Paylaş : Facebook   Twitter  
Güney Amerika Turu | 05 Aralık 2017 Hareketli, Brezilya ve Arjantin'i Kapsayan, 7 Gece 10 Gün Konaklamalı, Air France / KLM İle Ulaşım , Tüm Transferler ve Türkçe Rehberlik Hizmetleri Dahil Sadece 7.299 TL!


7.299 TL
35 %
indirim
3.930 TL
kazancınız
11.229 TL
orjinal fiyat


Beğen :
 

 

 

DETAYLAR
Tur Programı:

 
 

Güney Amerika Turu | 05 Aralık 2017 Hareketli Tur Programı.pdf

 
 
 
 

Buenos Aires


Buenos Aires; Arjantin’in en büyük kenti olmasının yanı sıra, Güney Amerika kıtasının da Sao Paulo’dan sonraki en büyük ikinci kentidir. Nüfusun büyük bölümünün İspanyol ya da İtalyan kökenli olmasıyla birlikte, azımsanamayacak derecede Arap, Musevi, Gürcü, Kore, Ermeni ve Çin kökenli insanlara da ev sahipliği yapar.

 

Ilıman iklim kuşağında yer alması, Buenos Aires insanının sıcacık ve hareketli bir kültüre sahip olmasına yol açmıştır. ''Güney’in İncisi'' olarak da bilinen Buenos Aires; halkının sıcaklığı, tango aşkı, kahve sohbetleri, gece hayatı ve hiç kuşku yok ki futbol kültürüyle de nice turistin ilgisini çeken bir kültür kentidir. Buenos Aires, tangonun anavatanıdır ve Buenos Aires’in en iyi tangocuları da yerlilerdir. Yerlilerle bir gece geçirmeye bakın, aşkın ve tutkunun dansı tangoyu doya doya yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. 

 

Avrupa etkileri barındıran göz alıcı mimarisi, dinamik renkleri ve hem modern hem de tarihi bir kent havası ise, Buenos Aires’in dikkat çekici bir başka güzelliğidir.

 


 

Uruguay


Güney Amerika’nın en küçük Latin ülkesi olan Uruguay, kıtanın güneydoğusunda; batıdan Arjantin, kuzeyden Brezilya, doğudan Atlas Okyanusu ve güneyden Rio de la Plata ile sınırlanır.

 


 

Iguassu


Iguassu, Brezilya'nın güneyinde kendi halinde sessiz ve kalabalık olmayan ama bulunduğu konum itibari ile muhteşem bir şehir. Burası, dünyanın en büyük şelaleri olan Iguassu Şelaleleri'ne ev sahipliği yapıyor. 

 

Guarani dilinde “Büyük su” anlamına gelen “Iguazu” ismini alan şelale, Güney Amerika’da yer alan, yaklaşık 1,5 km uzunluğundaki Iguazu adlı nehir üzerinde yer almaktadır. Nehrin Arjantin tarafında kalan kısmı Misiones Eyaleti sınırlarında, Brezilya tarafında kalan kısmı ise Parana Eyaleti sınırları içinde bulunmaktadır. Suların Parana Nehri’ne dökülürken oluşturduğu muhteşem görüntünün adresini teşkil etmektedir. Nehir üzerindeki köprünün Arjantin tarafındaki ayağı Puerto Iguazu şehrinde, Brezilya tarafındaki ayağı ise Foz de Iguacu şehrindedir. Her iki ülke sınırları köprünün üstüne birleşmektedir.

 

 

 

Rio De Janeiro 


Rio De Janeiro; Buenos Aires'ten sonra Güney Amerika'nın en çok gelişmiş, en önemli şehirlerinden biridir. Başkent Sao Paulo’dan sonra Brezilya’nın en büyük ikinci kentidir. Beyaz kumlu plajları, göğe yükselen dağları ve pitoresk limanıyla güneyin muhteşem şehri (cidade maravilhosa) olarak bilinir. Güney Atlantik kıyısına bakan metropol şehrine, doğanın en güzel hediyeleri bahşedilmiş gibidir.

 

Karnaval sezonunda dünya vatandaşları Rio sokaklarına dökülürken yılın her mevsimi göz kamaştırıcı manzarasıyla ziyaretçilerini kendine hayran bırakır. Rio seyahati, gezginlere üst düzey turistik deneyim yaşatır. Rio’nun sembolü ve koruyucusu Cristo Redentor veya Corcovado kuşkusuz en çok ziyaret edilen anıtlardan birisi.

 

 NASIL FAYDALANABİLİRİMRezervasyon gerekmektedir. Tel : 0(216) 360 59 48,  0(549) 240 49 81


 • 05 Aralık 2017 Hareketli tur için geçerlidir.
 • Kredi kartlarına 9 taksit imkanı.
 • Fiyata dahil olan ve olmayan hizmetler, önemli bilgiler için lütfen detaylar bölümünü inceleyiniz.
 • Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde Flash Promosyon turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır
 • Firmamız, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmetten faydalanabilmek için en az 6 ay geçerliliği olan pasaportunuzun olması gerekmektedir.
 • Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmeti satın alıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
 • Hizmet kodunuz  satın alma işleminiz sonrasında  e-posta adresinize gönderilecektir.
 • Gelen hizmet kodunu yazdırmanız veya kaydetmeniz ,rezervasyon sırasında belirtmeniz, yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.
 • E-posta adresinize mail gelmediğini düşünüyorsanız "Spam","Junk" ya da "Önemsiz" adlı mail kutularına bakınız.
 • Dilediğiniz anda "Hesabım" linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

Fonipon/ EJD
-
- -
(0216) 360 59 48
 
%38

Meksika Küba Turu | Sonbahar & Kış Dönemini Kapsayan, 8 Gece...
7.299 TL   11.773 TL
%40

Küba Turu | Yılbaşı , Sömestre Dönemini Kapsayan, 7 Gece 9 G...
5.459 TL   9.098 TL
© 2012 Fonipon Tüm hakları saklıdır .
Bu sayfayı ziyaret ettiğinizde kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız .

Tasarım & Programlama : Deltapro