Fırsatınızı Seçin!

13 Kasım 2017 İstanbul Hareketli Maxi Benelüks & Paris Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.909 TL
1.949,00 TLHemen Al
 
13 Kasım 2017 (Tüm Türkiye İç Hat Bağlantı Dahil) Hareketli Maxi Benelüks & Paris Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.207 TL
2.149,00 TLHemen Al
 
13 Kasım 2017 (Kıbrıs Bağlantı Dahil) Hareketli Maxi Benelüks & Paris Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.342 TL
2.239,00 TLHemen Al
 


Kapat
 
 
Paylaş : Facebook   Twitter  
Maxi Benelüks & Paris Turu | 13 Kasım 2017 Hareketli, Pegasus Hava Yolları İle Ulaşım, 7 Gece 8 Gün Konaklama, Transferler ve Rehberlik Dahil 1.949 TL’den Başlayan Fiyatlar... *Fiyat bilgisi için lütfen hemen al butonunu tıklayınız!


1.949 TL
33 %
indirim
960 TL
kazancınız
2.909 TL
orjinal fiyat


Beğen :
 

 

 

DETAYLAR


 
 
 

 

 

 

BRÜKSEL (1) - BRUGGE -  PARİS (3) - METZ -  LÜKSEMBURG (1) - KÖLN - AMSTERDAM (2) 

 

 

Pegasus Hava Yolları ile 7 Gece

 

 

 

Brüksel Gidiş – Amsterdam Dönüş 

 

 

YOL ÜZERİ EKSTRA TUR BULUNMAMAKTADIR ! 

 

 

TÜM TÜRKİYE’DEN ve KIBRIS’TAN İÇ HAT BAĞLANTI İMKANI!***
Avantajlı ekstra geziler:  Kanal turu (15 Euro) +  Remich & Schengen turu (35 Euro) + Paris by night (35 Euro)  

+ Marken & Volendam & Lahey (75 Euro) + Paris İkonları (80 Euro)= 240 Euro yerine 195 Euro 

 

TUR PROGRAMI


 

1.Gün İSTANBUL – BRÜKSEL

 

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde saat 09.00’da hazır bulunulması. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Pegasus Hava Yolları'nın PC801 sefer sayısı ile 12.00’de Brüksel’e uçuş. Yerel saat ile 13:50’de varış ve karşılanma. Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Brüksel’e hareket. Panoramik Brüksel şehir turumuzda; Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Palace, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasındadır. Daha sonra otelinize transfer ve yerleşme. Geceleme otelinizde.

 


 

2.Gün BRÜKSEL – BRUGGE - PARİS

 

Sabah kahvaltının ardından Brugge’e hareket. Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini ve de Brugge Şehri'nin enfes manzarasını görme fırsatı bulacağız. Daha sonra Paris’e hareket. Paris’e varış sonrası panoramik şehir turu. Şehir turunda; Opera Meydanı ve Binası, Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı( Arc De Triomphe), Eiffel Kulesi, Askeri Müze, Meclis binası, Napoléon'un Mezarı, Louvre Sarayı ve Müzesi, Madlen Kilisesi, Grand Palais, Petit Palais, Comedie Francais görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer. Geceleme otelimizde.

 


 

3.Gün PARİS

 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek Paris ikonları ve Seine Nehri turumuza katılabilirler (80 Euro). Turumuzda; şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris'in olduğu kadar Fransa’nın da sembolü olan Eiffel Kulesine çıkıyoruz. Daha sonra, tekne ile Seine Nehri Gezisi’ne çıkıyoruz. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında; Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta. Nehir gezisi sonrası şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle Semti’nden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesine fünikülerle çıkacağız. Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı’nda portrenizi yaptırmak ve yemek için serbest vaktiniz olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfüm, kozmetik ürünleri ve saat alabileceğiniz Benlüx mağazasına hareket ediyoruz. Benlüx Mağazasından sonra turumuz sona eriyor.

 

Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Romantik Paris gece turu (35 Euro) turuna katılabilirler. Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris’i gece panoramik olarak görebilecek Eiffel kulesindeki kısa ışık gösterisini izleyecek, tüm dünyanın en tanınmış caddesi Champs Elysees’de dolaşma fırsatı bulacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz Lido Show (125 Euro) turuna katılabilirler. 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW'u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izleme fırsatı bulabilecekler. Tur bitiminde otele transfer. Geceleme otelinizde.

 


 

4.Gün PARİS

 

Sabah kahvaltısı ve serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek olan Disneyland turumuza / çift park (130 Euro), Louvre ve Versailles turuna (150 Euro) katılabilirler. Geceleme otelinizde.

 

Disneyland turumuzda; Main Street ve 19. Yüzyıl Amerikan kasabaları, Korsan Adası, Fantezi Ülkesi ve Keşifler Diyarı göreceğimiz yerler arasında. Frontierland’da, Perili Köşkte gezinti yaptıktan sonra, başıboş bir maden treni ile maden tünelleri ve yıkılmaya yüz tutmuş köprülerden geçerek eğlencenin doruklarına ulaşacağız. Indiana Jones'un Ölüm Tapınağı'nı hızlı trenle gezecek ve sonrasında teknelerimize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan Karayip Korsanları’nı ziyaret edeceğiz. Dünyanın dört bir yanından çocukların bizler için söyleyeceği şarkıları teknelere binerek izleyecek ve Disney karakterleriyle tanışacağız. Dileyenler uzay gemilerine binerek yıldız savaşlarına bizzat katılacak, hız tutkunları ise Uzay Dağı'ndan aya kadar ulaşabilecekler. Tabii her şeyin yanında nefis bir çevre dizaynı, unutulmaz fotoğraflar çekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alışveriş butiği sizi bekliyor. Disney karakterlerinin geçit töreninin ardından sezona göre kapanış saatlerine uygun olarak Paris’e geri döneceğiz. 


Louvre müzesi & Versaille Sarayı turumuzda; Dünyanın en büyük ve en ünlü sanat müzesi olan Louvre’u gezdikten sonra serbest öğle yemeği molası veriyoruz. Daha sonra Versailles Sarayına doğru hareket ediyoruz. Fransız kraliyet ailesine asırlarca ev sahipliği yapmış ünlü Versailles Sarayı gezimizde kraliçe Marie-Antoinette ve kral 16. Louis’nin orijinal haliyle korunmuş yatak odalarını, aynalı galeriyi, bakanlık dairelerini, saray kilisesini, savaş salonunu ve sarayın yeni restore edilmiş birçok salonunu serbest olarak gezdikten sonra su oyunlarıyla meşhur kraliyet  bahçelerini de keşfetme şansına sahip olacağız. 


5.Gün PARİS - METZ - LÜKSEMBURG 

 

Sabah kahvaltısının ardından Lüksemburg’a hareket ediyoruz. Yol üzerinde Fransa’nın en güzel orta çağ şehirlerinden biri olan Metz’i ziyaret edip öğle yemeği molası veriyoruz. Tur sonrası Lüksemburg’a hareket. Panoramik Lüksemburg şehir turunda; Petrus vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, şehir katedralini, Dükler sarayını görme imkânına sahip olacaksınız. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

 


 

6.Gün LÜKSEMBURG – KÖLN – AMSTERDAM 

 

Sabah kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Remich & Schengen turuna katılabilirler (35 Euro). Tur sonrası Köln’e hareket ediyoruz. Varış sonrası yapılacak panoramik şehir turumuzda; Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Rhein Nehri Köln’de görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi Amsterdam’a hareket ve varışımıza istinaden Amsterdam panoramik şehir turu. Turumuzda; Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele hareket ve yerleşme. Tur bitimi otelimize transfer. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan gece Kırmızı Fener Sokağı turumuza katılabilirler (25 Euro). Geceleme otelinizde.

 


 

7.Gün AMSTERDAM

 

Sabah kahvaltısı ardından arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek Marken & Volendam & Lahey turuna katılabilirler (75 Euro). Marken & Volendam turumuzda; eski balıkçı kasabası olan Volendam’ da tarihi evler ve limanları gezip daha sonra küçük bir ada olan Marken’i ziyaret ediyoruz. Lahey turumuzda ise; Parlamento binası, Yüce adalet divanı, Meclis binası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Amsterdam şehir merkezine hareket. Çevre gezisi ve alışveriş için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Amsterdam Kanal turuna (15 Euro) katılabilirler. Tur bitimi otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

 


 

8.Gün AMSTERDAM – İSTANBUL 

 

Sabah kahvaltısı ve son hazırlıklar için serbest zaman. Uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Hava Yolları'nın PC672 sefer sayısı ile 14:25’ de İstanbul’a uçuş ve 19:50’de Sabiha Gökçen Havalimanı'na varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu.FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ:

 

 • Havalimanı vergileri
 • Pegasus Hava Yolları ile İstanbul (SAW) – Brüksel (CRL) – Amsterdam - İstanbul (SAW) parkurunda uçak bileti
 • 3* & 4* otellerde oda kahvaltı konaklamalar
 • Alan /otel / alan transferleri
 • Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri
 • Amsterdam, Brüksel, Paris, Brugge, Metz, Köln, Lüksemburg’da panoramik şehir turları
 • Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri
 • Otel vergileri
 • Turist Şehir vergileri
 • Mesleki sorumluluk sigortası


FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ:

 

 • Vize ücreti, servis bedeli ( 120 EURO )
 • Zorunlu sigorta ücreti (10 EURO)
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Müze ve ören yerleri girişleri
 • Şoför tipleri 5 Euro (isteğe bağlı)


 

***AYNI GÜN BAĞLANTI VEREN ŞEHİRLER:

 

ANKARA, ADANA, ANTALYA, ALANYA, BALIKESİR, BODRUM, DALAMAN, DENİZLİ, GAZİANTEP, HATAY, İZMİR, KAYSERİ, KONYA, ORDU, SAMSUN, TRABZON 


BİR GÜN ÖNCE BAĞLANTI VEREN ŞEHİRLER:

 

DİYARBAKIR, ELAZIĞ, ERCİNZAN, ERZURUM, ŞANLIURFA, VAN, MALATYA

  NASIL FAYDALANABİLİRİMRezervasyon gerekmektedir. Tel : 0(216) 360 59 48  ,  0(549) 240 49 81

 

 • 13 Kasım 2017 Hareketli turda geçerlidir.
 • Kredi Kartlarına 9 Taksit İmkanı.
 • Fiyata dahil olan ve olmayan hizmetler, önemli bilgiler için lütfen tur programı bölümünü inceleyiniz.
 • Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde Flash Promosyon turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır
 • Tek kişi farkı 850 TL ile 1.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. 0-2 Yaş 600 TL + zorunlu hizmetler şeklindedir. Tek kişi ve çocuk bilgilerinin rezervasyon sırasında bildirilmesi gerekmektedir.
 • Firmamız, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmetten faydalanabilmek için en az 6 ay geçerliliği olan pasaportunuzun olması gerekmektedir.
 • Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmeti satın alıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
 • Hizmet kodunuz satın alma işleminiz sonrasında  e-posta adresinize gönderilecektir.
 • Gelen hizmet kodunu yazdırmanız veya kaydetmeniz ,rezervasyon sırasında belirtmeniz, yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.
 • E-posta adresinize mail gelmediğini düşünüyorsanız "Spam","Junk" ya da "Önemsiz" adlı mail kutularına bakınız.
 • Dilediğiniz anda "Fırsatlarım" linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

Fonipon
-
- İstanbul
(216) 360 59 48
 
%37

Flex Benelüks & Paris Turu | Kış - Sömestre - Bahar Dönemi, ...
1.499 TL   2.379 TL
%36

Benelüks & Paris Turu | Ankara Hareketli, 7 Gece 8 Gün Konak...
1.849 TL   2.889 TL
© 2012 Fonipon Tüm hakları saklıdır .
Bu sayfayı ziyaret ettiğinizde kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız .

Tasarım & Programlama : Deltapro