Fırsatınızı Seçin!

28 Ocak 2018 Hareketli Benelüks & Paris Turu 2 Kişilik Odada Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.614 TL
2.349,00 TLHemen Al
 
21 Ocak 2018 Hareketli Benelüks & Paris Turu 2 Kişilik Odada Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.614 TL
2.349,00 TLHemen Al
 


Kapat
 
 
Paylaş : Facebook   Twitter  
Benelüks & Paris Turu | Sömestre Dönemi, THY İle Ulaşım, 7 Gece 8 Gün Konaklama, Transferler ve Rehberlik Dahil 2.349 TL ! ( 21 ve 28 Ocak 2018 Hareketli Turlar ) *Tarih ve Fiyat bilgisi için lütfen hemen al butonunu tıklayınız!


2.349 TL
35 %
indirim
1.265 TL
kazancınız
3.614 TL
orjinal fiyat


Beğen :
 

 

 

DETAYLAR


 

 

 

BRÜKSEL - AMSTERDAM (2) - LÜKSEMBURG (1) - PARİS (3) - BRÜKSEL (1) 

 

 

Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

 

 

7 Gece 8 Gün

 

 

Brüksel gidiş – Brüksel dönüş 

 

TUR PROGRAMI


 

1.Gün İSTANBUL – BRÜKSEL – AMSTERDAM 

 

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali THY kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 08:30'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK 1945 sefer sayılı uçuşu ile 10:50’de Brüksel’e uçuş. Yerel saat ile 12:25’de varış.

 

Varışımıza istinaden Amsterdam’a hareket ve panoramik şehir turu. Turumuzda; Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Ulusal Anıt, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı, Merkez İstasyon görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

 

2.Gün AMSTERDAM

 

Sabah kahvaltısını ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Muhteşem Hollanda (80 Euro) turuna katılabilirler. Marken ve Volendam kasabaları, Delft şehri, tekne ile Amsterdam kanalları ve Mücevher fabrikası görülecek yerler arasındadır.

 

Kanal turumuzda kuzeyin Venediği olarak adlandırılan Amsterdam’da manzara eşliğinde kanal ve köprüleri göreceğiz ardından dünyaca ünlü elmas fabrikasını gezeceğiz. “Hollanda’nın gerçek güzelliğini görmek isteyen Volendam’a gitmeli” şarkısına ilham veren eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız.

 

Marken kasabasını ziyaretimizde ise; balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilir ayrıca ucuza hediyelik eşya alma fırsatını yakalayabilirsiniz. Ardından Mavi porselenleri ve festivalleri ile ünlü Delft şehrini geziyor ve tur sonrası otele transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelinizde.

 

3.Gün AMSTERDAM - LÜKSEMBURG

 

Sabah kahvaltısının ardından Lüksemburg’a hareket ediyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Remich ve Schengen (25 Euro) turuna katılabilirler. Bu turumuzda; 3 ülkenin (Lüksemburg-Almanya-Fransa) sınırlarının biraraya geldiği Remich Kasabası ve Mosel Vadisindeki şirin köyler görülecek olup sonrasında Schengen antlaşmasının yapıldığı bina ve anıt önünde fotoğraf molası vereceğiz).

 

Tur sonrası Lüksemburg’a varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Turumuzda; Petrus nehri vadisi, UNESCO dünya kültür mirası kabul edilen eski şehir merkezi, Vedar sokakları, Anayasa Meydanı, şehir katedrali, Dükler Sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

 

4.Gün LÜKSEMBURG - PARIS

 

Sabah kahvaltısının ardından Paris’e hareket ediyoruz. Varışa istinaden Paris şehir turu. Turumuzda; Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Rivoli, Champs Elysees, Da Vinci şifresine konu olmuş Louvre Müzesi ve piramit, D’orsay Müzesi, Zafer Takı, Etoile Meydanı, Napolyon’un mezarı, Meclis binası, 3. Aleksandr köprüsü, 1990 yılı sanayi fuarı amaçlı yapılmış Grand Palace ve Petite Palace, 1789 Fransız devrimine konu olmuş Concorde Giyotin Meydanı, Madeleine Kilisesi ve Opera Garnier görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Paris’e hareket. Paris’e varışın ardından otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

 

5.Gün PARİS

 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Eiffel Kulesi, Seine Nehri tekne gezisi + Montmarte ressamlar tepesi + Sacre Coeur Bazilikası + Notre Dame Katedrali turuna katılabilirler (80 Euro).

 

Turumuzda; Eiffel Kulesinin 2. Katına çıkarak bu büyülü kenti yukarıdan keşfetme şansına sahip olacaksınız. Sonrasında, Seine nehri üzerinde 1 saatlik tekne gezisi ile adalar etrafında tur atıp Paris’i ve köprülerini nehirden görmenin keyfini çıkaracaksınız. Daha sonra Paris’in en eski ve en yüksek tepesi olan Montmarte’a teleferik ile çıkıyoruz. Sacre ve yanındaki ressamlarıyla ünlü, bohem yaşam tarzını soluyacağınız Tertre Meydanındaki alışveriş veya portrenizi yaptırabileceğiniz serbest zamanımızın ardından romanlara, şarkılara ve filmlere konu olmuş meşhur Notre Dame katedralini ziyarete gidiyoruz. Katedral gezisi sonrasında Paris’in sıfır noktasında vereceğimiz resim molasının ardından otelimize dönüyoruz.

 

Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Paris by night (20 Euro) turuna katılabilirler. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde. 

 

6.Gün PARİS

 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Disneyland turuna katılabilirler (95 Euro). Her yaşa hitap eden aktiviteleri ile size masalsı bir dünyaya götürecek bu turumuzda; Hayaletlerevi, Mark Twain’in Gemisi, çılgın maden treni, Indiana Jones, Robinson’un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası gibi aktivitelerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Tur sonrası otele dönüş ve serbest zaman.

 

Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği 4 Nisan 2015’den itibaren yepyeni bir gösteri ile sizi büyülü bir yolculuğa çıkarak dünyaca ünlü Lido Show (135 Euro) turuna katılabilirler. 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW’u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izlemeden önce Paris’in şiirlere ve şarkılara konu olmuş cadde ve meydanlarının ışıklandırılmış halini gezeceğiz. Eiffel kulesinin, Opera binasının, Concorde ve Vendome meydanının ışık oyunları doyumsuz bir gecenin sadece başlangıcı olacak. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

 

7.Gün PARİS - BRÜKSEL 

 

Sabah kahvaltısının ardından Brüksel’e hareket ediyoruz. Güzergah üzerinde arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği tablo gibi kanalları, eski köprüleri, UNESCO koruması altındaki yapıları ve çikolatası ile ünlü Brugge kenti turuna katılabilirler (35 Euro). Brüksel’e varış sonrası panoramik şehir turu.

 

Turumuzda; Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place(şehir meydanı), Borsa Binası, Atomium anıtı, Heysel stadyumu ve Mannequin Pis (işeyen bebek heykeli) görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

 

8.Gün BRÜKSEL - İSTANBUL

 

Sabah kahvaltısının ardından havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Türk Hava Yolları'nın TK1946 sayılı tarifeli seferi ile saat 13:20’de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 18:35’de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu. 


 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:


 • Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Istanbul Sabiha Gökçen (SAW) - Brüksel (BRU) – İstanbul Sabiha Gökçen (SAW) arası ekonomi sınıfı uçak biletleri,
 • Havalimanı vergileri,
 • 3 ve 4* otellerde 7 gece kahvaltı dâhil konaklamalar,
 • Havalimanı - otel - havalimanı transferleri,
 • Tüm şehirler arası transferler,
 • Panoramik Amsterdam, Lüksemburg, Paris ve Brüksel şehir turları,
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri,
 • Zorunlu Seyahat Sigortası,
 • Şehir Vergileri (25 Euro)


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

 

 • Vize ücreti (120 Euro),
 • Özel Seyahat Sağlık Sigortası (10 Euro),
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli,
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar, 
 • Opsiyonel turlar, 
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri 

NASIL FAYDALANABİLİRİMRezervasyon gerekmektedir. Tel: 0(216) 360 59 48,  0(549) 240 49 81  
 
 • 21 ve 28 Ocak 2018 Hareketli turlarda geçerlidir.
 • Kredi Kartlarına 9 Taksit İmkanı.
 • Fiyata dahil olan ve olmayan hizmetler, önemli bilgiler için lütfen tur programı bölümünü inceleyiniz.
 • Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde Flash Promosyon turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır
 • Tek kişi farkı 700 TL. 0-2 Yaş 600 TL + zorunlu hizmetler şeklindedir. Tek kişi ve çocuk bilgilerinin rezervasyon sırasında bildirilmesi gerekmektedir.
 • Firmamız, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmetten faydalanabilmek için en az 6 ay geçerliliği olan pasaportunuzun olması gerekmektedir.
 • Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmeti satın alıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
 • Hizmet kodunuz satın alma işleminiz sonrasında  e-posta adresinize gönderilecektir.
 • Gelen hizmet kodunu yazdırmanız veya kaydetmeniz ,rezervasyon sırasında belirtmeniz, yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.
 • E-posta adresinize mail gelmediğini düşünüyorsanız "Spam","Junk" ya da "Önemsiz" adlı mail kutularına bakınız.
 • Dilediğiniz anda "Fırsatlarım" linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

Fonipon/TZ
.
- İstanbul
(216)360 59 48
 
%30

Benelüks Paris Turu | 7 Gece 8 Gün Konaklama, THY ile Ulaşım...
1.699 TL   2.427 TL
%33

Maxi Benelüks & Paris Turu | 13 Kasım 2017 Hareketli, Pegasu...
1.949 TL   2.909 TL
%37

Flex Benelüks & Paris Turu | Kış - Sömestre - Bahar Dönemi, ...
1.499 TL   2.379 TL
%36

Benelüks & Paris Turu | Ankara Hareketli, 7 Gece 8 Gün Konak...
1.849 TL   2.889 TL
%38

Paris Turu | Kış Dönemi, THY İle Ulaşım, 3 Gece 4 Gün Konakl...
1.699 TL   2.740 TL
© 2012 Fonipon Tüm hakları saklıdır .
Bu sayfayı ziyaret ettiğinizde kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız .

Tasarım & Programlama : Deltapro