Fırsatınızı Seçin!

11 Eylül 2017 Hareketli Benelüks Paris Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.075 TL
1.999,00 TLHemen Al
 
18 Eylül 2017 Hareketli Benelüks Paris Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.075 TL
1.999,00 TLHemen Al
 
25 Eylül 2017 Hareketli Benelüks Paris Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.768 TL
1.799,00 TLHemen Al
 
02 Ekim 2017 Hareketli Benelüks Paris Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.768 TL
1.799,00 TLHemen Al
 
09 Ekim 2017 Hareketli Benelüks Paris Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.768 TL
1.799,00 TLHemen Al
 
16 Ekim 2017 Hareketli Benelüks Paris Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.768 TL
1.799,00 TLHemen Al
 
23 Ekim 2017 Hareketli Benelüks Paris Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.768 TL
1.799,00 TLHemen Al
 


Kapat
 
 
Paylaş : Facebook   Twitter  
Benelüks Paris Turu | Bahar Dönemi, Pegasus Hava Yolları İle Ulaşım, 7 Gece 8 Gün Konaklama, Transferler ve Rehberlik Dahil 1.799 TL’den Başlayan Fiyatlar... ( Eylül - Ekim 2017 arasında belirtilen tarihlerde ) *Tarih ve Fiyat bilgisi için lütfen hemen al butonunu tıklayınız!


1.799 TL
35 %
indirim
969 TL
kazancınız
2.768 TL
orjinal fiyat


Beğen :
 

 

 

Detaylar


BENELUX & PARİS“BRÜKSEL - AMSTERDAM (2) – KÖLN - LÜKSEMBURG (1) - PARİS (3) – BRÜKSEL (1)“


Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile


7 Gece 8 Gün(Brüksel gidiş - Brüksel dönüş)“Köln Turu Dâhil”


 

TUR PROGRAMI

 

1.Gün İSTANBUL – BRÜKSEL - AMSTERDAM

 
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali PGS kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 08:30'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yollarının PC 920 sefer sayılı uçuşu ile 11.05’de Brüksel’e (Charleroi) uçuş. Yerel saat ile 13:55’de varış ve havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Amsterdam’a hareket. Amsterdam’a varış sonrası panoramik şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Ulusal Anıt, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı ve Merkez İstasyon görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

2.Gün AMSTERDAM

 
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Marken &Volendam turuna katılabilirler (50 Euro). Turumuzda, özellikle eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Ünlü şarkıda da söylendiği gibi “Hollanda’nın gerçek güzelliğini görmek isteyen Volendam’a gitmeli”. Marken kasabasını ziyaretimizde ise balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilir ayrıca ucuza hediyelik eşya alma fırsatını yakalayabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz bu turumuzun ardından düzenlenecek Büyük Hollanda turuna katılabilirler (80 Euro). Bu turumuzda ise; mavi porselenleri ve festivalleri ile ünlü Delft şehri, Hollanda’nın ticaret merkezi olan Rotterdam Şehri ve ren nehri köprüleri, eski başkent ve yönetim merkezi Den Haag, minyatür Hollanda Madurodam, Mestag panorama müzesi(sizi 1880 yılına götürecek), Kraliyet Sarayı ve Kuzey Denizi kıyısı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

3.Gün AMSTERDAM – KÖLN - LÜKSEMBURG

Sabah kahvaltısının ardından Köln’e hareket ediyoruz. Köln’e varış sonrası panaromik şehir turu. Turumuzda Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Ren Nehri görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi Lüksemburg’a hareket. Varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Turumuzda Petrus nehri vadisi, UNESCO dünya kültür mirası kabul edilen eski şehir merkezi,Vedar sokakları,Anayasa Meydanı,şehir katedrali, dükler sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

4.Gün LÜKSEMBURG - PARİS

Sabah kahvaltısının ardından Paris’e hareket ediyoruz. Arzu eden misafirlerimiz güzergahımız üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Remich ve Schengen Gezisi (25 Euro) turuna katılabilirler. Bu turumuzda 3 ülkenin (Lüksemburg-Almanya-Fransa) sınırlarının biraraya geldiği Remich Kasabası ve Mosel Vadisindeki şirin köyler görülecek olup sonrasında Schengen antlaşmasının yapıldığı bina ve anıt önünde fotoğraf molası vereceğiz. ). Paris’e varış sonrası panoramik şehir turu. Turumuzda Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Rivoli, Champs Elysees, Da Vinci şifresine konu olmuş Louvre Müzesi ve piramit, D’orsay Müzesi, Zafer Takı, Etoile Meydanı, Napolyon’un mezarı, Meclis binası, 3. Aleksandr köprüsü, 1990 yılı sanayi fuarı amaçlı yapılmış Grand Palace ve Petite Palace, 1789 Fransız devrimine konu olmuş Concorde Giyotin Meydanı, Madeleine Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası  otelinize transfer. Geceleme otelinizde.


5.Gün PARİS

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Eiffel Kulesi, Seine Nehri tekne gezisi,+ Montmarte ressamlar tepesi,+ Sacre Coeur Bazilikası + Notre Dame Katedrali turuna katılabilirler (85 Euro). Turumuzda Eiffel Kulesinin 2. Katına çıkarak bu büyülü kenti yukarıdan keşfetme şansına sahip olacaksınız. Sonrasında Seine nehri üzerinde 1 saatlik tekne gezisi ile adalar etrafında tur atıp Paris’i ve köprülerini nehirden görmenin keyfini çıkaracaksınız. Daha sonra Paris’in en eski ve en yüksek tepesi olan Montmarte’a teleferik ile çıkıyoruz, Sacre ve yanındaki ressamlarıyla ünlü, bohem yaşam tarzını soluyacağınız Tertre Meydanındaki alışveriş veya portrenizi yapacağınız serbest zamanımızın ardından romanlara,şarkılara ve filmlere konu olmuş meşhur Notre Dame katedralini ziyarete gidiyoruz. Katedral gezisi sonrasında Paris’in sıfır noktasında vereceğimiz resim molasının ardından otelimize dönüyoruz. Akşam,arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Paris by night (20 Euro) turuna katılabilirler. Tur sonrası otele  transfer. Geceleme otelinizde.

6.Gün PARİS

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Disneyland turuna katılabilirler (105 Euro).Her yaşa hitap eden aktiviteleri ile size masalsı bir dünyaya götürecek bu turumuzda Hayaletlerevi, Mark Twain’in Gemisi, çılgın maden treni, Indiana Jones, Robinson’un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası gibi aktivitelerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Akşam  arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği  4 Nisan 2015’den itibaren yepyeni bir gösteri ile   sizi büyülü bir yolculuğa çıkarak dünyaca ünlü Lido Show (135 Euro) turuna katılabilirler. 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW’ u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izlemeden önce Paris’in şiirlere ve şarkılara konu olmuş cadde ve meydanlarının ışıklandırılmış halini gezeceğiz; Eiffel kulesinin, Opera binasının, Concorde ve Vendome meydanının ışık oyunları doyumsuz bir gecenin sadece başlangıcı olacak. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

7.Gün  PARİS - BRÜKSEL

Sabah kahvaltısını ardından Brüksel’e hareket ediyoruz. Güzergah üzerinde arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği tablo gibi kanalları,eski köprüleri, UNESCO koruması altındaki yapıları ve çikolatası ile ünlü  Bruges kenti turuna katılabilirler (35 Euro). Brüksel’e varış ve panoramik şehir turu. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

8.Gün BRÜKSEL- İSTANBUL

Sabah kahvaltısı ardından Brüksel-Charleroi havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Pegasus Hava Yollarının PC 921 sayılı tarifeli seferi ile saat 14:35’te İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 19:10’da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu.   
Fiyata Dahil Olan Hizmetler:•    Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (SAW) – Brüksel (CRL)  – İstanbul (SAW) arası ekonomi sınıfı uçak biletleri
•    Havalimanı vergileri
•    3 ve 4* otellerde 7 gece kahvaltı dâhil konaklamalar
•    Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
•    Tüm şehirler arası transferler
•    Zorunlu Seyahat Sigortası
•    Şehir Vergileri (25 Euro)
•    Panoramik Amsterdam,Köln,Lüksemburg,Paris ve Brüksel şehir turları
•    Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:•    Vize ücreti (120 Euro)
•    Özel Seyahat Sağlık Sigortası (10 Euro)
•    Yurt dışı çıkış harcı bedeli
•    Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
•    Opsiyonel turlar
•    Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

NASIL FAYDALANABİLİRİMRezervasyon gerekmektedir. Tel : 0(216) 360 59 48  ,  0(549) 240 49 81 • 11-18-25 Eylül, 02-09-16-23 Ekim 2017 Hareketli turlarda geçerlidir.
 • Kredi Kartlarına 9 Taksit İmkanı.
 • Fiyata dahil olan ve olmayan hizmetler, önemli bilgiler için lütfen tur programı bölümünü inceleyiniz.
 • Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde Flash Promosyon turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır
 • Tek kişi farkı 750 TL ile 1.000 TL arasında tarihlere göre değişiklik göstermektedir. 0-2 Yaş 600 TL + zorunlu hizmetler şeklindedir. Tek kişi ve çocuk bilgilerinin rezervasyon sırasında bildirilmesi gerekmektedir.
 • Firmamız, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmetten faydalanabilmek için en az 6 ay geçerliliği olan pasaportunuzun olması gerekmektedir.
 • Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmeti satın alıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
 • Hizmet kodunuz satın alma işleminiz sonrasında  e-posta adresinize gönderilecektir.
 • Gelen hizmet kodunu yazdırmanız veya kaydetmeniz ,rezervasyon sırasında belirtmeniz, yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.
 • E-posta adresinize mail gelmediğini düşünüyorsanız "Spam","Junk" ya da "Önemsiz" adlı mail kutularına bakınız.
 • Dilediğiniz anda "Fırsatlarım" linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.Fonipon/TZ
.
- İstanbul
(216)360 59 48
 
%30

Benelüks Paris Turu | 7 Gece 8 Gün Konaklama, THY ile Ulaşım...
1.399 TL   1.999 TL
%30

Benelüks & Paris Turu | Amsterdam Gidiş - Dönüş, 7 Gece 8 Gü...
1.399 TL   1.999 TL
%33

Maxi Benelüks & Paris Turu | Bahar & Kış Dönemini Kapsayan, ...
1.799 TL   2.685 TL
%37

Flex Benelüks & Paris Turu | Kış - Sömestre - Bahar Dönemi, ...
1.399 TL   2.221 TL
© 2012 Fonipon Tüm hakları saklıdır .
Bu sayfayı ziyaret ettiğinizde kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız .

Tasarım & Programlama : Deltapro