Fırsatınızı Seçin!

10 Temmuz 2017 İstanbul Hareketli Prag Hallstatt Venedik Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.460 TL
1.599,00 TLHemen Al
 
24 Temmuz 2017 İstanbul Hareketli Prag Hallstatt Venedik Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.768 TL
1.799,00 TLHemen Al
 
07-21 Ağustos 2017 İstanbul Hareketli Prag Hallstatt Venedik Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.029 TL
1.999,00 TLHemen Al
 
26 Haziran 2017 (Ramazan Bayramı) İstanbul Hareketli Prag Hallstatt Venedik Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.383 TL
2.199,00 TLHemen Al
 
26 Ağustos 2017 (Kurban Bayramı) İstanbul Hareketli Prag Hallstatt Venedik Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.383 TL
2.199,00 TLHemen Al
 
10 Temmuz 2017 Ankara Hareketli Prag Hallstatt Venedik Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.768 TL
1.799,00 TLHemen Al
 
24 Temmuz 2017 Ankara Hareketli Prag Hallstatt Venedik Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.029 TL
1.999,00 TLHemen Al
 
07-21 Ağustos 2017 Ankara Hareketli Prag Hallstatt Venedik Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.383 TL
2.199,00 TLHemen Al
 
26 Haziran 2017 (Ramazan Bayramı) Ankara Hareketli Prag Hallstatt Venedik Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.998 TL
2.599,00 TLHemen Al
 
26 Ağustos 2017 (Kurban Bayramı) Ankara Hareketli Prag Hallstatt Venedik Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.998 TL
2.599,00 TLHemen Al
 
10 Temmuz 2017 İzmir Hareketli Prag Hallstatt Venedik Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.768 TL
1.799,00 TLHemen Al
 
24 Temmuz 2017 İzmir Hareketli Prag Hallstatt Venedik Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.029 TL
1.999,00 TLHemen Al
 
07-21 Ağustos 2017 İzmir Hareketli Prag Hallstatt Venedik Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.383 TL
2.199,00 TLHemen Al
 
26 Haziran 2017 (Ramazan Bayramı) İzmir Hareketli Prag Hallstatt Venedik Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.998 TL
2.599,00 TLHemen Al
 
26 Ağustos 2017 (Kurban Bayramı) İzmir Hareketli Prag Hallstatt Venedik Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.998 TL
2.599,00 TLHemen Al
 


Kapat
 
 
Paylaş : Facebook   Twitter  
Prag Hallstatt Venedik Turu | Yaz Ramazan Kurban Bayramı Dönemi , 7 Gece Konaklama, THY İle Ulaşım, Transferler, Rehberlik ve Şehir Turları Dahil 1.599 TL’den Başlayan Fiyatlar... ( Temmuz ve Ağustos 2017 belirtilen tarihlerde ) *Tarih ve Fiyat bilgisi için lütfen hemen al butonunu tıklayınız !


1.599 TL
35 %
indirim
861 TL
kazancınız
2.460 TL
orjinal fiyat


Beğen :
 

 

 

DETAYLAR


 

YAZ & RAMAZAN & KURBAN BAYRAMI DÖNEMİ

 

 

PRAG (3) - HALLSTATT (1) – VENEDİK (3)

 

 

Cesky Krumlov ve Ljubljana & Bled Turları Dahil !!!

 

 

Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile 

 

 

26 Haziran & 10, 24 Temmuz & 07, 21, 26 Ağustos 2017 Hareket … 7 Gece

 

 

İstanbul’dan İstanbul’a..

 

 

İzmir’den İzmir’e..

 

Ankara’dan Ankara’ya..

 

Prag Efsaneler gece turuna (25 Euro) + Prag Şaheserleri ve Vltava tekne turu (55 Euro) + Karlovy Vary turu (65 Euro)

Venedik Kombi ve Gondol turuna (65 Euro) + Murano & Burano turu (45 Euro)

 Avantajlı ekstra geziler: 255 euro yerine, 200 EURO

 

 

 

 

TUR PROGRAMI:


01.Gün İSTANBUL –  PRAG 


 

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Türk Havayolları kontuarı önünde saat 15:30’da hazır bulunulması. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 1769  sefer sayılı uçuşu ile  16:55’te Prag’a hareket ve saat 17:40’ta Prag’a varıyoruz. Bizi bekleyen özel otobüsümüzle otelimize transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Prag Efsaneler gece turuna katılabilirler (25 Euro). Orta Avrupa’nın gotik kraliçesi olan Prag, Çek dilinde Altın kent, şehirlerin anası ve Avrupa’nın kalbi gibi isimlerle anılmaktadır. Şehrin gündüz büründüğü sakinliğin aksine gece hayatında şehrin enerjisini yaşayacağımız ve efsanevi hikayelerinin anlatılacağı gezimiz sırasında, Prag’ın zarif, romantik ve tarihi sokaklarını keşfedeceğiz. Prag’ın efsaneleşmiş İkonlarını, muhteşem gece ışıkları ile fotoğraflama şansı bulacaksınız.Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.


 


 

02.Gün PRAG 

 

Sabah kahvaltısının ardından; arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan öğle yemekli Prag Şaheserleri ve Vltava tekne turuna katılabilirler (55 Euro). Alan Levy’nin ''Hayatımın mucizesi, her sabaha 21’inci yüzyılın Prag’ında uyanmak’’ dediği gibi turumuza Vltava tekne turumuz ile başlıyoruz. Charles köprüsünden başlayacağımız tekne gezimiz sırasında gotik mimari yapıtların arasından geçerken Orta Çağ’da kısa bir yolculuk yapıyormuş gibi hissedeceksiniz. Alacağımız öğle yemeğimiz sonrasında Prag Şahaserleri ve Bohemia turumuz için hareket.Doğa ile iç içe olan Petrin Tepesine ulaşımımızı 1891 yılından bugüne hizmet veren fünikülerle sağlıyoruz.1891 yılında Eyfel Kulesi örnek alınarak yapılan Petrin Gözlem Kulesinden,dünyanın en büyük statlarından olan Strahov Stadyumu, 1140 yılında kurulan Strahov Manastırı, eğlenceli Aynalar Labirenti, şehrin güney sınırlarından birini oluşturan Açlık Duvarı, şair KarelHynenchMacha heykeli, aktif olarak kullanılamayan Aziz Michael Kilisesi, 10. yüzyılda başka bir kilisenin üstüne inşa edilen Aziz Laurentius Kilisesi görebileceğiniz yerler arasındadır. Petrin tepesi gezimiz sonrasında masal şehri Prag’da,Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Dünya’nın en büyük kalelerinden ve Guinness Rekorlar Kitabı’na göre dünyanın en büyük antik kalesi olan Prag Kalesi, şehrin göz alıcı sembollerinden biri olanSt.Vitus Katedrali, Prag’ı Bohemia'nın başkenti yapmış Kral IV. Charlesadına yapılmış olan Charles köprüsü , Eski şehir meydanı ve Dünya’nın en eski çalışan saat olma özelliği ile bilinen Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelinizde. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Orta Çağ Gecesi yemekli, içecekli, müzikli eğlence turuna (60 Euro) katılabilirler. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.


 

 

 

03.Gün PRAG 

 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Sabah kahvaltısının ardından Prag’a hareket ediyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan öğle yemekli Karlovy Vary turuna katılabilirler (65 Euro). Kaplıca ve festivaller ile ünlü ve aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Karlovy Vary’de keyifli bir yolculuğa çıkıyoruz. Çek cumhuriyetinin en önemli ve Dünyaca ünlü kaplıcalara sahip turistik şehirlerinden biri olan Karlovy Vary; Mustafa Kemal Atatürk, Karl Marx, Sigmund Freud, Hitler, Beethoven ve Mozart gibi bir çok ünlü ismin uğrak yeri olmuştur. İmparator Karl IV. tarafından kurulan şehrin ismi ''Kralın Banyosu’’ anlamına gelmektedir. Tur sonrası otelimize transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan; Çek Müziği, Çek folk dansları ve Çek müzik aletlerini yakından tanıma fırsatını bulabilecekleri, Çek Gecesi turuna katılabilirler (55 Euro). Geceleme otelimizde.

 


 

04.Gün PRAG –  CESKY KRUMLOV –  HALLSTATT

 

Sabah kahvaltısının ardından Cesky Krumlov turunu gerçekleştiriyoruz. Cesky Krumlov; UNESCO Dünya Miras Listesi’nde yer alan ve Bohemya’nın incisi olarak adlandırılan, Ortaçağ izlerini taşıyan küçük ve şirin bir kasabadır. Tur sonrası Hallstatt’a varış ve panoramik Hallstatt şehir turu yapıyoruz. Hallstatter gölü kıyısındaki bu şirin yer, sizi gördüğünüz anda etkisi altına alacak. Unesco Dünya Miras Listesi’nde yer alan ve her köşesi size yaşam ilhamı verecek olan köy; zengin tarihi ve gelenekleri sayesinde geniş bir kültürel ve sportif etkinlik yelpazesine sahiptir. Eşsiz manzarası, nefes kesen dağları ve doğal güzellikler arasında serbest zaman ve fotograf molası veriyoruz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 


 

05.Gün HALLSTATT –  LJUBLJANA & BLED  –  VENEDİK

 

Sabah kahvaltısının ardından Bled & Ljubljana turunu gerçekleştiriyoruz. Ljubljana turunda göreceğimiz yerler arasında; Vodnik Meydanı, Ljubljana Kalesi, St. Nikolaja Katedrali, Zmajska Most, Eski Meydan, Tarihi Çeşme ve Halk Meydanını yer almaktadır. Bled,  Avrupa’ nın en güzel 10 köyü listesine girmiştir ve  buz devrine ait Bled Gölü ile ünlüdür. Bu onu büyük bir turistik cazibe yeri yapar. Tur bitiminde otelimize transfer. Geceleme otelimizde.


 

 

 

06.Gün VENEDİK

 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan *Venedik Kombi ve Gondol turuna (65 Euro) katılabilirler. Özel Tekne ile yaklaşık 4 km uzunluğundaki Büyük Kanal’dan geçip San Marco Meydanı’na geliş. İstanbul’dan getirilen granit sütunların da bulunduğu bu meydan yüzyıllar boyunca dünya ticaretinde söz sahibi olmuş Venedikli tüccarların buluştukları ve açık denizlere yelken açtıkları önemli bir merkez. Daracık kanalları, küçük meydanları ve gondolları ile meşhur Venedik’ de süslemeleri ile ‘altın kilise’ unvanını kazanan ve ön cephesini Latin istilasında İstanbul’da Ayasofya’dan sökülerek getirilen bronz atların süslediği Bazilika, mahkûmların idam edilmeden evvel son kez şehri izledikleri “Son Bakış” Köprüsü, büyük kanal üzerindeki en büyük köprü olan ve üzerinde dükkânlar bulunan Rialto Köprüsü, Venedik’in en önemli anıt binalarından Dükler Sarayı ile 15. yy. sonunda inşa edilmiş Saat Kulesi’nin görülmesi. Daha sonra su ile hem hal olmuş bu şehrin meşhur kanallarında gondol gezisi. Gondol gezisi esnasında Cem Sultan’ın Venediklilerin elinde tutulduğu ve bir süre kaldığı Salute Kilisesi’nin görülmesinin ardından San Marino' ya hareket. Varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Dünyanın süregelen en eski ve avrupanın Vatikan ve Monaco' dan sonra en küçük 3. devletlerinden biri olan San Marino kalelerle çevrili eski şehir merkezi, ülkenin sembolü olan üç kule görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Tur sonrası Venedik’te serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek olan Murano & Burano adalar turuna katılabilirler (45 Euro). Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

 

 

07.Gün VENEDİK

 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Milano & Verona turuna katılabilirler (85 Euro). Avrupa’nın moda başkentlerinden biri olan Milano, bunun yanı sıra mutfağı, operası, kiliseleri ve büyük usta Leonardo Da Vinci’nin Son Akşam Yemeği freskosu gibi paha biçilemez sanat eserleriyle de öne çıkıyor. İtalya’nın iş ve finans başkenti olsa da alışveriş, gece hayatı ve yeme içme deneyimi için de doğru adres olan Milano’da ünlü opera binası La Scala, Duomo Meydanı ve Katedrali, birçok ünlü markanın bulunduğu keyifle alışveriş yapabileceğiniz La Galeria, Porta Romano görülecektir. Bu turumuzda tarihteki en büyük aşk hikayesine konu olmuş Romeo ve Julietin evininde bulunduğu, Roma anfitiyatrosundan (Coloseum) sonra İtalya’daki en büyük anfitiyatrosuna (arena) ev sahipliği yapan kuzey İtalya’nın romantik şehri Verona gezimiz sonrasında otelimize transfer. Geceleme otelinizde. 

 

 

 

08.Gün VENEDİK –  İSTANBUL 

 

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve rehberimizin belirleyeceği saatte dönüş yolculuğumuz için Venedik Havalimanı’na transfer oluyoruz. Bilet ve bagaj işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK 1872 sefer sayılı uçuşu ile saat 14:15’te  İstanbul’a hareket. Saat 17:40’ta varış ve turumuzun sonu.

 


 

ANKARA İÇ HAT BAĞLANTI DETAYLARI;

 

TK2155  ESBIST    16:10 17:30  

TK1769  ISTPRG    16:55 18:30  

TK1872  VCEIST    14:15 17:40

TK2178  ISTESB    20:00 21:15 


 

İZMİR İÇ HAT BAĞLANTI DETAYLARI;

 

TK2331 ADBIST     16:10 17:30  

TK1769  ISTPRG    16:55 18:30  

TK1872  VCEIST    14:15 17:40

TK2340 ISTADB     21:00 22:15   


 

 

FİYATA DAHİL OLAN SERVİSLER

 

 • Türk Hava Yolları ile İstanbul (IST) – Prag (PRG) / Venedik (VCE) – İstanbul (IST) ekonomi sınıf uçak bileti, 
 • Alan/otel/alan ve  Şehirler arası özel  transfer, 
 • Programda belirtilen 3* & 4* vb. otellerde oda kahvaltı konaklama, 
 • Hallstatt, Ljubljana & Bled, Cesky Krumlov panoramik şehir turları, 
 • Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri
 • Havalimanı vergileri ve alan hizmetleri.


FİYATA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

 

 • Vize Ücreti ve servis bedeli  ( 120 Euro ) 
 • Seyahat sigortası  ( 10 Euro. - 65 yaşa kadar) 
 • Yurtdışı çıkış harcı bedeli ( 15 TL ) 
 • Kişisel harcamalar 
 • Müze ve ören yeri girişleri

 

 

NASIL FAYDALANABİLİRİM

Rezervasyon gerekmektedir. Tel : 0(216) 360 59 48  ,  0(549) 240 49 81
  

 • 26 Haziran, 10-24 Temmuz, 07-21-26 Ağustos 2017 Hareketli turlarda geçerlidir.
 • Kredi Kartlarına 9 Taksit İmkanı.
 • Fiyata dahil olan ve olmayan hizmetler, önemli bilgiler için lütfen tur programı bölümünü inceleyiniz.
 • Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde Flash Promosyon turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır
 • Tek kişi farkı 850 TL. 0-2 Yaş 600 TL + zorunlu hizmetler şeklindedir. Tek kişi ve çocuk bilgilerinin rezervasyon sırasında bildirilmesi gerekmektedir.
 • Firmamız, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmetten faydalanabilmek için en az 6 ay geçerliliği olan pasaportunuzun olması gerekmektedir.
 • Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmeti satın alıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
 • Hizmet kodunuz satın alma işleminiz sonrasında  e-posta adresinize gönderilecektir.
 • Gelen hizmet kodunu yazdırmanız veya kaydetmeniz ,rezervasyon sırasında belirtmeniz, yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.
 • E-posta adresinize mail gelmediğini düşünüyorsanız "Spam","Junk" ya da "Önemsiz" adlı mail kutularına bakınız.
 • Dilediğiniz anda "Fırsatlarım" linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

Fonipon
-
- İstanbul
(216) 360 59 48
 
%30

İskandinavya Turu | 7 Gece 8 Gün Konaklama , THY İle Ulaşım ...
3.599 TL   5.141 TL
%35

Slavrupa Turu | Muhteşem Tarihi İle Slav Ülkelerine Keşif ! ...
1.399 TL   2.152 TL
%40

Alplerin Gölgesinde 5 Ülke Turu | Bahar ve Yaz Dönemi İsviçr...
2.099 TL   3.498 TL
%30

Elegant Avrupa Turu | İlkbahar Yaz Dönemi Fransa & İtalya & ...
2.799 TL   3.999 TL
%40

Amsterdam Turu | 3 Gece 4 Gün Konaklama , Atlas Global Havay...
1.799 TL   2.998 TL
%30

Romantik Avrupa Turu | İlkbahar & Yaz & Ramazan Bayramı & Ku...
2.399 TL   3.427 TL
%38

Milano & Nice & Marsilya Turu | 5 Gece 6 Gün Konaklama, Pega...
1.599 TL   2.579 TL
%30

Almanya & Polonya Turu | Bahar & Şeker Bayramı & Yaz & Kurba...
1.599 TL   2.284 TL
%40

Viyana & Prag & Budapeşte Turu | İzmir Hareketli, 7 Gece 8 G...
1.799 TL   2.998 TL
%35

Prag & Budapeşte & Viyana Turu | Ankara Hareketli, 6 Gece 7 ...
1.599 TL   2.460 TL
%35

Marsilya & Nice & Milano Turu | 5 Gece 6 Gün Konaklama, Pega...
1.399 TL   2.152 TL
%40

Prag & Viyana & Budapeşte Turu | 7 Gece 8 Gün Konaklamalı, T...
1.199 TL   1.998 TL
%40

Budapeşte & Viyana & Prag Turu | 7 Gece 8 Gün Konaklamalı, T...
1.199 TL   1.998 TL
%38

Alplerin Gölgesinde 5 Ülke Turu | Bahar & Kış Dönemi, Fransa...
1.199 TL   1.934 TL
%40

Dedeağaç Turu | 15 Haziran 2017 Hareketli, 5* Otel, 2 Gece 3...
679 TL   1.132 TL
%30
 

Güney Fransa & İtalya Harikaları Turu | 21 Temmuz 2017 Harek...
1.999 TL   2.856 TL
© 2012 Fonipon Tüm hakları saklıdır .
Bu sayfayı ziyaret ettiğinizde kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız .

Tasarım & Programlama : Deltapro