Fırsatınızı Seçin!

17 Şubat 2018 İstanbul Hareketli Elegant Avrupa Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.070 TL
2.149,00 TLHemen Al
 
25 Kasım 2017, 10-24 Mart 2018 İstanbul Hareketli Elegant Avrupa Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.384 TL
2.369,00 TLHemen Al
 
11 Kasım 2017 İstanbul Hareketli Elegant Avrupa Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.684 TL
2.579,00 TLHemen Al
 
17 Şubat 2018 Ankara / İzmir Hareketli Elegant Avrupa Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.684 TL
2.579,00 TLHemen Al
 
25 Kasım 2017, 10-24 Mart 2018 Ankara / İzmir Hareketli Elegant Avrupa Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.999 TL
2.799,00 TLHemen Al
 
11 Kasım 2017 Ankara / İzmir Hareketli Elegant Avrupa Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
4.284 TL
2.999,00 TLHemen Al
 


Kapat
 
 
Paylaş : Facebook   Twitter  
Elegant Avrupa Turu | Bahar & Kış Dönemi Fransa & İtalya & İsviçre’yi Kapsayan, 7 Gece 8 Gün Konaklama, THY İle Ulaşım, Rehberlik, Transferler ve Panoramik Şehir Turları Dahil 2.149 TL'den Başlayan Fiyatlarla... ( Kasım 2017 - Mart 2018 arasında belirtilen tarihlerde ) *Tarih bilgisi için lütfen hemen al butonunu tıklayınız !


2.149 TL
30 %
indirim
921 TL
kazancınız
3.070 TL
orjinal fiyat


Beğen :
 

 

 

DETAYLAR 

FRANSA & İTALYA & İSVİÇRE

 

 

Cenevre – Annecy – Lyon (1) – Avignon – Aix-en Provence (1) 

 Cannes – Cenova (2) – Milano – Como (1) – Lugano –  Zürih (2)

 

 

Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi İle 7 Gece

 

 

 

İstanbul’dan İstanbul’a..

İzmir’den İzmir’e..

Ankara’dan Ankara’ya..

 

 

TÜM TÜRKİYE’DEN ve KIBRIS’TAN İÇ HAT BAĞLANTI İMKANI! 

Avantajlı ekstra geziler A: 250 Euro yerine 150 EURO !!! 

Güney Fransa Köyleri ve Lavanta Bahçeleri Turu (55 Euro) 

Nice & Monaco & Monte Carlo Turu (65 Euro ) 

İsviçre’nin İncisi Luzern Turu (55 euro) + Heidi’nin Köyü ve Liechtenstein Turu (75 Euro) = 250 Euro


 

Avantajlı ekstra geziler B: 430 Euro yerine 295 EURO !!! 

Güney Fransa Köyleri ve Lavanta Bahçeleri Turu (55 Euro) 

Nice & Monaco & Monte Carlo Turu (65 Euro ) 

İsviçre’nin İncisi Luzern Turu (55 euro) + Heidi’nin Köyü ve Liechtenstein Turu (75 Euro) 

Portofino & Pisa turu ya da Portofino & Cinque Terre turu (90 Euro)

(Strasbourg & Colmar) Turu (90 Euro) = 430 Euro  295€

 

(Tur esnasında lokal acente rehberine ödenir.0-2 yaş ücretsiz olup, 02-12 yaş %50 indirimlidir.) 

TUR PROGRAMI


 

1.Gün İSTANBUL – CENEVRE – ANNECY –  LYON  

 

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde THY kontuarında saat 05.00’de hazır bulunulması. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1917 sefer sayılı uçağı ile saat 08.05’da Cenevre’ye hareket. Yerel saat ile 10.35’te Cenevre’ye varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile Cenevre şehir turu. Leman Gölü, Mont Blanc Köprüsü, Büyük Katedral, Rousseau Adası, Birleşmiş Milletler Binası ve eski şehir görülecektir. Tur sonrası “Alplerin Venedik”i olarak adlandırılan Annecy’e hareket ediyoruz. “Mavi Göl” olarak nitelenen Annecy Gölü ve gölün iki yakasında boylu boyunca uzanan şirin ve renkli evleri ile Annecy; Savoy Alplerinin eteğinde bizleri tüm güzelliğiyle karşılıyor. Annecy şehir turumuz sonrasında Lyon’a hareket ediyoruz. Lyon panoramik şehir turunda görülecek yerler arasında; Fourviere Katedrali, Eski Lyon, Saint Jean Katedrali, Terreaux Meydanı, Opera Binası, Rhone ve Saone nehirleri bulunmaktadır. Tur sonrası otele yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 


 

2.Gün LYON – AVIGNON – AIX-EN-PROVENCE 

 

Sabah kahvaltının ardından; Aix-en-Provence bölgesine hareket ediyoruz. Yol üzerinde Avignon şehir turu yapıyoruz. UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’nde yer alan, üzüm bağları ve güzel şaraplarıyla tanınan Rhone nehri kıyısındaki Avignon kenti bir dönem Papalık merkezi olduğu için ortaçağdan kalma surları, Papalık Sarayı ve ünlü St.Benezet köprüsüyle ilginç bir tarihi doku oluşturuyor. Kentte adı geçen yerler gezilerek turu tamamlıyor. Sonrasında dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Güney Fransa Köyleri ve Lavanta Bahçeleri turuna katılabilirler (55 Euro). Uçsuz bucaksız ve eşsiz bir doğa manzarası sunan Güney Fransa’nın ruhu olan lavanta bahçelerini ziyaret ediyoruz. Turumuzda; mavi ve mor rengin her tonunu görmemizi mümkün kılan masalsı bir atmosfere yolculuk ediyoruz. Köylerde; tarihi taş evler ve aynı renklere sahip Arnavut kaldırımlı dar sokaklar bizlere eşlik ediyor, taş evlerin arasında doğal güzellikteki yemyeşil ağaçlar bizleri sarıp sarmalıyor. Bu tarihi köylerde kendimizi lavantanın oluşturduğu renk harmonisinde bulacağız. Turumuzda Lavanta Müzesi’ni görerek Lavantanın tohumdan evlerimize kadar olan serüvenine tanıklık etme imkanına sahip oluyoruz. Daha sonra suları ve çeşmeleri ünlü Aix en Provence kentine geçiyoruz. Güney Fransa’nın saklı cenneti olan şirin kent aynı zamanda şık butikleri ve şirin sokak kahveleriyle de bizleri cezbediyor. En ünlü çeşmesi La Rotonde şehrin göbeğinde yine aynı isimle La Rotonde Meydanında bulunuyor. Şehrin her köşesinde hepsi ayrı birer sanat eseri olan çeşmelerle karşılaşmak mümkün. Aix-en Provence tarih boyunca entellektüeller tarafından ilgi odağı olmuş; Van Gogh, Cezanne ve daha birçok ünlü ressamın eserlerine ilham kaynağı olmuştur. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

 

3.Gün AIX-EN-PROVENCE – CANNES – CENOVA 

 

Sabah kahvaltı sonrası Cannes’a hareket. Fransız Rivierası diye bilinen ünlü sahilde dünya jet sosyetesinin gözde beldesi ve film festivali ile ünlü Cannes şehir turumuzu yapıyoruz. Tur sonrası Cenova’ya hareket ediyoruz. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Nice & Monaco & Monte Carlo turuna katılabilirler (65 Euro). Turumuz ünlü sahil şeridi Promenade des Anglais ile başlıyor, eski Nice bölgesi, Massena Meydanı, Antika Pazarı ile sona eriyor. Öğleden sonra Monaco ve ardından yapılacak Monte Carlo turu için hareket ediyoruz. Cote d’Azur bölgesinin en güzel koy ve burunları, en güzel yamaçları gezilerek prensliğe varıyor, saray ve çevresini gezdikten sonra akşam lüks ve ihtişamın odak noktası Monte Carlo’ya geçiyoruz. Tur sonrası  Cenova’ya transfer ve geceleme otelimizde.

 


 

4.Gün CENOVA

 

Sabah kahvaltının ardından panoramik şehir turu. Şehir turunda Cenova Antik liman bölgesi, Ferrari Meydanı, San Lorenzo Katedrali, Dükler Sarayı, Carlo Felice Opera Binası, Antik Fener Kulesi’ni görüyoruz. Turumuzun ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Portofino & Pisa turuna ya da Portofino & Cinque Terre turuna katılabilirler (90 Euro). Rengarenk evlerin çevrelediği, tüm güzelliği ile şarkılara ilham kaynağı olmuş olan Portofino’yu ziyaret ediyoruz. Daracık sokakları rengarenk evleri, yeşil tepeleri ve turkuaz rengi Akdeniz ile Portofino görülmeye değer güzellikteki manzarasıyla bizi kendine hayran bırakıyor. 12. asırda Batı Akdeniz’deki ticaret üstünlüğünü elinde bulunduran eski deniz cumhuriyeti Pisa katedrali, vaftizhanesi ve ünlü eğik kulesi ile turistlerin odak noktası olmaya devam ediyor. Abidelerin yer aldığı Miracoli Meydanı'nı gezerek otele dönüyoruz. Unesco Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Cinque Terre; köylerin pastel turuncu, sarı, kızıl ve terra cota renklere boyanmış evlerinin gün batımı zamanı değişen renkleri, arka fonda dağların koyu yeşili ve ön planda denizin lacivert rengi ile ruhu okşayan epik bir manzara ortaya koyuyor. Geceleme otelimizde.

 


 

5.Gün CENOVA – MİLANO – COMO 

 

Sabah kahvaltının ardından Milano’ya hareket. Varışımıza istinaden panoramik Milano şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Avrupa’nın moda başkentlerinden biri olan Milano, bunun yanı sıra mutfağı, operası, kiliseleri ve büyük usta Leonardo Da Vinci’nin Son Akşam Yemeği freskosu gibi paha biçilemez sanat eserleriyle de öne çıkıyor. İtalya’nın iş ve finans başkenti olsa da alışveriş, gece hayatı ve yeme içme deneyimi için de doğru adres olan Milano’da ünlü opera binası La Scala, Duomo Meydanı ve Katedrali, birçok ünlü markanın bulunduğu keyifle alışveriş yapabileceğiniz La Galeria, Porta Romano görülecektir.  Milano şehir turunun ardından Como’ya hareket ve panoramik şehir turu. Como; dünya jet sosyetesinin odak yeri olup, ünlü Hollywood yıldızlarının yazlık evlerine ev sahipliği yapıyor. Como şehir turumuz esnasında yeşilin ve mavinin en güzel birlikteliğini oluşturan muhteşem manzaraları görüyor olacağız. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler. Geceleme otelimizde.

 


 

6.Gün COMO – LUGANO –  ZÜRİH 

 

Sabah kahvaltının ardından Lugano’ya hareket. Varışımıza istinaden panoramik Lugano şehir turu yapıyoruz. Lugano turumuzda Dünya jet sosyetesinin yazlık evlerinin bulunduğu, İsviçrenin Ticino kantonunda göl kenarında yer alan şık finans kenti Lugano ve Lugano gölü  görülecek yerler arasındadır. Sonrasından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan İsviçre’nin İncisi Luzern turuna katılabilirler (55 Euro). Alplerin kuzey eteklerinde kurulmuş Luzern şehri İsviçre’nin incisi olarak adlandırılmaktadır. Luzern’de Avrupa’nın en eski kapalı ahşap köprüsünü görüyoruz. Şehri adeta ikiye bölen Reuss Nehri’nin ortasından geçen Chapel Köprüsü üzerinde Luzern şehrini anlatan çok sayıda tablo görüyoruz. Nehir boyunca uzanan tarihi yapıları, yapıların ardı sıra uzanmış dağları, yemyeşil ağaçları, şehrin her yanında görebileceğiniz kırmızı sardunyaları, nehrin üzerindeki kuğularıyla Luzern’de bir tablonun parçası olmuşuz hissine kapılıyoruz. Tur sonrası Zürih’e hareket ediyoruz. Zürih’e varış ve panoramik şehir turu. Bu turumuzda Zürih Gölü, Grossmunster Katedrali, Saat Kulesi, eski lonca evleri, eski gar ile ünlü alışveriş merkezi Bahnhofstrsasse Caddesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 


 

7.Gün ZÜRİH 

 

Sabah kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz Fransa’nın Alsace bölgesine ekstra olarak düzenlenecek (Strasbourg & Colmar) turuna katılabilirler (90 Euro). Fransız ve Alman ortak kültür ve mimari özelliklerini taşıyan, Ren şarap yolu üzerindeki Strasbourg kentinde Küçük Fransa, Katedral Meydanı, Notre Dame Katedrali, Kammerz evi, Colmar kentinde Eski Gümrük Binası, Pfister evi, Küçük Venedik görülecek yerler arasında bulunuyor. Ren nehri ve kanallarının çevrelediği eşsiz ortamda hem damak zevkinizi tatmin edece hem hediyelik tutkunuzu giderecek yüzlerce olanak bulacaksınız. Tur sonrası otelinize dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 


 

8.Gün ZÜRİH – İSTANBUL

 

Sabah kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Heidi’nin Köyü ve Liechtenstein turuna katılabilirler (75 Euro). Ohanna Spyri’nin ölümsüz eseri Heidi karakterini yaşattığı ve ilham aldığı yer olan köyü ziyaret ediyoruz. Dünyanın dört bir yanından ziyaretçi akınına uğrayan köyde; dağda dedesi ile kulübede yaşayan küçük Heidi’nin doğa ile iç içe ve sevgi dolu dünyasına bir yolculuk yapacağız. Sonrasında turumuza Lihtenştayn ile devam ediyoruz. İsviçre ile Avusturya arasındaki Lihtenştayn’ın yarısını Ren vadisi diğer yarısını da Alp dağları kaplamaktadır. Lihtenştayn, size yeşilin her tonunu sunacak, doğal güzelliklere doyacağınız şirinlikte bir ülke. Rehberinizin bildireceği saatte Zürih havaalanına transfer. Türk Hava Yolları’nın TK 1910 seferi ile saat 19.55’te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 23.45’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.ANKARA İÇ HAT BAĞLANTI DETAYLARI;


TK2105  ESBIST    04:00 05:10  

TK1917  ISTGVA    08:10 10:25  

TK1910  ZRHIST    19:40 23:35

TK2192  ISTESB    02:20 03:40  


İZMİR İÇ HAT BAĞLANTI DETAYLARI;


TK2305  ADBIST    04:20 05:30  

TK1917  ISTGVA    08:10 10:25  

TK1910  ZRHIST    19:40 23:35

TK2354  ISTADB    01:45 02:55  
FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

 

 • Türk Hava Yolları ile İstanbul(IST) – Cenevre(GVA) / Zürih(ZRH) – İstanbul(IST) parkurunda uçak bileti, 
 • Havalimanı vergileri,
 • 3* & 4* otellerde oda kahvaltı konaklamalar,  
 • Alan / otel / alan transferleri, 
 • Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri,  
 • Cenevre, Annecy, Lyon, Avignon, Aix-en-Provence , Cenova, Cannes, Como, Lugano, Milano ve Zürih panoramik turları, 
 • Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri, 
 • Otel vergileri,  
 • Turist Şehir vergileri,
 • TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortasıFİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

 

 • Vize ücreti ve servis bedeli ( 120 Euro ),  
 • Zorunlu sigorta ücreti (10 Euro), 
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli,  
 • Müze ve ören yerleri girişleri,  
 • İsteğe bağlı şoför bahşişleri (kişi başı 5 Euro)

 

 NASIL FAYDALANABİLİRİMRezervasyon gerekmektedir. Tel : 0(216) 360 59 48  ,  0(549) 240 49 81
  

 • 11-25 Kasım 2017 ve 17 Şubat, 10-24 Mart 2018 Hareketli turlarda geçerlidir.
 • Kredi Kartlarına 9 Taksit İmkanı.
 • Fiyata dahil olan ve olmayan hizmetler, önemli bilgiler için lütfen tur programı bölümünü inceleyiniz.
 • Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde Flash Promosyon turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır
 • Tek kişi farkı 850 TL ile 1.000 TL arasında tarihlere göre değişiklik göstermektedir. 0-2 Yaş 600 TL + zorunlu hizmetler şeklindedir. Tek kişi ve çocuk bilgilerinin rezervasyon sırasında bildirilmesi gerekmektedir.
 • Firmamız, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmetten faydalanabilmek için en az 6 ay geçerliliği olan pasaportunuzun olması gerekmektedir.
 • Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmeti satın alıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
 • Hizmet kodunuz satın alma işleminiz sonrasında  e-posta adresinize gönderilecektir.
 • Gelen hizmet kodunu yazdırmanız veya kaydetmeniz ,rezervasyon sırasında belirtmeniz, yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.
 • E-posta adresinize mail gelmediğini düşünüyorsanız "Spam","Junk" ya da "Önemsiz" adlı mail kutularına bakınız.
 • Dilediğiniz anda "Fırsatlarım" linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

Fonipon
-
- İstanbul
(216) 360 59 48
 
%38

Milano & Nice & Marsilya Turu | 5 Gece 6 Gün Konaklama, Pega...
1.299 TL   2.095 TL
%30

Almanya & Polonya Turu | 7 Gece 8 Gün Konaklamalı, Pegasus H...
1.499 TL   2.141 TL
%35

Marsilya & Nice & Milano Turu | 5 Gece 6 Gün Konaklama, Pega...
1.299 TL   1.998 TL
%38

Alplerin Gölgesinde 5 Ülke Turu | Bahar & Kış Dönemi, Fransa...
1.499 TL   2.418 TL
%37

Basklar & Güney Fransa Turu | Kış ve Sömestre Dönemini Kapsa...
1.949 TL   3.094 TL
%38

Londra Turu | 3 Gece 4 Gün Konaklamalı, Atlas Global Hava Yo...
1.499 TL   2.418 TL
%40

Amsterdam Turu | Kış & Yılbaşı & Sonbahar Dönemini Kapsayan,...
1.299 TL   2.165 TL
%30

İspanya - Fransa - İtalya Turu | 7 Gece 8 Gün Floransa, Barc...
2.349 TL   3.356 TL
© 2012 Fonipon Tüm hakları saklıdır .
Bu sayfayı ziyaret ettiğinizde kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız .

Tasarım & Programlama : Deltapro