Fırsatınızı Seçin!

03-10 Kasım 2017 İstanbul Hareketli Vizesiz Baştan Başa Ukrayna Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
1.998 TL
1.199,00 TLHemen Al
 
06-20 Ekim 2017 İstanbul Hareketli Vizesiz Baştan Başa Ukrayna Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.332 TL
1.399,00 TLHemen Al
 
29 Eylül 2017 İstanbul Hareketli Vizesiz Baştan Başa Ukrayna Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.665 TL
1.599,00 TLHemen Al
 
28 Temmuz ve 01 Eylül 2017 İstanbul Hareketli Vizesiz Baştan Başa Ukrayna Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.998 TL
1.799,00 TLHemen Al
 
03-10 Kasım 2017 Hareketli (İzmir ve Ankara İç Hat Bağlantı İmkanı) Vizesiz Baştan Başa Ukrayna Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.665 TL
1.599,00 TLHemen Al
 
06-20 Ekim 2017 Hareketli (İzmir ve Ankara İç Hat Bağlantı İmkanı) Vizesiz Baştan Başa Ukrayna Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.998 TL
1.799,00 TLHemen Al
 
29 Eylül 2017 Hareketli (İzmir ve Ankara İç Hat Bağlantı İmkanı) Vizesiz Baştan Başa Ukrayna Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.332 TL
1.999,00 TLHemen Al
 
28 Temmuz ve 01 Eylül 2017 Hareketli (İzmir ve Ankara İç Hat Bağlantı İmkanı) Vizesiz Baştan Başa Ukrayna Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.665 TL
2.199,00 TLHemen Al
 


Kapat
 
 
Paylaş : Facebook   Twitter  
Vizesiz Baştan Başa Ukrayna Turu | Yaz & Kurban Bayramı & Kış Dönemi, THY ile Ulaşım, 7 Gece 8 Gün Konaklama, Transferler ve Rehberlik Dahil 1.199 TL’den Başlayan Fiyatlar ( Temmuz - Kasım 2017 arasında belirtilen tarihlerde ) *Tarih ve Fiyat bilgisi için lütfen hemen al butonunu tıklayınız!


1.199 TL
40 %
indirim
799 TL
kazancınız
1.998 TL
orjinal fiyat


Beğen :
 

 

 

DETAYLAR 

YAZ & KURBAN BAYRAMI & KIŞ DÖNEMİ

 

VİZESİZ BAŞTAN BAŞA UKRAYNA TURU


THY Tarifeli Seferi ile 7 Gece


Kişinev - Odessa (2) – Kiev (2) – Lviv (3) 


***Moldova - Kişinev Şehir Turu Dahil


***TÜM TÜRKİYE’DEN ve KIBRIS’TAN İÇ HAT BAĞLANTI İMKANI!***Avantajlı Ekstra Geziler A Paketi

 

**** Altın Nal Şatoları (45 Euro) + Çikolata, Kahve Fabrikası ve Eczacılık Müzesi (30 Euro) + Pecarska Lavra Manastırı, Mikrominyatür ve Savaş Müzesi (55 Euro) + Katakomplar, Akkerman Kalesi ve Shabo Konyak Müzesi (60 Euro) 

 

Avantajlı ekstra geziler: 190 Euro yerine, 125 Euro (Tur esnasında lokal acente yetkilisine ödenir)


Avantajlı Ekstra Geziler B Paketi

 

**** Orta Çağ Akşam Yemeği (45 Euro) +  Altın Nal Şatoları (45 Euro) + Çikolata, Kahve Fabrikası ve Eczacılık Müzesi (30 Euro) + Osmanlı’nın izinde Karpatlar ve Hürrem Sultan turu (75 Euro) + Pecarska Lavra Manastırı, Mikrominyatür ve Savaş Müzesi (55 Euro) + Tekne turu ve Akşam yemeği (55 Euro) + Katakomplar, Akkerman Kalesi ve Shabo Konyak Müzesi (60 Euro) + Milestii Mici köyü ve Şarap mahsenleri (45 Euro)

 

Avantajlı ekstra geziler: 410 Euro yerine, 295 Euro (Tur esnasında lokal acente yetkilisine ödenir)

 

 

TUR PROGRAMI


1.Gün İSTANBUL KİŞİNEV - ODESSA

 

Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 05.00’de hazır bulunulması. Bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 269 nolu uçuşu ile 07:45’te Kişinev’e hareket ediyoruz. Yerel saat ile 09:15’te Kişinev’e varışımıza istinaden alanda bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Moldova’nın başkenti panoramik Kişinev şehir turumuz için hareket ediyoruz. Şehir turumuz esnasında, Büyük Stephan parkı, Pushkin Anıtı, Moldova Kültür merkezi, parlamento binası ve kiliseler görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Milestii Mici Köyü ve Şarap turuna katılabilirler (45 Euro). Büyüklüğü ile Guiness Rekorlar kitabına girmiş, yerin 50 metre altında, 200 km uzunluğunda, 2 milyon şişe şarabın muhafaza edildiği bu devasa mekanda, yapım aşaması hakkında bilgi aldığımız şaraplardan tatma ve alışveriş yapma imkanımız olacak. Tur sonrası Odessa’ya hareket. Geceleme otelinizde.


2.Gün ODESSA

 

Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Katakomplar, Akkerman Kalesi ve Shabo Konyak üretim fabrikası turumuza katılabilirler (60 Euro). 2500 – 3000 km uzunluğundaki şehir altına kurulumuş tüneller, tarih boyunca farklı amaçlara hizmet etmişler, 18. ve 19.yylarda kadın köle ticareti ve hapishaneleri olarak kullanılırken, İkinci Dünya Savaşı sırasında, Nazilerin işgalinden saklanan direnişçilere sığınak olmuştur. Katakomplarda yapacağımız yürüyüş turumuzun ardından, tarihi Akkerman Kalesi’ne geçiyoruz. Ukrayna’nın güneybatısında, Dinyester Nehri’nin Karadenize ulaştığı noktada oluşan haliçde yer alan kale 1484'de, II. Bayezid döneminde Osmanlı topraklarına katılmış, 1812’de ise Bükreş Antlaşması ile Rusya İmparatorluğu'na bırakılmış. Kale ziyaretimizin ardından, en eski konyak üretim merkezi olan Shabo Konyak Fabrikasını ziyaret etmek üzere hareket ediyoruz. Konyak yapımı hakkında bilgi edinip, çeşitli konyakları tatma ve alışveriş yapma şansımız olacak. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.


3.Gün ODESSA – KIEV

 

Kahvaltının ardından panoramik Odessa şehir turumuz için hareket. Karadeniz’in incisi olarak anılan Odessa, ülkenin en tarihi ve tursitik şehirlerinden biri olma özelliğini de elinde bulunduruyor. Varışımızda yapacağımız şehir turumuz esnasında, Potemkim Zırhlısı (Battelship Potemkin) filmine ev sahipliği yapan ve film ile ünlü Potemkim merdivenleri, Avrupa’nın mimari incisi olarak  bilinen Odessa Operası, Deribasovskaya Caddesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Kiev’e hareket. Geceleme otelinizde.


4.Gün KIEV

 

Kahvaltının ardından panoramik Kiev şehir tanıtım turumuz için hareket. Vladimirskaya Caddesi, Opera Binası, Bale Binası ve Altın Kapı ile Ayasofya meydanını gördükten sonra dostluk tepesine çıkıp, fotoğraf molası vereceğiz. Tarihi Kiev silah fabrikası, parlamento binası, Mihaylovski Meydanı ve Kilisesi, Knyagine Olga Heykeli ve Andrevski yokuşu turumuzun devamında göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi günümüz serbest. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Pecarska Lavra Manastırı, Mikrominyatür ve Savaş Müzesi turu (55Euro). Kapladığı 27 dönüm arazi ile Sovyetler Birliği zamanındaki en büyük manastırlardan biri olan Pecarska Lavra’nın kuruluşu 19.yyın ortalarına dayanmaktadır. İçerisinde 12 adeti yeryüzünde taş yapı, 6 tanesi ise yer altında mağara olmak üzere toplama 18 adet kilise bulunmaktadır. Manastırın içerisinde bulunan, ziyaret noktalarımızdan bir diğeri ise mikro minyatür müzesi. Mikro ebatlarda yapılmış eserleri, özel büyüteçlerle gözlemleme imkanı bulacağımız gezimizin ardından 2. Dünya savaşı zaferi anısına yapılmış olan, 2.Dünya Savaşı Müzesi’ni keşfe çıkıyoruz. Savaşa dair hertürlü uçak, tank, roket gibi mühimmatın sergilendiği müzedeki gezimiz bizleri zamanda yolculuğa çıkartacak. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Tekne Turu ve Akşam Yemeği turumuza katılabilirler (55 Euro). Dinipro Nehri üzerinde yapacağımız tekne turu esnasında şehri ışıklar altında farklı bir açıdan resmetme olanağımızın olacağı turumuzun ardından, bölgeye özgü yemekleri tadacağımız akşam yemeğimizi almak üzere restaurantımıza geçiyoruz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.


5.Gün KIEV - AŞK TÜNELİ – RIVNE – LVIV

 

Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Özel aracımız ile Klevan’a doğru yola çıkıyoruz. Klevan’da bir çok sıralamada en güzel, en ziyaret edilesi yerler listelerinin başında gösterilen Aşk Tüneli’ni ziyaret ediyoruz. Tek yönlü bir tren yolunun, etrafında 6 km boyunca uzayıp giden ağaçların, yukarıdan birleşmesi sonucu oluşmuş doğal tünelde, bir efsaneye göre ilk defa yürüyen çiftlerin dilekleri kabul olurmuş. Bu doğa harikası tünelde vereceğimiz fotoğraf molasının ardından Rivne’ye doğru hareket ediyoruz. Varışımızda yapacağımız şehir tanıtım turumuzda; Svyato Voskresensky Katedrali, şehir tiyatrosu, organik market, panaromik olarak göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi Lviv’e  transfer. Geceleme otelinizde.


6.Gün LVIV

 

Kahvaltının ardından panaromik Lviv şehir tanıtım turu için hareket ediyoruz. II. Dünya Savaşı’ndan hasar almadan kurtulabilmiş ender şehirlerden birisi olan Lviv, trafiğe kapalı meydan ve caddeleri ile tarihi şehir merkezi UNESCO Dünya Mirasları Listesi’ne girmiştir. Özgürlük ve Pazar meydanları, Devlet Opera Binası, Ünlü Maria Zankovetska Tiyatro Binası, Poltva Nehri, Latin-gotik katedrali, Golden Rose Sinagogu ve kiliselerin bulunduğu Eski Şehir Meydanı turumuz esnasında göreceğimiz yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlencek Altın Nal Şatoları Turu. (45 Euro). Orjinal halleri günümüze kadar korunmuş biribirinden etkiliyeci şatolarda adeta geçmişe bir yolculuk yapacağız. İlk durağımız Zolochev şatosunu; 1634’ den günümüze kadar gelen restore edilerek korunmuş ve turizme kazandırılmış olan kale, eski dönemlerde yapılan işkence izlerinden tutunda, ünlü tapınak şövalyelerinin izlerine kadar bir çok tarihi dokuyu barındırmaktadır. Mimari güzelliği kadar hüzün dolu hikayesi ile bizleri etkileyecek olan Zolochev kalesi ziyaretinin ardından, ikinci durağımız Podgoretski Şatosu. Zolochev Kalesi’nden bir yıl sonra 1635’de inşaası tamamlanan şato bir saray kadar görkemli olması ile adından bahsetirir. 3 Silahşörler filminin çekimlerine de ev sahipliği yapmış olan şatonun surları kendi dönemine ait bir çok eseri bünyesinde barındırmaktadır. Ardından son ziyaret noktamız olan Olesko Şatosuna geçiyoruz. 18. yüzyıllarından kalma, mimarisi ile ünlü anıt olarak günümüze kendisini taşımayı başarmış ender görülür güzellikte tarihi bir Şato olan Olesko’nun ilk kuruluş amacı bölge savunması için olsada 20. yüzyılın ikinci yarısından sonra Kraliyet Ailelerinin Rezidansı olarak hizmet vermiştir. Tur bitimi şehir merkezine transfer. 

 

Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Çikolata, Kahve Fabrikası ve Eczacılık Müzesi turumuza katılabilir (30 Euro). Çikolata ve kahve üretim aşamalarını öğrenip, tadına bakma imkanımızın olacağı gezimizin ardından, eczacılık müzesinde; ilaç sektörünün geçmişten bugüne tarihi gelişimi ve üretimi ile ilgili bir çok bilgi öğreneceğiz. Turumuzun bitimi otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

 

7.Gün LVIV

 

Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlencek olan Osmanlı’nın izinde Karpatlar ve Hürrem Sultan turuna katılabilirler (75 Euro). Osmanlı’nın bölgedeki geçmişini irdelemek üzere, ilk olarak Kanuni Sultan Süleyman’ın karısı Hürrem Sultan’ın doğum yeri olan, Lviv’in 60 km dışındaki Rohatyn Bölgesi’ni ziyaret edeceğiz. Unesco Dünya Mirasları Listesi’nde bulunan ve rahipliğini Hürrem Sultan’ın babasının yaptığı 1598 yılında inşaa edilmiş Kutsal Kiliseyi ziyaret edip, şehir merkezinde konumlanmış olan Roxana (Hürrem Sultan) heykelini gördükten sonra, Ivano-Frankivsk Bölgesi’ne geçiyoruz. Kuruluşundan 300 yıl sonra ünlü ukraynalı yazar Ivan Franko’nun adına ismi değiştirilen şehirde Potocki Kalesi, Tanrının yükselişini simgeleyen katolik kilisesi, ermeni kilisesi, Nezalezhnosti Caddesi, belediye binası göreceğimiz başlıca yerler arasında. Karpatların başkenti olarak bilinen bölgede yapacağımız güzel gezinin ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.


8.Gün LVIV – İSTANBUL

 

Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Rehberinizin bildireceği transfer saatine kadar serbest zaman ardından havalimanına transfer. Bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 442 sefer sayılı uçuşu ile saat 18:45’te İstanbul’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 20:50’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.İZMİR İÇ HAT BAĞLANTI DETAYLARI;


TK2305  ADBIST          0355 0450  

TK269    ISTKIV           0745 0915   

TK442   LWOIST          1845 2050   

TK2346  ISTADB          2300 0005

ANKARA İÇ HAT BAĞLANTI DETAYLARI;


TK2105  ESBIST          0400 0510

TK269    ISTKIV          0745 0915

TK442  LWOIST           1845 2050

TK2158  ISTESB          2300 0005


 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ 

 

 • Türk Hava Yolları ile İstanbul (IST) – Kişinev (KIV) – Lviv (LWO) – İstanbul(IST) parkurunda uçak bileti, 
 • Havalimanı vergileri,
 • Belirtilen kategori otellerde seçilecek kategori otelde 7 gece konaklama,
 • Alan/otel/alan transferleri, 
 • Panoramik olarak gerçekleştirilecek Lviv, Aşk Tüneli, Rivne, Kiev, Odessa, Kişinev,  şehir turları
 • Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri 
 • TURSAB Zorunlu mesleki sorumluluk sigortası


FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ 

 

 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları, 
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL), 
 • Müze ve ören yerleri girişleri, 
 • Rehber ve şoför tipleri.

 NASIL FAYDALANABİLİRİMRezervasyon gerekmektedir. Tel : 0(216) 360 59 48  ,  0(549) 240 49 81

 

 • 28 Temmuz, 01-29 Eylül, 06-20 Ekim ve 03-10 Kasım 2017  Hareketli turlarda geçerlidir.
 • Kredi Kartlarına 9 Taksit İmkanı.
 • Fiyata dahil olan ve olmayan hizmetler, önemli bilgiler için lütfen tur programı bölümünü inceleyiniz.
 • Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde Flash Promosyon turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır
 • Tek kişi farkı 600 TL ile 1.000 TL arasında tarih seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir. 0-2 Yaş 600 TL + zorunlu hizmetler şeklindedir. Tek kişi ve çocuk bilgilerinin rezervasyon sırasında bildirilmesi gerekmektedir.
 • Firmamız, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmetten faydalanabilmek için en az 6 ay geçerliliği olan pasaportunuzun olması gerekmektedir.
 • Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmeti satın alıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
 • Hizmet kodunuz satın alma işleminiz sonrasında  e-posta adresinize gönderilecektir.
 • Gelen hizmet kodunu yazdırmanız veya kaydetmeniz ,rezervasyon sırasında belirtmeniz, yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.
 • E-posta adresinize mail gelmediğini düşünüyorsanız "Spam","Junk" ya da "Önemsiz" adlı mail kutularına bakınız.
 • Dilediğiniz anda "Fırsatlarım" linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

Fonipon
-
- İstanbul
(216) 360 59 48
 
%40

Vizesiz Belgrad Turu | 30 Ağustos 2017 Hareketli, THY ile Ul...
1.599 TL   2.665 TL
%30

Vizesiz Odessa (Ukrayna) Turu | Yaz, Bahar ve Kış Dönemi, Uç...
1.249 TL   1.784 TL
%35

Kiev (Ukrayna) Turu | 3 Gece 4 Gün Konaklama, Uçakla Ulaşım ...
1.399 TL   2.152 TL
%30

Kharkov (Ukrayna) Turu | 3 Gece 4 Gün Konaklamalı, Uçakla Ul...
1.149 TL   1.641 TL
%35

Vizesiz Lviv (Ukrayna) Turu | 3 veya 4 Gece Konaklamalı, Uça...
1.199 TL   1.845 TL
%40

Vizesiz Lviv Turu | Bahar Dönemini Kapsayan, Atlas Global Ha...
1.199 TL   1.998 TL
%40

Vizesiz Belgrad Turu | Yaz & Sonbahar Dönemi, Pegasus Hava Y...
999 TL   1.665 TL
© 2012 Fonipon Tüm hakları saklıdır .
Bu sayfayı ziyaret ettiğinizde kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız .

Tasarım & Programlama : Deltapro