 asırlık tarihe tanıklık eden imparatorluk şehri Roma’da önce şehrin sembolü haline gelen ve Roma İmparatorluğu boyunca gladyatör dövüşlerine ev sahipliği yapmış antik tiyatro Colosseum, imparatorluk zamanında şehrin tören merkezi olan Roma Forumu, efsaneye göre içine para atanın tekrar Roma’ya geleceğine inanılan Aşk Çeşmesi, sokak sanatçılarıyla meşhur İspanyol Merdivenleri, Vatikan (San Pietro), görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Roma Gece turuna katılabilirler (35 Euro). Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelimizde.


5.Gün ROMA -  İSTANBUL

 

Sabah kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve havalimanına transfer. Pegasus Hava Yolları’nın PC 1224 sefer sayılı uçuşu ile saat 14:45’de İstanbul’a hareket. Türkiye yerel saati ile 18:40’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. 

AYNI GÜN BAĞLANTI VEREN ŞEHİRLER:

 

ANKARA, ADANA, ANTALYA, ALANYA, BALIKESİR, BODRUM, DALAMAN, DENİZLİ, GAZİANTEP, HATAY, İZMİR, KAYSERİ, KONYA, ORDU, SAMSUN, TRABZON 


 

BİR GÜN ÖNCE BAĞLANTI VEREN ŞEHİRLER:

 

DİYARBAKIR, ELAZIĞ, ERCİNZAN, ERZURUM, ŞANLIURFA, VAN, MALATYA 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ:

 

 • Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile İstanbul (SAW) – Milano (BGY) /  Roma (FCO) - İstanbul (SAW) gidiş dönüş uçak bileti, 
 • Belirtilen kategori otelde 4 gece oda+kahvaltı konaklamalar, 
 • Otel vergileri & Turist şehir vergileri, 
 • Havalimanı – otel – şehirler arası transferler,
 • Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli, 
 • Profesyonel rehberlik hizmetleri,
 • Panoramik Milano şehir turu,
 • TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ:

 

 • Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro),
 • İsteğe bağlı seyahat sigortası (10 Euro),
 • Ekstra turlar ve kişisel harcamalar,
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri, 
 • Yurtdışı çıkış vergisi (15 TL), 
 • İsteğe bağlı şoför bahşişleri (kişi başı 5 Euro)

 

 NASIL FAYDALANABİLİRİM


Rezervasyon gerekmektedir. Tel : 0(216) 360 59 48, 0(549) 240 49 81

 

 • 30 Eylül ve 04 Ekim 2017 Hareketli turlarda geçerlidir.
 • Kredi Kartlarına 9 Taksit İmkanı.
 • Fiyata dahil olan ve olmayan hizmetler, önemli bilgiler için lütfen tur programı bölümünü inceleyiniz.
 • Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde Flash Promosyon turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır
 • Tek kişi farkı 800 TL. 0-2 Yaş 600 TL + zorunlu hizmetler şeklindedir. Tek kişi ve çocuk bilgilerinin rezervasyon sırasında bildirilmesi gerekmektedir.
 • Firmamız, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmetten faydalanabilmek için en az 6 ay geçerliliği olan pasaportunuzun olması gerekmektedir.
 • Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmeti satın alıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
 • Hizmet kodunuz satın alma işleminiz sonrasında  e-posta adresinize gönderilecektir.
 • Gelen hizmet kodunu yazdırmanız veya kaydetmeniz ,rezervasyon sırasında belirtmeniz, yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.
 • E-posta adresinize mail gelmediğini düşünüyorsanız "Spam","Junk" ya da "Önemsiz" adlı mail kutularına bakınız.
 • Dilediğiniz anda "Fırsatlarım" linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

 


Fonipon
-
- İstanbul
(216) 360 59 48
 
%30

Güney İtalya Turu | Napoli (2), Alberobello (2), Lecce (1), ...
1.999 TL   2.856 TL
%30

Sicilya Turu | Sonbahar Dönemi, THY ile Ulaşım, Transferler,...
1.799 TL   2.570 TL
%37

Klasik İtalya Turu | Yaz ve Sonbahar Dönemini Kapsayan, Pega...
1.599 TL   2.538 TL
%40

Roma Turu | Bahar, Yaz ve Kış Dönemini Kapsayan, 3 Gece 4 Gü...
999 TL   1.665 TL
%35

Büyük İtalya Turu | Yaz & Bahar & Kış Dönemi, 7 Gece 8 Gün K...
1.799 TL   2.768 TL
%40

Klasik İtalya Turu | Kış & Sonbahar Dönemi, Pegasus Havayoll...
999 TL   1.665 TL
%30

İtalya Bella Turu | Yaz & Kurban Bayramı Dönemi, Pegasus Hav...
1.599 TL   2.284 TL
%38

Espresso İtalya Turu | Kış & Sonbahar Dönemi, Pegasus Havayo...
1.199 TL   1.934 TL
%38

Büyük İtalya Turu | Kış & Sonbahar Dönemi, 7 Gece 8 Gün Kona...
1.399 TL   2.256 TL
%35

Klasik İtalya Turu | Bahar & Yaz Dönemi, Roma - Venedik - Fl...
2.199 TL   3.383 TL
%35

Roma Turu | Yaz & Kurban Bayramı & Bahar Dönemini Kapsayan, ...
1.599 TL   2.460 TL
%38

Bir Başka İtalya Turu | Sonbahar & Kış Dönemi, 7 Gece 8 Gün ...
1.599 TL   2.579 TL
© 2012 Fonipon Tüm hakları saklıdır .
Bu sayfayı ziyaret ettiğinizde kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız .

Tasarım & Programlama : Deltapro