Fırsatınızı Seçin!

05 Ağustos 2017 İstanbul Hareketli Maxi İspanya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
4.476 TL
2.999,00 TLHemen Al
 
05 Ağustos 2017 (Tüm Türkiye İç Hat Bağlantı Dahil) Hareketli Maxi İspanya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
5.073 TL
3.399,00 TLHemen Al
 
05 Ağustos 2017 (Kıbrıs Bağlantı Dahil) Hareketli Maxi İspanya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
5.073 TL
3.399,00 TLHemen Al
 
17 Eylül 2017 İstanbul Hareketli Maxi İspanya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
4.476 TL
2.999,00 TLHemen Al
 
17 Eylül 2017 (Tüm Türkiye İç Hat Bağlantı Dahil) Hareketli Maxi İspanya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
5.073 TL
3.399,00 TLHemen Al
 
17 Eylül 2017 (Kıbrıs Bağlantı Dahil) Hareketli Maxi İspanya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
5.372 TL
3.599,00 TLHemen Al
 


Kapat
 
 
Paylaş : Facebook   Twitter  
Maxi İspanya Turu | 7 Gece 8 Gün Konaklama, THY İle Ulaşım, Transferler, Rehberlik ve Panoramik Şehir Turları Dahil 2.999 TL’den Başlayan Fiyatlar... ( Ağustos - Eylül 2017 arasında belirtilen tarihlerde ) *Tarih ve Fiyat bilgisi için lütfen hemen al butonunu tıklayınız!


2.999 TL
33 %
indirim
1.477 TL
kazancınız
4.476 TL
orjinal fiyat


Beğen :
 

 

 

DETAYLAR


 
 
 

Barcelona (2) - Tortosa - Valencia (1) – Alicante - Murcia (2) - Cuenca - Madrid (2)

 

 

YOL ÜZERİ EKSTRA TUR BULUNMAMAKTADIR ! 

 

 

TÜM TÜRKİYE’DEN ve KIBRIS’TAN İÇ HAT BAĞLANTI İMKANI!*** 

Avantajlı ekstra geziler A : 190 Euro yerine 150 EURO !!! 

 

Barcelona ve lokal  mahalleler gece turu (35 Euro) + Barcelona İkonları Turu (55 Euro) + Gerona & Figueras & Dali Müzesi (65 Euro) + Cartagena Turu (35 Euro) = 190 Euro

 

(Tur esnasında lokal acente rehberine ödenir. 0-2 yaş ücretsiz olup, 02-12 yaş %50 indirimlidir.)


 

Avantajlı ekstra geziler B : 410 Euro yerine 330 EURO !!! 

 

Barcelona ve lokal  mahalleler gece turu (35 Euro) + Flamenco Turu (55 Euro) + Barcelona İkonları Turu (55 Euro)  + Gerona & Figueras & Dali Müzesi (65 Euro) + Cartagena Turu (35 Euro) + Granada & Al-Hambra Sarayı Turu (90 euro) + Madrid Gece Turu (25€) + Toledo Turu+ Santa Maria Katedrali  (50 Euro) = 410 Euro

 

(Tur esnasında lokal acente rehberine ödenir. 0-2 yaş ücretsiz olup, 02-12 yaş %50 indirimlidir.)


 

 

 

 

Maxi İspanya Turu | 17 Eylül 2017 Hareketli Tur Programı .PDF

 


 

 

TUR PROGRAMI


 

1.Gün İSTANBUL – BARCELONA  

 

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde saat 12.00’de hazır bulunulması. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK 1855 sefer sayılı uçuş ile saat 14.40’te Barcelona'ya hareket. Yerel saat ile 17.25’te Barcelona'ya varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik Barcelona şehir turu yapıyoruz. Turumuzda; Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla Caddesi, Kristof Kolomb Heykeli, La Sagrada Familia Kilisesi, Plaza De Espana görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Barcelona ve lokal  mahalleler gece turuna (35 Euro) katılabilirler. Barcelona hakkında turistik çok şey duydunuz ama ünlü yönetmen Inarritu ve Woody Allen'in filmlerine konu olan yerel sokakları ve hayatı tanımanızı sağlayacak bu özel turumuzu kaçırmamanızı öneririz. Görülecek yerler arasında Paral-el mahalle,  El Raval, El Born sokakları ve Plaza Real bulunmaktadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelimizde.

 

2.Gün BARCELONA

 

Sabah kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz ile ekstra Girona & Figueras & Dali Müzesi turuna (65 Euro) katılma imkanı. Turumuzda; orta çağdan kalma mimari yapılarıyla Girona şehri, büyük katedrali ve Yahudi mahallesi, ünlü ressam Dali’nin doğduğu Figueras kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir. Tur sonrası arzu eden misafirlerimizle ekstra düzenlenecek olan Barcelona İkonları turuna (55 Euro) katılma imkanı. İlk durağımız UNESCO tarafından koruma altına alınmış ve Dünya Mirası Listesi’nde yer alan, Barcelona’nın yetiştirdiği ve Art Nouveau (Modernismo) sanat akımının dünyadaki en önemli öncülerinden kabul edilen ünlü Katalan mimar-tasarımcı Antoino Gaudi’nin yarattığı Park Güell. Park aynı zamanda ‘Viki Christina Barcelona’ filmine de sahne olan mekanlardan birisi. Ardından 1929 Barcelona Uluslararası Fuarı için inşaa edilen ve ziyaretçilerine tüm İspanya’ya ait 117 farklı ve eşsiz mimari yapı ile adeta mini bir İspanya turu sunan İspanyol Köyü yani Poble Espanyol. Köyde ayrıca şehrin en önemli cam sanatları, butik çikolata, şarap ve el işi deri atölyelerini de keşfetme şansımız olacak.

 

Daha sonra şehrin arka sokaklarında kaybolma vakti! Turumuzun yürüyüş etabına geçiyoruz. Katalonya Meydanı’ndan başlayarak Barcelona Katedrali ve Katedral Meydanı, Barcelona’da bulunan ve İspanya’daki Girona ardından en iyi korunmuş Yahudi Mahallesi kabul edilen ‘El Call’, Saint Jaume Meydanı ve meydanın hemen yanıbaşında bulunan tarihi Roma şehri kalıntıları, Saint Neri Meydanı, Plaza Reial, şehrin hatta Avrupa’nın en eski pazarlarından birisi olan Mercat de la Boqueria ve son olarak Font de Canaletes çeşmesi turumuz esnasında yürüyerek keşfedeceğimiz yerler. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

3.Gün BARCELONA – TORTOSA – VALENCIA

 

Sabah kahvaltı sonrası özel otobüsümüzle panoramik şehir turu için Tortosa’ya hareket ediyoruz. Tortosa; Adını Arap istilası sonucunda almış İspanya' nın Katalunya Özerk Bölgesinde saklı kalmış bir Rönesans kentidir. Ebro nehrinin eski ve yeni şehri ayırdığı, kültür, sanat, gurme ve festivalleriyle ünlü bu şirin İspanya kentinde Sant Juan kalesi, inşası 200 yıl süren Tortosa katedrali ve prenslik bahçeleri yer almaktadır.

 

Tur sonrası Valencia’ya hareket. Valencia’ya varışımızın ardından panoramik Valencia şehir turu. Göreceğimiz yerler arasında; Gotik Katedral, Micalet Çan Kulesi, 15. Y.Y da takasla alışveriş yapılan Lonja Market, eski market alanı ve portakallarıyla ünlü meyve bahçeleri bulunmaktadır. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

4.Gün VALENCIA – ALICANTE – MURCIA    

 

Sabah kahvaltı sonrası panoramik şehir turu için Alicante’ye hareket. Yunan, Romalı, Arap ve Hiristiyan kolonilerinin zengin tarihine sahip, İspanya’nın en eski ve önemli liman şehirlerinden olan Alicante’ye variş ve panoramik şehir turu. Arkeoloji müzesi, Santa Barbara kalesi, Merkez Pazar, Luceros, Maisonnave görülecek yerler arasındadır.

 

Tur sonrası Murcia’ya hareket ve varışımızın ardında panoramik Murcia şehir turu. Turumuzda; Segura Nehri kıyısında kurulu Murcia Özerk bölgesinin başkenti olan bu şehri inceleme fırsatı bulacağız. Göreceğimiz yerler arasında; Santa Maria Murcia Katedrali, Plaza Cardenal Belluga Meydanı, Monteagudo Kalesi, Casino Murcia, Murcia Üniversitesi ve Santo Domingo Meydanı bulunmaktadır. Tur sonrası otelimize transfer. Arzu eden misafirlerimizle ekstra düzenlenecek olan Cartagena turu (35 Euro), Cartagena turumuzda, 2000 yıllık bir geçmişe sahip olan ve Kartacalılar tarafında kurulan sonra Romalılar tarafından fethedilen ve bir dönem ise Arap yönetiminde bulunan bu eski ve yeni medeniyet şehrinde göreceğimiz yerler arasında, Cervantes’in Evi, Cartagena Belediye binası, Romali Anfiteiyatro ve Katedral kalıntıları, Cartagena Tren Garı, Cartagena Katedrali tur sonrası otele dönüş. Geceleme otelimizde.

 

5.Gün MURCIA

 

Sabah kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Granada & Al Hambra Sarayı turuna (90 Euro) katılabilirler. Tarihi Granada sokaklarında Emevi ve Abbasi dönemlerinden kalma eserlerin arasında Grand Via, La Rambla Meydanı, Arap Çarşısı, Albaizin semti ve Belediye Meydanı görülecek yerler arasındadır. Al Hambra turu; Bu turumuzda Arabesk mimarisi, havuz ve bahçeleri ile ünlü UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi’nde yer alan Al-Hambra Sarayı ziyaret edilecektir. Tur sonrası otelinize transfer . Geceleme otelimizde.

 

6.Gün MURCIA  – CUENCA  - MADRİD  

 

Sabah kahvaltı sonrasında Madrid’e hareket yol üstünde düzenlenecek olan panoramik Cuenca turu. Cuenca; Asma evlere ev sahipliği yapan bu sevimli şehir Cuenca Jucar ve Huecar isimli iki nehrin ortasında kurulmuş bir yanı dik yamaçlıdır. Şehir eski ve yeni olmak üzere 2 kısma ayrılıyor. Eski şehir ahşap restore edilmiş evlerden ve nefesinizi kesecek kadar yüksek bir yamaçtan, yeni şehir ise Jucar Vadisi’nin altındaki modern yapılardan oluşmaktadır.

 

Tur sonrası Madrid’e hareket ve varışımızın ardında panoramik Madrid şehir turu. Görülecek yerler arasında; Puerto del Sol, Plaza Mayor, Paseyo de la Castellana, boğa güreşi arenası, Gran Via, Plaza de Espana, Kraliyet Sarayı, Puerto de Alcala bulunmaktadır. Tur sonrası otelinize transfer. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Madrid Gece Turuna (25 Euro) katılabilirler. Geceleme otelimizde. 


7.Gün MADRİD

 

Sabah kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Toledo turu + Santa Maria Katedrali turuna (50 Euro) katılabilirler. M.Ö. 590 yılında Yahudiler tarafından kurulup, günümüzde üç büyük dine bağlı insanların bir arada, barışçıl bir şekilde yaşadığı, tarihi ve turistik anlamda İspanya’ nın en önemli şehirlerinin başında gelen Toledo, şövalyeler şehri olarak bilinir. İber yarımadasının en büyük nehri olan Tako şehrin içinden geçmektedir. Uzun süre İspanya Krallığının başkenti olmuştur. Dünya’nın en büyük Ortaçağ şehirlerinden olduğu için UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’ne dâhil edilmiş ve koruma altına alınmıştır. Don Kişotun yazarı Cervantes bu şehirde doğmuştur. San Martin Köprüsü, Damasquinos (Şam İşi), altın el işçiliğinin yapıldığı atölyeler ve dükkânlar görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek Flamenco turu (55 Euro). Geceleme otelimizde. 


8.Gün MADRİD – İSTANBUL 

 

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Odaların boşaltılması ve otelden ayrılış işlemleri. Özel otobüslerimiz ile havalimanına transfer, bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Türk Hava Yolları TK 1860 sefer sayılı uçuş ile saat 18.15’te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 23.25’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.Barcelona (Şehir Dışı)

 

3* Terresa Park

3* H2 San Cugat

3* Arrahona


Valencia (Şehir İçi)


3* Holiday Inn Express

3* Solvosa Hotel

4*Tryp Valencia Feria


Murcia (Şehir İçi)


3* Hotel Churra

3* Nh Hespreria Murcia

3* AC Hotel Murcia


Madrid (Şehir Dışı)


4* Holiday Inn Las Tablas

3* Nh Leganes 

3* Holiday Inn


 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

 

 • Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul – Barcelona / Madrid – İstanbul uçak bileti,
 • Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,
 • Belirtilen kategori otellerde toplam 7 gece oda kahvaltı konaklamalar,
 • Alan /Otel / Alan transferleri ve şehirlerarası transfer,
 • Barcelona, Alicante, Murcia, Cuenca, Valencia, Tortosa, Madrid panoramik şehir turları
 • Otel vergileri,
 • Turist şehir vergileri,
 • Türkçe rehberlik hizmetleri,
 • TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası


FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

 

 • Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro),
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli,
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
 • Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,
 • Müze ve ören yerleri girişleri,
 • İsteğe bağlı şoför bahşişleri (Kişi başı 5 Euro),
 • İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası (10 Euro )

 NASIL FAYDALANABİLİRİMRezervasyon gerekmektedir. Tel : 0(216) 360 59 48  ,  0(549) 240 49 81

 

 • 05 Ağustos ve 17 Eylül 2017 Hareketli turlarda geçerlidir.
 • Kredi Kartlarına 9 Taksit İmkanı.
 • Fiyata dahil olan ve olmayan hizmetler, önemli bilgiler için lütfen tur programı bölümünü inceleyiniz.
 • Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde Flash Promosyon turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır
 • Tek kişi farkı 850 TL. 0-2 Yaş 600 TL + zorunlu hizmetler şeklindedir. Tek kişi ve çocuk bilgilerinin rezervasyon sırasında bildirilmesi gerekmektedir.
 • Firmamız, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmetten faydalanabilmek için en az 6 ay geçerliliği olan pasaportunuzun olması gerekmektedir.
 • Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmeti satın alıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
 • Hizmet kodunuz satın alma işleminiz sonrasında  e-posta adresinize gönderilecektir.
 • Gelen hizmet kodunu yazdırmanız veya kaydetmeniz ,rezervasyon sırasında belirtmeniz, yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.
 • E-posta adresinize mail gelmediğini düşünüyorsanız "Spam","Junk" ya da "Önemsiz" adlı mail kutularına bakınız.
 • Dilediğiniz anda "Fırsatlarım" linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

Fonipon
-
- İstanbul
(216) 360 59 48
 
%30

Klasik İspanya Turu | Madrid, Valencia ve Barcelona’yı Kapsa...
1.199 TL   1.713 TL
%30

Büyük İspanya Turu | Bahar & Kış Dönemi, 7 Gece 8 Gün Konakl...
1.399 TL   1.999 TL
%35

Barcelona Turu | Yaz Dönemini Kapsayan, 3 veya 4 Gece Konakl...
1.919 TL   2.952 TL
%30

Neo Klasik İspanya Turu | 7 Gece 8 Gün Konaklama, THY İle Ul...
1.799 TL   2.570 TL
%35

Portekiz Turu | Porto ve Lizbon’u Kapsayan, Kış & Sonbahar D...
1.599 TL   2.460 TL
%38

Endülüs Turu | Kış & Bahar Dönemini Kapsayan, 4 Gece 5 Gün K...
1.599 TL   2.579 TL
%35

Portekiz & Endülüs Turu | Yaz & Kış & Bahar Dönemini Kapsaya...
1.799 TL   2.768 TL
© 2012 Fonipon Tüm hakları saklıdır .
Bu sayfayı ziyaret ettiğinizde kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız .

Tasarım & Programlama : Deltapro