Fırsatınızı Seçin!

20 Ocak 2018 İstanbul Hareketli ( Bologna Gidiş - Valencia Dönüş ) İspanya & Fransa & İtalya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.306 TL
2.149,00 TLHemen Al
 
20 Ocak 2018 Ankara / İzmir Hareketli ( Bologna Gidiş - Valencia Dönüş ) İspanya & Fransa & İtalya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.968 TL
2.579,00 TLHemen Al
 
27 Ocak 2018 İstanbul Hareketli ( Valencia Gidiş - Bologna Dönüş ) İspanya & Fransa & İtalya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.306 TL
2.149,00 TLHemen Al
 
27 Ocak 2018 Ankara / İzmir Hareketli ( Valencia Gidiş - Bologna Dönüş ) İspanya & Fransa & İtalya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.968 TL
2.579,00 TLHemen Al
 


Kapat
 
 
Paylaş : Facebook   Twitter  
İspanya & Fransa & İtalya Turu | Kış Dönemini Kapsayan, 7 Gece 8 Gün, THY İle Ulaşım, Transferler ve Rehberlik Hizmetleri Dahil 2.149 TL’den Başlayan Fiyatlar... ( Ocak 2018 arasında belirtilen tarihlerde ) * Tarih ve Fiyat bilgisi için lütfen hemen al butonunu tıklayınız !


2.149 TL
35 %
indirim
1.157 TL
kazancınız
3.306 TL
orjinal fiyat


Beğen :
 

 

 

DETAYLAR 

Valencia (1) – Barcelona (2) – Girona – Nimes (1) 

Arles – Nice (1) – Cenova – Floransa (2) 

 

TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE 7 Gece

 

 

İstanbul’dan İstanbul’a..

İzmir’den İzmir’e..

Ankara’dan Ankara’ya..

 

TÜM TÜRKİYE’DEN ve KIBRIS’TAN İÇ HAT BAĞLANTI İMKÂNI!

YOL ÜZERİ EKSTRA TUR BULUNMAMAKTADIR. 

Avantaj Ekstra Geziler Paketi A : 220 Euro yerine 185 Euro !!!

 

Valencia Orta Çağ ve İpek Yolu Turu (25 Euro) + Barcelona İkonları Turu (55 Euro) + Portofino Turu (50 Euro) 

Floransa Şaheserleri ve Rönesans Turu (35 Euro) + Monaco & Monte CarloTuru (55 Euro) = 220 Euro  185 Euro


 

Avantaj Ekstra Geziler Paketi B : 470 Euro yerine 370 Euro !!!

 

Valencia Gece Turu (25 Euro) + Valencia Orta Çağ ve İpek Yolu Turu (25 Euro) 

Barcelona ve Lokal Mahalleler Gece Turu (35 Euro) + Barcelona İkonları Turu (55 Euro) + Flamenco Gecesi (55 Euro) 

Figuears & Dali Müzesi Turu (55 Euro)  + Monaco & Monte Carlo Turu (55 Euro) + Portofino Turu (50 Euro) + 

Mega Toscana Turu (80 Euro) + Floransa Şaheserleri ve Rönesans Turu (35 Euro) = 470 Euro  370 Euro

 

(Tur esnasında lokal acente rehberine ödenir. 0-02 yaş ücretsiz olup, 02-12 yaş %50 indirimlidir.) 

 

İspanya & Fransa & İtalya Turu | 20 Ocak 2018 Hareketli Bologna Gidiş - Valencia Dönüş Tur Programı.PDF

 

 

 

İspanya & Fransa & İtalya Turu | 27 Ocak 2018 Hareketli Valencia Gidiş - Bologna Dönüş Tur Programı .PDF

 

 

 

 

TUR PROGRAMI 06 Ekim 2017 Hareketli )


 

1. Gün İSTANBUL – VALENCIA 

 

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde saat 10.00’da hazır bulunulması. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK 1313 sefer sayılı uçuş ile saat 13.25’te Valencia'ya hareket. Yerel saat ile 16.20’de Valencia'ya varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile otelimize transfer ve odaların alınmasına kadar serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Valencia Gece turuna (25 Euro) katılabilirler. Turumuzda; İspanya’nın gece kraliçesi Valencia şehrini tanıma fırsatı buluyor ve ardından İspanya’nın en iyi Paella’sı olarak bilinen Valencia Paella’sını tatmanız için serbest zaman. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde. 


2.Gün VALENCIA – BARCELONA     

 

Sabah kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Valencia Ortaçağ ve İpek Yolu turuna (25 Euro) katılabilirler. Turumuzda eski ve yeni Valencia’nın en sembolik yerlerini görme imkânı bulacaksınız. Ayrıca turumuzda ipek yapımının sırları ve pazarlanmasını Dünyada ipek yolunun odak noktası olan Valencia şehrini keşfetme şansına sahip olacaksınız. Dünya ipek ticaretine yön veren en eski İpek Borsası da Valencia’dadır. Tur sonrası Barcelona’ya hareket. Varışımıza istinaden otelimize transfer ve odaların alınmasına kadar serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra düzenlenecek olan Barcelona ve lokal mahalleler gece turu (35 Euro). Barcelona hakkında turistik çok şey duydunuz ama ünlü yönetmen Inarritu ve Woody Allen'in filmlerine konu olan yerel sokakları ve hayatı tanımanızı sağlayacak bu özel turumuzu kaçırmamanızı öneririz. Görülecek yerler arasında Paral-el mahalle, El Raval, El Born sokakları ve Plaza Real bulunmaktadır. Dileyen misafirlerimiz tur esnasında belirlenecek serbest zaman içinde Tapas restoranlarıyla ünlü El Born bölgesinde unutulmaz tatlar deneyimleyebilirler. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde. 


3.Gün BARCELONA 

 

Sabah kahvaltı sonrası ekstra düzenlenecek olan Barcelona İkonları turuna (55 Euro) katılma imkanı. İlk durağımız UNESCO tarafından koruma altına alınmış ve Dünya Mirası Listesi’nde yer alan, Barcelona’nın yetiştirdiği ve Art Nouveau (Modernismo) sanat akımının dünyadaki en önemli öncülerinden kabul edilen ünlü Katalan mimar-tasarımcı Antoino Gaudi’nin yarattığı Park Güell. Park aynı zamanda ‘Viki Christina Barcelona’ filmine de sahne olan mekanlardan birisi. Ardından 1929 Barcelona Uluslararası Fuarı için inşaa edilen ve ziyaretçilerine tüm İspanya’ya ait 117 farklı ve eşsiz mimari yapı ile adeta mini bir İspanya turu sunan İspanyol Köyü yani Poble Espanyol. Köyde ayrıca şehrin en önemli cam sanatları, butik çikolata, şarap ve el işi deri atölyelerini de keşfetme şansımız olacak. Daha sonra şehrin arka sokaklarında kaybolma vakti! Turumuzun yürüyüş etabına geçiyoruz. Katalonya Meydanı’ndan başlayarak Barcelona Katedrali ve Katedral Meydanı, Barcelona’da bulunan ve İspanya’daki Girona ardından en iyi korunmuş Yahudi Mahallesi kabul edilen ‘El Call’, Saint Jaume Meydanı ve meydanın hemen yanıbaşında bulunan tarihi Roma şehri kalıntıları, Saint Neri Meydanı, Plaza Reial, şehrin hatta Avrupa’nın en eski pazarlarından birisi olan Mercat de la Boqueria ve son olarak Font de Canaletes çeşmesi turumuz esnasında yürüyerek keşfedeceğimiz yerler. Arzu eden misafirlerimiz ile akşam ekstra düzenlenecek Flamenco Gecesi (55 Euro) turuna katılabilirler. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

 

4.Gün BARCELONA – GIRONA – NIMES 

 

Sabah kahvaltı sonrası Girona’ya hareket ve varışımıza istinaden panoramik Girona şehir turunu gerçekleştiriyoruz. Turunda Ortaçağdan kalma mimari yapılarıyla Girona şehri, büyük katedrali ve Yahudi mahallesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası arzu eden misafirlerimizle ekstra düzenlenecek olan Figueras & Dali Müzesi turu (55 Euro). Turumuzda ünlü ressam Dali’nin doğduğu Figueras kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir. Tur sonrası Nimes’e hareket ve varışımıza istinaden panoramik Nimes şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turumuzda baştan aşağı Gotik mimari ile bezenmiş bu şehir keşfedilecek, Roma döneminde kalma Nimes Arenası, the Maison Carree ve Fontaine Bahçeleri, Nimes’in en eski caddesi olan Rue Fresque, büyüleyici tarihi Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde. 

 

5.Gün NIMES – ARLES – NICE  

 

Sabah kahvaltı sonrası Arles’e hareket ve varışımıza istinaden panoramik Arles şehir turu yapıyoruz. Tur sonrasında Nice’e hareket. Varışımıza istinaden otelimize transfer ve odaların alınmasına kadar serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Monaco&Monte Carlo turuna (55 Euro) katılabilirler. Cote d’Azur bölgesinin en güzel koy ve burunları, en güzel yamaçları gezilerek Monaco prensliğine varıyor, saray ve çevresini gezdikten sonra akşam lüks ve ihtişamın odak noktası Monte Carlo’ya geçiyoruz. Farklı güzellikler görülerek tur sonunda otelimize transfer Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

 

6.Gün NICE – CENOVA – FLORANSA 

 

Sabah kahvaltı sonrası panoramik Nice şehir turu yapıyoruz. Turumuzda Promenes Des Anglais caddesi, Eski Nice bölgesi, Massena Meydanı, Çicek Pazarı, Adliye Sarayı görülecektir. Sonrasında Cenova’ya hareket ve varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Şehir turunda Cenova Antik liman bölgesi, Ferrari Meydanı, San Lorenzo Katedrali, Dükler Sarayı,Carlo Felice Opera Binası,Antik Fener Kulesi’ni görüyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Portofino turuna  (50 Euro) katılabilirler. Daracık sokakları rengarenk evleri, yeşil tepeleri ve turkuaz rengi Akdeniz ile Portofino görülmeye değer güzellikteki manzarasıyla bizi kendine hayran bırakıyor. Tur sonrası Floransa’ya hareket. Floransa’ya varışımıza istinaden otelimize transfer ve geceleme otelimizde. 

 

7.Gün FLORANSA 

 

Sabah kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Mega Toscana turuna (80 Euro) katılabilirler. Siena ve San Gimignano ve Pisa olmak üzere üç farklı geziden oluşan, turumuz boyunca unutulmaz manzaralar ve görkemli yapılar sizi bekliyor. Siena Gezisi: Şehir, Orta Çağ’dan kalma dar sokakları, ufak caddeleri ve Avrupa’nın en büyük meydanı olarak kabul edilen Campo Meydanı ile ünlüdür. İtalya’nın keyifli yemeklerini tatma ve aynı zamanda Toscana’nın güzel şaraplarını alma imkanına sahip olacağınız Siena, Toscana Bölgesi’nin görülmeye değer şehirlerinden bir tanesidir. San Gimignano :Çevresinde Dünyanın en kaliteli ve çeşitli üzüm bağlarının ve en iyi dondurmacısının bulunduğu porcini ve mantarlı türüf peynirleri ile ünlü,14.yy’dan kalma ve etrafı surlarla kaplı Toskana’nın Orta Çağ şehrini geziyoruz. Pisa; dünyaca bilinen en önemli tarihi eserlerinden biri olarak kabul edilen eğik kulesiyle ünlüdür. Panoramik gezi sırasında Pisa Kulesi, katedral, vaftizhane ile Miracoli Meydanı görülecek yerler arasında olup, dileyen misafirlerimiz bu tarihi şehirde gönüllerince fotoğraf çektirebilirler. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

 

8.Gün FLORANSA – BOLOGNA – İSTANBUL 

 

Sabah kahvaltı sonrası ekstra düzenlenecek olan Floransa Şaheserleri ve Rönesans turuna (35 Euro) katılabilirler. Rönesans’ın başkenti ve Pinokyo’nun memleketi olan şirin şehir Floransa’da; önce portakal rengi kubbesiyle hemen dikkat çeken ve Avrupa’nın 4. büyük kilisesi olan Santa Maria Del Fiore Katedralini dışarıdan görüyoruz.. Katedralin en dikkat çeken özelliklerinden biri de bazıları Kur’an-ı Kerim’de de zikredilen peygamber kıssalarının temsili olarak canlandırıldığı ve ‘Cennet Kapısı’ olarak adlandırılan bronz kapıdır. Daha sonra bir zamanlar halkı parlamentoya davet etmek için kullanılan Giotto’ nun Çan Kulesi, yüzyıllar boyunca Floransa’nın politik ve sosyal merkezi olan ve Michalengelo’ nun ünlü Davut Heykeli’nin de bulunduğu Senyörler Meydanı ile antika ve kuyumcu dükkânlarıyla meşhur Eski Köprü (Ponte Vecchio) görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası havalimanına transfer. Türk Hava Yolları’nın TK 1326 sefer sayılı uçuşu ile saat 18.55‘te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 22.20’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


Otel Bilgisi

 

Valencia 


2* Sidorme Valencia vb.

3* Solvosa Hotel vb.

4* Tryp Valencia Feria vb.


Barcelona


2* Hotel Amrey Sant Pau vb.

3* H2 San Cugat vb.

4* Novotel Cornella vb. 


Nimes 


2* Halt Hotel vb.

3* Campanile Hotel  Balaruc vb.

4* Hotel Des Tuileries  vb.


Nice


2* Kyriad Nice Port vb.

3* Kyriad Nice Gare vb. 

4* Novotel Nice vb.


Floransa  


2* Hotel Bodoni vb.

3* Hotel Massimo vb.

4* Hotel DaVinci vb.FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

 

 • Türk Hava Yolları ile İstanbul – Valencia (VLC) / Bologna (BLQ) - İstanbul uçak bileti,
 • Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli, 
 • Alan /Otel / Alan transferleri ve şehirlerarası transferler,
 • Girona, Nimes, Arles, Nice, Cenova şehir tanıtım turları,
 • Türkçe rehberlik hizmetleri,
 • TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

 

 • Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro), 
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli, 
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar, 
 • Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar, 
 • Müze ve ören yerleri girişleri, 
 • İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası (10 Euro) (65 yaşına kadar)

 

 NASIL FAYDALANABİLİRİMRezervasyon gerekmektedir. Tel : 0(216) 360 59 48  ,  0(549) 240 49 81

 

 • 20 ve 27 Ocak 2018 Hareketli turlarda geçerlidir.
 • Kredi Kartlarına 9 Taksit İmkanı.
 • Fiyata dahil olan ve olmayan hizmetler, önemli bilgiler için lütfen tur programı bölümünü inceleyiniz.
 • Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde Flash Promosyon turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır
 • Tek kişi farkı 950 TL. 0-2 Yaş 600 TL + zorunlu hizmetler şeklindedir. Tek kişi ve çocuk bilgilerinin rezervasyon sırasında bildirilmesi gerekmektedir.
 • Firmamız, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmetten faydalanabilmek için en az 6 ay geçerliliği olan pasaportunuzun olması gerekmektedir.
 • Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmeti satın alıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
 • Hizmet kodunuz satın alma işleminiz sonrasında  e-posta adresinize gönderilecektir.
 • Gelen hizmet kodunu yazdırmanız veya kaydetmeniz ,rezervasyon sırasında belirtmeniz, yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.
 • E-posta adresinize mail gelmediğini düşünüyorsanız "Spam","Junk" ya da "Önemsiz" adlı mail kutularına bakınız.
 • Dilediğiniz anda "Fırsatlarım" linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

Fonipon
-
- İstanbul
(216) 360 59 48
 
%30

Elegant Avrupa Turu | Bahar & Kış Dönemi Fransa & İtalya & İ...
2.149 TL   3.070 TL
%38

Milano & Nice & Marsilya Turu | 5 Gece 6 Gün Konaklama, Pega...
1.299 TL   2.095 TL
%30

Almanya & Polonya Turu | 7 Gece 8 Gün Konaklamalı, Pegasus H...
1.499 TL   2.141 TL
%35

Marsilya & Nice & Milano Turu | 5 Gece 6 Gün Konaklama, Pega...
1.299 TL   1.998 TL
%38

Alplerin Gölgesinde 5 Ülke Turu | Bahar & Kış Dönemi, Fransa...
1.499 TL   2.418 TL
%37

Basklar & Güney Fransa Turu | Kış ve Sömestre Dönemini Kapsa...
1.949 TL   3.094 TL
%38

Londra Turu | 3 Gece 4 Gün Konaklamalı, Atlas Global Hava Yo...
1.499 TL   2.418 TL
%40

Amsterdam Turu | Kış & Yılbaşı & Sonbahar Dönemini Kapsayan,...
1.299 TL   2.165 TL
%30

İspanya - Fransa - İtalya Turu | 7 Gece 8 Gün Floransa, Barc...
2.349 TL   3.356 TL
© 2012 Fonipon Tüm hakları saklıdır .
Bu sayfayı ziyaret ettiğinizde kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız .

Tasarım & Programlama : Deltapro