Paylaş : Facebook   Twitter  
Küba Turu | 26 Haziran 2017 Hareketli, KLM Havayolları İle Ulaşım ,7 Gece 9 Gün 5* Otel Konaklamalı , Transferler ve Türkçe Rehberlik Dahil Lüks Promosyon Küba Turu 5.889 TL!


5.889 TL
40 %
indirim
3.926 TL
kazancınız
9.815 TL
orjinal fiyat


Beğen :
 

 

 

DETAYLAR


 

 

HAVANA(5) VARADERO(2)

 

PINAR DEL RIO SANTA CLARA

 

SHERATON 5* HAVANA | IBEROSTAR 5* VARADERO 

 

7 GECE / 9 GÜN 

TUR PROGRAMI


1.Gün:İSTANBUL-AMSTERDAM-HAVANA (06:00 08:30 / 10:15 15:30)

 

Sabah saat 03:15’ de İstanbul Atatürk Havalimanı KLM HAVAYOLLARI bankolarında buluşma. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Amsterdam’a uçuş, daha sonra alanda beklemeyi takiben, Havana’ya yolculuğumuza devam ediyoruz. Akşam saatlerinde varış.. Alanda karşılama ve otelimize transfer.

 

OTELİMİZ: FOUR POINTS SHERATON 5*

 

2.Gün HAVANA

 

Kahvaltı sonrası urumuzda HAVANA ŞEHİR TURU saat 09.00'da etkileyici tarihinin yanında dünya savaşlarından çok az zararla çıkmış ve ilk inşaa edildiği haliyle kendini korumuş, 50li ve 60lı yılların Amerikan arabalarının sıkça görülebildiği, İspanyol mimarisinin etkileyici örneklerine sahip Havana’yı tanıtmaya yönelik Havana Şehir Turu’nu gerçekleştiriyoruz. San Cristobal de la Habana'dan ismini alan Havana, İspanyollar tarafından kurulmuştur. Şehir turumuz modern Havana’dan başlıyor, artdeko ve modern mimarisi ile karışık Vedado Bölgesi'nden geçilerek dünyaca ünlü Devrim Meydanı'na doğru ilerliyoruz... Modern Havana’dan Eski Havana’ya 15 dakkika uzaklıkta zaman durmuş gibi kolonyal tarzı meydanları ve binaları karşımıza çıkıyor. Ünlü Capitol binasına uğrayarak tarihi merkezine devam edeceğiz. Plaza de Armas, Plaza de la Catedral, Plaza Vieja ve Plaza de San Francisco de Asiz adım adım yürünerek eski sokakları gezecek ve çamaşır asılmış kırık dökük balkonlardan bizi izleyen ağzı purolu yaşlılar bizlere el sallayacak. Bol bol fotoğraf çekebilirsiniz. En değerli fotoğraflarınız siyah beyazlar olacak, kendinizi zamanında yolculuk yapmış gibi hissedecekseniz... La Bodeguita del Medio ve Floridita Bar’ı ünlü Ernest Hemingway'i hatırlatacak.. Bolero, Chachalar, Maraka ritmi içimizden doğacak... UNESCO’nun sit alanları listesinde yer alan başkentin eski şehrini kolaylıkla bir müzik cenneti denilebilmektedir. Bir turistin Havana’da hemen hemen gideceği her kafede, sokakta, barda, otelde ve restoranda, canlı müzik gruplarına rastlaması mümkündür. Öyle ki, insan bazen kendi ülkesinde dinleme olanağını bulduğu kaliteli Latin grupların çokluğu karşısında şaşırmakta ve o zaman müziğin bir Kübalı için hayatın vazgeçilmezlerinden olduğunu daha iyi anlamaktadır. Yağlı boya tablolar ve el işleri pazardan satın alabilirsiniz…

 

OTELİMİZ: FOUR POINTS SHERATON 5*

 

 

 

3.Gün HAVANA | PINAR DEL RIO- VINALES VADİSİ TURU

 

Kahvaltı sonrası EXTRA TURUMUZ var. Arzu eden misafirlerimiz için, öğle yemekli-tam gün Pinar del Rio-Vinales Vadisi turu ( 95€ ). Bu turumuzda önce tütün tarlaları gezecek, nasıl yetiştirildiği hakkında bilgilendirilecek ve sonra da Pinar del Rio'daki Puro Fabrikası'na gideceğiz. Los Jazmines tepesinden Vinales Vadisi’nin manzarası seyredildikten sonra öğle yemeğini El Palenque Restaurant'ta yiyeceğiz. Cueva del Indio mağarasının içindeki nehri sandalla gezerek geçtikten sonra Mural de la Prehistoria'da inanılmaz güzel doğada Leovigildo tarafından çizilmiş bir yağlı boya tablosu sizi bekliyor. Son olarak sürpriz bir yerli aile ziyareti yapılacaktır. Ardından Havana'ya geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

 

OTELİMİZ: FOUR POINTS SHERATON 5*

 

 

 

4.Gün HAVANA | HEMINGWAY TURU

 

Kahvaltının ardından, dilerseniz ekstra (90€ ) olarak düzenlenecek olan, son 20 yılını Küba’da geçiren ünlü yazar Ernest Hemingway turuna katılabilirler. Yazarın Ambos Mundos otelde 7 yıl kaldığı 511 nolu odayı, Havana’ya 20 dakika uzaktaki küçük bir Küba balıkçı köyü olan ünlü romanı “İhtiyar Balıkçı ve Deniz” yazdığı yer olan ve yazarın öğlen yemeklerini yediği Cojimar köyüne gidip Las Terezzas restaurantta öğle yemeğimizi alacağız. ''Çanlar Kimin için çalıyor'' romanından kazandığı para ile aldığı, Muhteşem La Vigia çiftliğindeki evi La Finca’yı, bugün Hemingway müzesini olarak kullanılan evini gezeceğiz. Öğlen yemeği sonrası Havana ya geri dönüp serbest zaman Ernest Hemingway'i hatırlatacak La Bodeguita del Medio'da, La Floridita’da Daikiri içebilir, hemen her sokakta, barda söyleyen müzisyenlere eşlik edebilirsiniz. Latin Müzik yapılan sokak cafelerinde hoşça vakit geçirebilir ve kentin en hareketli caddelerinden biri olan Calle Obispo’da yürüyüş yapabilirsiniz. Bu cadde üzerinde el sanatları ile ilgili küçük dükkanlar, kitapçılar, galeriler, barlar ve cafeler bulabilirsiniz.

 

GECE TURU/ CAFE TAVERNA- 85€

 

Akşam dilerseniz BUENO VISTA SOCIAL CLUB Müzik grubu üyelerinin eserlerini dile getirdiği- CANLI MÜZİK ve AKŞAM YEMEĞİ ni alabileceğimiz, Hoş bir gece aktivitesi bizleri bekliyor. Geceleme otelimizde.

 

OTELİMİZ: FOUR POINTS SHERATON 5*

 

 

 

5.Gün HAVANA | CIENFUEGOS – SANTA CLARA TURU

 

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası serbest günümüz olacak, arzu eden misafirlerimiz için Extra Turumuz var [110€]. Bugün ilk olarak UNESCO dünya mirası listesindeki CIENFUEGOS kentini ve meydanı ve eski Tiyatroyu ziyaret edeceğiz. ÖĞLE YEMEĞİ yerel restoranda alınacak. Öğleden sonrası Santa Clara ‘ya Yolculuğumuz başlıyor. Merkezi Küba’nın başkenti hareket, Plaza Ernesto Che Guevara, CHE müzesi ziyaretimizi yapacağız.. Burası, hergün yüzlerce kişinin ziyaretine geldiği yerdir. Yine Santa Clara merkezde yer alan eski tren rayları ve zırlı tren anıtını ziyaret edeceğiz. Turumuzun sonunda HAVANA'YA GERİ DÖNÜYORUZ. Geceleme Havana da otelimizde.

 

 

 

6.Gün HAVANA -VARADERO

 

Kahvaltı sonrası Küba’nın muhteşem sahilleriyle ünlü şehri olan Varadero’ya hareket edeceğiz. Varadero’ya varışta Her Şey Dahil otelimize yerleşiyoruz. (İçkiler dahil)

 

OTELİMİZ: IBEROSTAR 5* VARADERO [ ALL INCLUSIVE HERŞEY DAHİL]

 

7.Gün VARADERO | CAYO BLANCA

 

Bugün otelimizde serbest saatlerimiz olacak. Varadero’nun güzel kumsalında dinlenmeye devam edeceğiz. Arzu ederseniz, TEKNE TURU Extra Turumuz var, (135€) Marina Gaviota’dan bineceğiniz teknelerle hoşgeldiniz kokteyli eşliğinde Mercan resiflerine gidiyoruz. Rancho Cangrejo’yu ziyaret edecek, yunuslarla yüzmek ve şnorkelle dalış için fırsatımız olucak. Cayo Blanca’da alıcağımız deniz ürünlerinden oluşan öğle yemeğinden sonra yüzme ve güneşlenme için serbest saatlerimiz var... **Fiyatlarımız minimum 20 kişi katılımı ile geçerli fiyatlardır. Geceleme otelimizde.

 

OTELİMİZ: IBEROSTAR 5* VARADERO [ ALL INCLUSIVE HERŞEY DAHİL]

 

8.Gün VARADERO-HAVANA- AMSTERDAM 16:35 08:05+1

 

Sabah kahvaltı sonrası dönüş yolculuğu için Havana’ya hareket. Saat 16:35’de KLM Havayolları ile Amsterdam’a uçuş. Geceleme uçakta.

 

9.Gün AMSTERDAM - İSTANBUL –Varış. 11:40 16:00

 

Sabah saat 11:40 ‘da KLM Havayolları ile İstanbul’a hareket. Saat 16:00’da İstanbul ‘a varış - Anılarla dolu gezimizin sonu…

 

Fiyata Dahil Hizmetler:

 

 • KLM/ AIR FRANCE Ortakl Havayolları ile ISTANBUL-AMSTERDAM -HAVANA -ISTANBUL uçak bileti ve havalimanı vergileri [ UÇUŞ SAATLERİ AYLIK OLARAK GÜNCELLENEBİLİR! BİLET KESİLMEDEN SAATLERİ TEYİD EDİNİZ]
 • Programda belirtilen tüm turlar Tüm Transferler
 • 5 Gece Havana / 2 Gece Varadero Toplam: 7 Gece
 • Programda belirtilmiş yemekler DAHİLDİR
 • Havana’da Otelde kahvaltı Konaklama -5 GECE
 • Varadero'da her şey dahil konaklama ( ALL INCLUSIVE ) -2 GECE
 • TÜM TRANSFERLER + Türkçe rehberlik hizmeti+ HAVANA ŞEHİR TURU
 • Seyahat Sigortası

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

 

 • Küba Vize ücreti (50 €) NOT: Yeşil pasaporta vize gerekmemektedir.
 • Programda açıkça belirtilmeyen yemekler.
 • Yurt dışı çıkış pulu (15 TL)
 • TURUMUZUN YEREL SERVISLER-REHBER KAPTAN GARSON İÇİN BAHŞİŞLERİ -Kişi Başı : 80€ dur Bu ücret Turun 1.günü çıkışta Toplanır ve Küba ‘ya yollanır(grup ile birliket)

 NASIL FAYDALANABİLİRİMRezervasyon gerekmektedir. Tel : 0(216) 360 59 48,  0(549) 240 49 81


 • 26 Haziran 2017 Hareketli tur için geçerlidir.
 • Kredi kartlarına 9 taksit imkanı.
 • Fiyata dahil olan ve olmayan hizmetler, önemli bilgiler için lütfen detaylar bölümünü inceleyiniz.
 • Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde Flash Promosyon turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır
 • Tek kişi farkı 1.600 TL'dir . Tek kişi ve çocuk bilgilerinin rezervasyon sırasında belirtilmesi gerekmektedir.
 • Firmamız, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmetten faydalanabilmek için en az 6 ay geçerliliği olan pasaportunuzun olması gerekmektedir.
 • Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmeti satın alıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
 • Hizmet kodunuz  satın alma işleminiz sonrasında  e-posta adresinize gönderilecektir.
 • Gelen hizmet kodunu yazdırmanız veya kaydetmeniz ,rezervasyon sırasında belirtmeniz, yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.
 • E-posta adresinize mail gelmediğini düşünüyorsanız "Spam","Junk" ya da "Önemsiz" adlı mail kutularına bakınız.
 • Dilediğiniz anda "Hesabım" linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

 


Fonipon/ EJD
-
- -
(0216) 360 59 48
 
%32

Küba Turu | 7 Gece 9 Gün Geleneksel Küba Evlerinde ( Casa ) ...
6.399 TL   9.410 TL
%30

Meksika Küba Turu | 25 Haziran 2017 Ramazan Bayramı Hareketl...
7.900 TL   11.286 TL
%38

Meksika Küba Turu | Sonbahar & Kış Dönemini Kapsayan, 8 Gece...
6.799 TL   10.966 TL
© 2012 Fonipon Tüm hakları saklıdır .
Bu sayfayı ziyaret ettiğinizde kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız .

Tasarım & Programlama : Deltapro