Paylaş : Facebook   Twitter  
Meksika Küba Turu | 25 Haziran 2017 Ramazan Bayramı Hareketli, 9 Gece 11 Gün Küba Evlerinde (Casa) Konaklamalı, Air France İle Ulaşım , Tüm Transferler ve Türkçe Rehberlik Hizmetleri Dahil Kampanya Fiyatı 7.900 TL !


7.900 TL
30 %
indirim
3.386 TL
kazancınız
11.286 TL
orjinal fiyat


Beğen :
 

 

 

DETAYLAR

 

 

  

 

MEKSİKA & KÜBA  

 

 

 

Mexico City, Cansun, Havana, Trinidad, Varadero, Santa Clara, Cienfuegos

 

 

 

9 GECE / 11 GÜN

 

 

   

KÜBA EVLERİNDE ( CASA ) KONAKLAMALI

 

 


 

 

 
 
 
 
Detaylı tur programları; 

 

 
 
 
 
 
 
 

Mexico City

 

Mexico City, Meksika’da yer alan Meksika Vadisi üzerinde kurulmuş bir şehirdir. 

 

Mexico City kültürel anlamda dopdolu adeta müzeler taşan bir kenttir. Şehirde bulunan Antropoloji Müzesi Dünya üzerinde en meşhur müzelerden biriyken, UNESCO Dünya Mirasları Listesine giren tarihi alanıyla da görülmesi gezilmesi keyif veren şehirlendir.

 

Aztekler Medeniyeti'ne ev sahipliği yapmış bir çok tarihi alan ve müzelerdeki kalıntı eserler, dini merkezler size kendini oldukça iyi tanıtacaktır. 

HAVANA  

 

Etkileyici tarihinin yanında dünya savaşlarından çok az zararla çıkmış ve ilk inşaa edildiği haliyle kendini korumuş, 50li ve 60lı yılların Amerikan arabalarının sıkça görülebildiği, İspanyol mimarisinin etkileyici örneklerine sahip Havana’yı tanıtmaya yönelik Havana Şehir Turu’nu gerçekleştiriyoruz.

 

San Cristobal de la Habana'dan ismini alan Havana, İspanyollar tarafından kurulmuştur. Şehir turumuz modern Havana’dan başlıyor, artdeko ve modern mimarisi ile karışık Vedado Bölgesi'nden geçilerek dünyaca ünlü Devrim Meydanı'na doğru ilerliyoruz... Modern Havana’dan Eski Havana’ya 15 dakkika uzaklıkta zaman durmuş gibi kolonyal tarzı meydanları ve binaları karşımıza çıkıyor. Ünlü Capitol binasına uğryarak tarihi merkezine devam edeceğiz. Plaza de Armas, Plaza de la Catedral, Plaza Vieja ve Plaza de San Francisco de Asiz adım adım yürünerek eski sokakları gezecek ve çamaşır asılmış kırık dökük balkonlardan bizi izleyen ağzı purolu yaşlılar bizlere el sallayacak. Bol bol fotoğraf çekebilirsiniz. En değerli fotoğraflarınız siyah beyazlar olacak, kendinizi zamanında yolculuk yapmış gibi hissedecekseniz... La Bodeguita del Medio ve Floridita Bar’ı ünlü Ernest Hemingway'i hatırlatacak.. Bolero, Chachalar, Maraka ritmi içimizden doğacak... UNESCO’nun sit alanları listesinde yer alan başkentin eski şehrini kolaylıkla bir müzik cenneti denilebilmektedir. Bir turistin Havana’da hemen hemen gideceği her kafede, sokakta, barda, otelde ve restoranda, canlı müzik gruplarına rastlaması mümkündür. Öyle ki, insan bazen kendi ülkesinde dinleme olanağını bulduğu kaliteli Latin grupların çokluğu karşısında şaşırmakta ve o zaman müziğin bir Kübalı için hayatın vazgeçilmezlerinden olduğunu daha iyi anlamaktadır. Yağlı boya tablolar ve el işleri pazardan satın alabilirsiniz.

 


 

TRİNİDAD

 

Bir rivayete göre Kristof Kolomb okyanusu aşınca ilk kara parçasını Baba - Oğul - Kutsal Ruh üçlemesine adayacağına ant içtiğinden ilk önce burayı görmüş ve adına İspanyolca üçleme anlamına gelen Trinidad koymuştur. Trinidad, sömürge mimari özelliklerini en iyi şekilde yansıtan muhteşem bir şehirdir.

 

Rengarenk evleri ile bu şehir, insana adeta huzur vermektedir. Trinidad sokaklarında yerel canlı müziğin tadını çıkarabilirsiniz. Dansın ritmini her yerden duyabileceğiniz Trinidad, Küba’nın en sevimli şehirlerinden biridir.

 

Efsane  CHE GUVERA ‘nın  anıt mezarının ve müzesinin olduğu , CHE ile  bütünleşen bir  kent  burası, Burada  CHE Müzesini ziyaret ettikten sonra  Varadero’ya doğru yolumuza devam ediyoruz.

 


 

VARADERO

 

Havana’ya 150 km uzaklıktaki Varadero, Karayipler’in en büyük ve de en güzel tatil merkezlerinden biridir. 20 km uzunluktaki bembeyaz kumlardan oluşan sahili ve palmiye ağaçları ile mükemmel bir tropik cennet olan Varadero, mükemmelliğini koruyan muhteşem bir yerdir.

 

 NASIL FAYDALANABİLİRİMRezervasyon gerekmektedir. Tel : 0(216) 360 59 48,  0(549) 240 49 81


 • 25 Haziran 2017 Hareketli tur için geçerlidir.
 • Kredi kartlarına 9 taksit imkanı.
 • Fiyata dahil olan ve olmayan hizmetler, önemli bilgiler için lütfen detaylar bölümünü inceleyiniz.
 • Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde Flash Promosyon turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır
 • Tek kişi farkı 1.950 TL'dir . Tek kişi ve çocuk bilgilerinin rezervasyon sırasında belirtilmesi gerekmektedir.
 • Firmamız, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmetten faydalanabilmek için en az 6 ay geçerliliği olan pasaportunuzun olması gerekmektedir.
 • Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmeti satın alıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
 • Hizmet kodunuz  satın alma işleminiz sonrasında  e-posta adresinize gönderilecektir.
 • Gelen hizmet kodunu yazdırmanız veya kaydetmeniz ,rezervasyon sırasında belirtmeniz, yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.
 • E-posta adresinize mail gelmediğini düşünüyorsanız "Spam","Junk" ya da "Önemsiz" adlı mail kutularına bakınız.
 • Dilediğiniz anda "Hesabım" linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

Fonipon/ EJD
-
- -
(0216) 360 59 48
 
%32

Küba Turu | 7 Gece 9 Gün Geleneksel Küba Evlerinde ( Casa ) ...
6.399 TL   9.410 TL
%40

Küba Turu | 26 Haziran 2017 Hareketli, KLM Havayolları İle U...
5.889 TL   9.815 TL
%38

Meksika Küba Turu | Sonbahar & Kış Dönemini Kapsayan, 8 Gece...
6.799 TL   10.966 TL
© 2012 Fonipon Tüm hakları saklıdır .
Bu sayfayı ziyaret ettiğinizde kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız .

Tasarım & Programlama : Deltapro