Fırsatınızı Seçin!

13-19-20-27 Mayıs 2017 Hareketli Elegant Avrupa Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.999 TL
2.799,00 TLHemen Al
 
01-08-15-22-29 Temmuz 2017 Hareketli Elegant Avrupa Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.999 TL
2.799,00 TLHemen Al
 
05-12-19-26 Ağustos 2017 Hareketli Elegant Avrupa Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.999 TL
2.799,00 TLHemen Al
 


Kapat
 
 
Paylaş : Facebook   Twitter  
Elegant Avrupa Turu | İlkbahar Yaz Dönemi Fransa & İtalya & İsviçre’yi Kapsayan, 7 Gece 8 Gün Konaklama , THY İle Ulaşım , Rehberlik, Transferler ve Panoramik Şehir Turları Dahil 2.799 TL! ( Mayıs - Ağustos 2017 arasında belirtilen tarihlerde ) *Tarih bilgisi için lütfen hemen al butonunu tıklayınız !


2.799 TL
30 %
indirim
1.200 TL
kazancınız
3.999 TL
orjinal fiyat


Beğen :
 

 

 

DETAYLAR 

İLKBAHAR & YAZ DÖNEMİ

ELEGANT AVRUPA

FRANSA & İTALYA & İSVİÇRE


 

Cenevre & Lyon (1) & Aix-en-Provence (1) & Cenova (2) & Como (1) & Zürih (2)

 

Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile

 

 13, 19, 20, 27, Mayıs & 01, 08, 15, 22, 29 Temmuz 

05, 12, 19, 26 Ağustos 2017 Hareket … 7 Gece 

Avantajlı ekstra geziler: 250 euro yerine %50 indirim ile 125 EURO !!! 

Avignon (50 Euro) + Cannes & Nice & Monaco & Monte Carlo (75 Euro) +

Milano (50 Euro) + Lugano Gölü ve Lichtenstein (75 Euro) = 250 Euro


 

TUR PROGRAMI:


1.Gün İSTANBUL – CENEVRE – LYON  

 

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde THY kontuarında saat 05.00’de hazır bulunulması. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 1917 sefer sayılı uçağı ile saat 08.05’da Cenevre’ye hareket. Yerel saat ile 10.35’te Cenevre’ye varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile Cenevre şehir turu. Leman Gölü, Mont Blanc Köprüsü, Büyük Katedral, Rousseau Adası, Birleşmiş Milletler Binası ve eski şehir görülerek tur sonrası Lyon’a hareket ediyoruz. Lyon panoramik şehir turunda görülecek yerler arasında; Fourviere Katedrali, Eski Lyon, Saint Jean Katedrali,Terreaux Meydanı, Opera Binası, Rhone ve Saone nehirleri bulunmaktadır. Tur sonrası otele yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 


 

2.Gün LYON – AIX-EN-PROVENCE 

 

Sabah kahvaltısının ardından; Aix-en-Provence bölgesine hareket ediyoruz. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Avignon turuna katılabilirler (50 Euro). UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’nde yer alan, üzüm bağları ve güzel şaraplarıyla tanınan Rhone nehri kıyısındaki Avignon kenti bir dönem Papalık merkezi olduğu için ortaçağdan kalma surları, Papalık Sarayı ve ünlü St.Benezet köprüsüyle ilginç bir tarihi doku oluşturuyor. Kentte adı geçen yerler gezilerek turu tamamlıyor, öğleden sonra suları, çeşmeleri ve mis gibi kokan lavanta tarlalarıyla ünlü Aix en Provence kentine geçiyoruz. Güney Fransa’nın en güzel yerlerinden biri olan bu şirin kent aynı zamanda şık butikleri ve şirin sokak kahveleriyle de turistleri cezbediyor. Tur sonrası otele yerleşme. Geceleme otelimizde.


 


 

3.Gün AIX-EN-PROVENCE – CENOVA 

 

Sabah kahvaltısından sonrası Cenova’ya hareket. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Cannes & Nice & Monaco & Monte Carlo turuna katılabilirler (75 Euro). Turumuzun ilk durağı Fransız Rivierası diye bilinen ünlü sahilde dünya jet sosyetesinin gözde beldesi Cannes. Daha sonra Nice’e hareket ve şehir turu. Turumuz ünlü sahil şeridi Promenade des Anglais ile başlıyor, eski Nice bölgesi, Massena Meydanı, Antika Pazarı ile sona eriyor. Öğleden sonra Monaco ve ardından yapılacak Monte Carlo turu için hareket ediyoruz. Cote d’Azur bölgesinin en güzel koy ve burunları, en güzel yamaçları gezilerek prensliğe varıyor, saray ve çevresini gezdikten sonra akşam lüks ve ihtişamın odak noktası Monte Carlo’ya geçiyoruz. Tur sonrası  Cenova’ya transfer ve geceleme otelimizde.

 


 

4.Gün CENOVA

 

Sabah kahvaltısının ardından; panoramik şehir turu. Şehir turunda Cenova Antik liman bölgesi, Ferrari Meydanı, San Lorenzo Katedrali, Dükler Sarayı, Carlo Felice Opera Binası, Antik Fener Kulesi’ni görüyoruz. Turumuzun ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak tekne ile düzenlenecek Portofino & Pisa turuna ya da Portofino & Cinque Terre turuna katılabilirler. (90 Euro). Şarkılara ilham kaynağı olan ve güzelliğiyle herkesi kendine hayran bırakan Portofino kasabası sizleri büyüleyecek. 12. asırda Batı Akdeniz’deki ticaret üstünlüğünü elinde bulunduran eski deniz cumhuriyeti Pisa katedrali,vaftizhanesi ve ünlü eğik kulesi ile turistlerin odak noktası olmaya devam ediyor. Abidelerin yer aldığı Miracoli Meydanını gezerek otele dönüyoruz. Unesco Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Cinque Terre; köylerin pastel turuncu, sarı, kızıl ve terra cota renklere boyanmış evlerinin gün batımı zamanı değişen renkleri, arka fonda dağların koyu yeşili ve ön planda denizin lacivert rengi ile ruhu okşayan epik bir manzara ortaya koyuyor. Geceleme otelimizde.

 5.Gün CENOVA – COMO 

 

Sabah kahvaltısının ardından Como’ya hareket. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz  ekstra olarak düzenlenecek Milano turuna katılabilirler. (50 Euro).  Turumuz esnasında Duomo Katedrali, Vittorio Emmanuel Pasajı ve La Scala Meydanı görülecek yerler arasındadır. Milano şehir turunun ardından Como’ya hareket ve panoramik şehir turu. Como Gölü , dünya jet sosyetesinin odak yeri olup, ünlü Hollywood yıldızlarının yazlık evlerine ev sahipliği yapıyor. Como’da fotograf ve alışveriş molası sonrası otele transfer ve geceleme otelimizde.

 


 

6.Gün COMO – ZÜRİH 

 

Sabah kahvaltısının ardından Zürih’e hareket. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek olan Lugano ve Lihtenştayn Ülkesi turuna katılabilirler (75 Euro). Lugano turumuzda Dünya jet sosyetesinin yazlık evlerinin bulunduğu, İsviçrenin Ticino kantonunda göl kenarında yer alan şık finans kenti Lugano ve Lugano gölü görülecek yerler arasındadır. İsviçre ile Avusturya arasındaki Lihtenştayn’ın yarısını Ren vadisi diğer yarısını da Alp dağları kaplamaktadır. Lihtenştayn, size yeşilin her tonunu sunacak, doğal güzelliklere doyacağınız şirinlikte bir ülke. Tur sonrası Zürih’e hareket ediyoruz. Zürih’e varış ve panoramik şehir turu. Bu turumuzda Zürih Gölü,  Grossmunster Katedrali, Saat Kulesi, eski lonca evleri, eski gar ile ünlü alışveriş merkezi Bahnhofstrsasse Caddesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

 

 

7.Gün ZÜRİH 

 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu  eden   misafirlerimiz Fransa’nın Alsace bölgesine ekstra olarak düzenlenecek (Strasbourg & Colmar) turuna katılabilirler (90 Euro). Fransız ve Alman ortak kültür ve mimari özelliklerini taşıyan, Ren şarap yolu üzerindeki Strasbourg kentinde Küçük Fransa, Katedral Meydanı, Notre Dame Katedrali, Kammerz evi, Colmar kentinde Eski Gümrük Binası, Pfister evi, Küçük Venedik görülecek yerler arasında bulunuyor. Ren nehri ve kanallarının çevrelediği eşsiz ortamda hem damak zevkinizi tatmin edece hem hediyelik tutkunuzu giderecek yüzlerce olanak bulacaksınız. Tur sonrası otelinize dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 


 

8.Gün ZÜRİH – İSTANBUL

 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman.  Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Avrupa’nın 3. Büyük gölü olarak bilinen Ren Nehri’nin de bağlandığı Almanya, İsviçre ve Avusturya’nın kesiştiği ve bu ülkelere ait adaların olduğu Konstanz Gölü & St. Gallen & Alp Köyü turuna katılabilirler (50 Euro). Rehberinizin bildireceği saatte Zürih havaalanına  transfer. Türk Havayolları’nın TK 1910 seferi ile saat 19.55’te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 23.45’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

 • Türk Havayolları ile İstanbul(IST) – Cenevre(GVA) / Zürih(ZRH) – İstanbul(IST) parkurunda uçak bileti
 • Havalimanı vergileri
 • 3* & 4* otellerde oda kahvaltı konaklamalar
 • Alan/otel/alan transferleri
 • Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri
 • Cenevre, Lyon, Aix-en-Provence , Cenova, Como ve Zürih panoramik şehir turları
 • Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri
 • Otel vergileri
 • Turist Şehir vergileri


FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

 • Vize ücreti ve servis bedeli ( 120 Euro )
 • Zorunlu sigorta ücreti (10 Euro)
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Müze ve ören yerleri girişleri
 • İsteğe bağlı şoför bahşişleri (kişi başı 5 Euro)

 NASIL FAYDALANABİLİRİMRezervasyon gerekmektedir. Tel : 0(216) 360 59 48  ,  0(549) 240 49 81
  

 • 13-19-20-27 Mayıs, 01-08-15-22-29 Temmuz, 05-12-19-26 Ağustos 2017 Hareketli turlarda geçerlidir.
 • Kredi Kartlarına 9 Taksit İmkanı.
 • Fiyata dahil olan ve olmayan hizmetler, önemli bilgiler için lütfen tur programı bölümünü inceleyiniz.
 • Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde Flash Promosyon turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır
 • Tek kişi farkı 1.000 TL. 0-2 Yaş 600 TL + zorunlu hizmetler şeklindedir. Tek kişi ve çocuk bilgilerinin rezervasyon sırasında bildirilmesi gerekmektedir.
 • Firmamız, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmetten faydalanabilmek için en az 6 ay geçerliliği olan pasaportunuzun olması gerekmektedir.
 • Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmeti satın alıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
 • Hizmet kodunuz satın alma işleminiz sonrasında  e-posta adresinize gönderilecektir.
 • Gelen hizmet kodunu yazdırmanız veya kaydetmeniz ,rezervasyon sırasında belirtmeniz, yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.
 • E-posta adresinize mail gelmediğini düşünüyorsanız "Spam","Junk" ya da "Önemsiz" adlı mail kutularına bakınız.
 • Dilediğiniz anda "Fırsatlarım" linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

Fonipon
-
- İstanbul
(216) 360 59 48
 
%30

İskandinavya Turu | 7 Gece 8 Gün Konaklama , THY İle Ulaşım ...
3.599 TL   5.141 TL
%35

Slavrupa Turu | Muhteşem Tarihi İle Slav Ülkelerine Keşif ! ...
1.399 TL   2.152 TL
%40

Alplerin Gölgesinde 5 Ülke Turu | Bahar ve Yaz Dönemi İsviçr...
2.099 TL   3.498 TL
%35

Prag Hallstatt Venedik Turu | Yaz Ramazan Kurban Bayramı Dön...
1.599 TL   2.460 TL
%40

Amsterdam Turu | 3 Gece 4 Gün Konaklama , Atlas Global Havay...
1.799 TL   2.998 TL
%30

Romantik Avrupa Turu | İlkbahar & Yaz & Ramazan Bayramı & Ku...
2.399 TL   3.427 TL
%38

Milano & Nice & Marsilya Turu | 5 Gece 6 Gün Konaklama, Pega...
1.599 TL   2.579 TL
%30

Almanya & Polonya Turu | Bahar & Şeker Bayramı & Yaz & Kurba...
1.599 TL   2.284 TL
%40

Viyana & Prag & Budapeşte Turu | İzmir Hareketli, 7 Gece 8 G...
1.799 TL   2.998 TL
%35

Prag & Budapeşte & Viyana Turu | Ankara Hareketli, 6 Gece 7 ...
1.599 TL   2.460 TL
%35

Marsilya & Nice & Milano Turu | 5 Gece 6 Gün Konaklama, Pega...
1.399 TL   2.152 TL
%40

Prag & Viyana & Budapeşte Turu | 7 Gece 8 Gün Konaklamalı, T...
1.199 TL   1.998 TL
%40

Budapeşte & Viyana & Prag Turu | 7 Gece 8 Gün Konaklamalı, T...
1.199 TL   1.998 TL
%38

Alplerin Gölgesinde 5 Ülke Turu | Bahar & Kış Dönemi, Fransa...
1.199 TL   1.934 TL
%40

Dedeağaç Turu | 15 Haziran 2017 Hareketli, 5* Otel, 2 Gece 3...
679 TL   1.132 TL
%30
 

Güney Fransa & İtalya Harikaları Turu | 21 Temmuz 2017 Harek...
1.999 TL   2.856 TL
© 2012 Fonipon Tüm hakları saklıdır .
Bu sayfayı ziyaret ettiğinizde kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız .

Tasarım & Programlama : Deltapro