Fırsatınızı Seçin!

12 Kasım 2017 İstanbul Hareketli Neo Klasik İspanya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.825 TL
1.949,00 TLHemen Al
 
26 Kasım 2017 istanbul Hareketli Neo Klasik İspanya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.070 TL
2.149,00 TLHemen Al
 
10 Aralık 2017 İstanbul Hareketli Neo Klasik İspanya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.999 TL
2.799,00 TLHemen Al
 
12 Kasım 2017 Ankara Hareketli Neo Klasik İspanya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.384 TL
2.369,00 TLHemen Al
 
26 Kasım 2017 Ankara Hareketli Neo Klasik İspanya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.684 TL
2.579,00 TLHemen Al
 
10 Aralık 2017 Ankara Hareketli Neo Klasik İspanya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
4.613 TL
3.229,00 TLHemen Al
 
12 Kasım 2017 İzmir Hareketli Neo Klasik İspanya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.384 TL
2.369,00 TLHemen Al
 
26 Kasım 2017 İzmir Hareketli Neo Klasik İspanya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.684 TL
2.579,00 TLHemen Al
 
10 Aralık 2017 İzmir Hareketli Neo Klasik İspanya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
4.613 TL
3.229,00 TLHemen Al
 


Kapat
 
 
Paylaş : Facebook   Twitter  
Neo Klasik İspanya Turu | 7 Gece 8 Gün Konaklama, THY İle Ulaşım, Transferler, Rehberlik ve Şehir Turları Dahil 1.949 TL’den Başlayan Fiyatlar... ( Kasım - Aralık 2017 arasında belirtilen tarihlerde ) *Tarih ve Fiyat bilgisi için lütfen hemen al butonunu tıklayınız!


1.949 TL
30 %
indirim
835 TL
kazancınız
2.784 TL
orjinal fiyat


Beğen :
 

 

 

DETAYLAR


 

 

Bilbao – Burgos(1) – Segovia – Madrid(2) 

Cuenca – Valencia(1) – Teruel – Barcelona(3) 

 

 

TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE7 Gece

 

 

İstanbul’dan İstanbul’a..

İzmir’den İzmir’e..

Ankara’dan Ankara’ya..

 

 

TÜM TÜRKİYE’DEN ve KIBRIS’TAN İÇ HAT BAĞLANTI İMKANI!

 

 

YOL ÜZERİ EKSTRA TUR BULUNMAMAKTADIR. 

Avantajlı ekstra geziler A: 160 Euro yerine 125 EURO !!! 

Morella (35 Euro) + Valencia Ortaçağ ve İpek Yolu Turu (35 Euro)

Avila Turu (35 Euro) + Barcelona İkonları turuna (55 Euro) = 160 Euro  125 Euro

 

(Tur esnasında lokal acente rehberine ödenir.0-2 yaş ücretsiz olup,02-12 yaş %50 indirimlidir.)


 

Avantajlı ekstra geziler B: 390 Euro yerine 325 EURO !!! 

Barcelona ve Yerel Mahaller Gece Turu (35 Euro) + Girona & Figueras & Dali Müzesi (65 Euro) 

Barcelona İkonları turuna (55 Euro) + Avila Turu (35 Euro)+ Morella (35 Euro)

Valencia Ortaçağ ve İpek Yolu Turu (35 Euro) + Madrid Gece Turu (25€) 

Flamenco Turu (55 Euro) + Toledo turu+ Santa Maria Katedrali turuna (50 Euro) = 390 Euro  325 Euro

 

(Tur esnasında lokal acente rehberine ödenir.0-2 yaş ücretsiz olup,02-12 yaş %50 indirimlidir.)


 

 

 

 

 

TUR PROGRAMI


 

1.Gün İSTANBUL – BILBAO – BURGOS 

 

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde saat 11.00’de hazır bulunulması. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1317 sefer sayılı uçuşu ile saat 13.25’de Bilbao’ya hareket. Yerel saat ile 15.30’te Bilbao’ya varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik Bilbao şehir turu. Bu turumuzda görülecek yerler arasında Plaza Nueva, Katedral, Güzel Sanatlar Müzesi, Guggenheim Müzesi ve Belediye Sarayı yer almaktadır. Tur sonrası akşam yemeği için serbest zaman, Akşam yemeği sonrası Burgos’a hareket ve varışımıza istinaden panoramik Burgos şehir turu. Castilla-Leon Krallığı’nın 5 y.y. boyunca başkenti olmuş Burgos şehir turunda Unesco Dünya Kültür Miras Listesi’nde yer alan Burgos Katedrali, Las Huelgas Manastırı ve Plaza del Mercado görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

 

2.Gün BURGOS – SEGOVIA – MADRID 

 

Sabah kahvaltı sonrası Segovia’ya hareket ve panoramik Segovia şehir turu yapıyoruz. Segovia Katedrali, Roma su kemerleri, ünlü Disneyland logosundaki kale ile kulelerin ilham kaynağı olan Alcazar Sarayı ve Yahudi mahalleleri görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Avila Turuna (35 Euro) katılma imkanı. Erken Roma dönemine ait olan bu şehirde Roma İmparatorluğu ve Vizigotlardan izler görmek mümkündür. Avila turumuzda, Valderrabanos Sarayı, Santa Terasa Meydanı, San Vicente Bazilikası, Avila Katedrali, Alcazar Kapısı, Avila Surları görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Madrid’e hareket ve varışımıza istinaden otelimize transfer. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra düzenlenecek olan Madrid Gece Turuna (25 Euro) katılabilirler.Geceleme otelimizde. 

 

3.Gün MADRID 

 

Sabah kahvaltı sonrası panoramik Madrid şehir turu. Görülecek yerler arasında Puerto del Sol, Plaza Mayor, Paseyo de la Castellana, boğa güreşi arenası, Gran Via, Plaza de Espana, Kraliyet Sarayı, Puerto de Alcala bulunmaktadır.Dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Toledo turu+ Santa Maria Katedrali turuna (50 Euro) katılabilirler. M.Ö. 590 yılında Yahudiler tarafından kurulup, günümüzde üç büyük dine bağlı insanların bir arada, barışçıl bir şekilde yaşadığı, tarihi ve turistik anlamda İspanya’ nın en önemli şehirlerinin başında gelen Toledo; şövalyeler şehri olarak bilinir. İber yarımadasının en büyük nehri olan Tako Nehri şehrin içinden geçmektedir. Uzun süre İspanya Krallığının başkenti olmuştur. Dünya’nın en büyük Ortaçağ şehirlerinden olduğu için UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’ne dâhil edilmiş ve koruma altına alınmıştır. Don Kişotun yazarı Cervantes bu şehirde doğmuştur. San Martin Köprüsü, Damasquinos (Şam İşi), altın el işçiliğinin yapıldığı atölyeler ve dükkânlar görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Madrid’e dönüş ve otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

4.Gün MADRID – CUENCA – VALENCIA  

 

Sabah kahvaltısı sonrası Cuenca'ya hareket ve varışımıza istinaden şehir turu yapıyoruz. Asma evlere ev sahipliği yapan bu sevimli şehir Cuenca; Jucar ve Huecar isimli iki nehrin ortasında kurulmuş bir yanı dik yamaçlıdır. Şehir eski ve yeni olmak üzere 2 kısma ayrılıyor. Eski şehir ahşap restore edilmiş evlerden ve nefesinizi kesecek kadar yüksek bir yamaçtan, yeni şehir ise Jucar Vadisi’nin altındaki modern yapılardan oluşmaktadır. Tur sonrası Valencia otelimize transfer. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra düzenlenecek olan Valencia Gece turu (25 Euro). Turumuzda İspanya’nın gece kraliçesi Valencia şehrini tanıma fırsatı buluyor ve ardından İspanya’nın en iyi Paella’sı olarak bilinen Valencia Paella’sını tatmanız için serbest zamanımız oluyor. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

 

5.Gün VALENCIA – TERUEL – BARCELONA 

 

Sabah kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Valencia Ortaçağ ve İpek Yolu turuna (35 Euro) katılabilirler. Turumuzda eski ve yeni Valencia’nın en sembolik yerlerini görme imkânı bulacaksınız. Ayrıca turumuzda ipek yapımının sırları ve pazarlanmasını Dünyada İpek Yolu’nun odak noktası olan Valencia şehrini keşfetme şansına sahip olacaksınız. Dünya ipek ticaretine yön veren en eski İpek Borsası da Valencia’dadır. Tur sonrası özel otobüsümüzle İspanya’nın doğa harikası Teruel bölgesine hareket ediyoruz. Keyifli panoramik çevre gezisi sonrası Teruel‘in gözdesi Valderrobres’e varış ve serbest zaman ; çok eski bir tarihe sahip olan bu şirin kasaba Gotik mimari açısından oldukça zengindir. Santa Maria la Mayor Katedrali, 14.yy’dan kalma Valderrobres Kalesi, bütün şehir boyunca uzanan Matarranya Nehri’nin eşsiz manzarası, doğası ve tarihi bozulmamış bir şekilde ayakta kalmıştır. Dileyen misafirlerimiz extra düzenlenecek olan Morella turuna (35 Euro) katılabilirler. Morella; İspanya’nın en güzel köyleri sıralamasında birinci sırada olan Yunan, Roma, Vizigot ve Fas hakimiyetinde bulunan bu köy bir çok tarihi ana tanıklık etmiştir. Stratejik bir öneme sahip olan İspanyol Kurtuluş Savaşı’nın bir bölümü köy ve çevresinde yaşanmıştır. Ayrıca Floan olarak bilinen tatlılarıyla meşhurdur. Tur sonrası Barcelona’ya hareket ve otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

6.Gün BARCELONA  

 

Sabah kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Barcelona İkonları turuna (55 Euro) katılabilirler. İlk durağımız UNESCO tarafından koruma altına alınmış ve Dünya Mirası Listesi’nde yer alan, Barcelona’nın yetiştirdiği ve Art Nouveau (Modernismo) sanat akımının dünyadaki en önemli öncülerinden kabul edilen ünlü Katalan mimar-tasarımcı Antoino Gaudi’nin yarattığı Park Güell. Park aynı zamanda ‘Viki Christina Barcelona’ filmine de sahne olan mekanlardan birisi. Ardından 1929 Barcelona Uluslararası Fuarı için inşaa edilen ve ziyaretçilerine tüm İspanya’ya ait 117 farklı ve eşsiz mimari yapı ile adeta mini bir İspanya turu sunan İspanyol Köyü; Poble Espanyol. Köyde şehrin en önemli cam sanatları, butik çikolata, şarap ve el işi deri atölyelerini de keşfetme şansımız olacak. Daha sonra şehrin arka sokaklarında kaybolma vakti! Turumuzun yürüyüş etabına geçiyoruz. Katalonya Meydanı’ndan başlayarak Barcelona Katedrali ve Katedral Meydanı, Barcelona’da bulunan ve İspanya’daki Girona ardından en iyi korunmuş Yahudi Mahallesi kabul edilen ‘El Call’, Saint Jaume Meydanı ve meydanın hemen yanıbaşında bulunan tarihi Roma şehri kalıntıları, Saint Neri Meydanı, Plaza Reial, şehrin hatta Avrupa’nın en eski pazarlarından birisi olan Mercat de la Boqueria ve son olarak ünlü çeşmesi; Font de Canaletes turumuz esnasında yürüyerek keşfedeceğimiz yerler. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Barcelona ve lokal  mahalleler gece turuna (35 Euro) katılabilirler. Barcelona hakkında turistik çok şey duydunuz ama ünlü yönetmen Inarritu ve Woody Allen'in filmlerine konu olan yerel sokakları ve hayatı tanımanızı sağlayacak bu özel turumuzu kaçırmamanızı öneririz. Görülecek yerler arasında Paral-el Mahalle, El Raval, El Born sokakları ve Plaza Real bulunmaktadır. Dileyen misafirlerimiz tur esnasında belirlenecek serbest zaman içinde Tapas restoranlarıyla ünlü El Born bölgesinde unutulmaz tatlar deneyimleyebilirler. Geceleme otelimizde.

 

7.Gün BARCELONA  

 

Sabah kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Gerona & Figueras & Dali Müzesi turuna (65 Euro) katılabilirler. Turumuzda orta çağdan kalma mimari yapılarıyla Gerona şehri, büyük katedrali ve Yahudi mahallesi, ünlü ressam Dali’nin doğduğu Figueras kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir. Tur sonrasında otelmize transfer ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz akşam ekstra düzenlenecek Flamenco turu (55 Euro). Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

 

8.Gün BARCELONA – İSTANBUL 

 

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve otelden ayrılış işlemlerinin ardından özel otobüsümüz ile havalimanına transfer oluyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Türk Hava Yolları’nın TK 1854 sefer sayılı uçuşu ile saat 12.10’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 17.45’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.ANKARA İÇ HAT BAĞLANTI DETAYLARI;


TK 2105 ESBIST 04:00 05:10

TK 1317 ISTBIO 08:45 12:00

TK 1854 BCNIST 12:35 17:45

TK 2178 ISTESB 20:00 21:15


İZMİR İÇ HAT BAĞLANTI DETAYLARI;


TK 2305 ADBIST 03:55 05:05

TK 1315 ISTBIO 08:45 12:00

TK 1854 BCNIST 12:35 17:45

TK 2340 ISTADB 20:00 21:20


 

OTELLER

 

Burgos Şehir İçi


 • 3* Rey Arturo vb.

 • 3* Via Gotica vb. 

 • 4* Abba Burgos vb.


Madrid Şehir Dışı


 • 3* İbis Arganda vb.

 • 3* BB Hotel Madrid Airport vb.

 • 4* Holiday Inn vb.


Valencia Şehir İçi


 • 3* Solvosa Hotel 

 • 3* Holiday Inn Express

 • 4* Tryp Valencia Feria


Barcelona Şehir Dışı


 • 3* Les Torres vb.

 • 3* Castelldefels Hotel vb.

 • 4* Eurostars Hotel


 


FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ:

 

 • Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul – Bilbao / Barcelona – İstanbul uçak bileti, 
 • Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli, 
 • Belirtilen kategori otellerde toplam 7 gece oda kahvaltı konaklamalar, 
 • Alan / Otel / Alan transferleri ve şehirlerarası transfer,
 • Teruel (Valderrobres) – Cuenca – Madrid- Segovia – Burgos – Bilbao panoramik şehir turları 
 • Otel vergileri, 
 • Turist şehir vergileri, 
 • Türkçe rehberlik hizmetleri,
 • TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası


 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ:

 

 • Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro),
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli,
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar, 
 • Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar, 
 • Müze ve ören yerleri girişleri, 
 • İsteğe bağlı şoför bahşişleri (Kişi başı 5 Euro) 
 • İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası (10 Euro )

 

NASIL FAYDALANABİLİRİM


Rezervasyon gerekmektedir. Tel : 0(216) 360 59 48  ,  0(549) 240 49 81


 • 12-26 Kasım ve 10 Aralık 2017 Hareketli turlarda geçerlidir.
 • Kredi Kartlarına 9 Taksit İmkanı.
 • Fiyata dahil olan ve olmayan hizmetler, önemli bilgiler için lütfen tur programı bölümünü inceleyiniz.
 • Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde Flash Promosyon turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır
 • Tek kişi farkı 850 TL. 0-2 Yaş 600 TL + zorunlu hizmetler şeklindedir. Tek kişi ve çocuk bilgilerinin rezervasyon sırasında bildirilmesi gerekmektedir.
 • Firmamız, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmetten faydalanabilmek için en az 6 ay geçerliliği olan pasaportunuzun olması gerekmektedir.
 • Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmeti satın alıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
 • Hizmet kodunuz satın alma işleminiz sonrasında  e-posta adresinize gönderilecektir.
 • Gelen hizmet kodunu yazdırmanız veya kaydetmeniz ,rezervasyon sırasında belirtmeniz, yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.
 • E-posta adresinize mail gelmediğini düşünüyorsanız "Spam","Junk" ya da "Önemsiz" adlı mail kutularına bakınız.
 • Dilediğiniz anda "Fırsatlarım" linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

Fonipon
-
- İstanbul
(216) 360 59 48
 
%30

Klasik İspanya Turu | Madrid, Valencia ve Barcelona’yı Kapsa...
1.499 TL   2.141 TL
%30

Büyük İspanya Turu | Bahar & Kış Dönemi, 7 Gece 8 Gün Konakl...
1.699 TL   2.427 TL
%35

Portekiz Turu | Porto ve Lizbon’u Kapsayan, Kış & Sonbahar D...
1.699 TL   2.614 TL
%38

Endülüs Turu | Kış & Bahar Dönemini Kapsayan, 4 Gece 5 Gün K...
1.699 TL   2.740 TL
%35

Portekiz & Endülüs Turu | Kış & Bahar Dönemini Kapsayan, 7 G...
1.949 TL   2.998 TL
© 2012 Fonipon Tüm hakları saklıdır .
Bu sayfayı ziyaret ettiğinizde kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız .

Tasarım & Programlama : Deltapro