Fırsatınızı Seçin!

16 Ekim 2017 Hareketli Büyük İspanya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.384 TL
2.369,00 TLHemen Al
 
30 Ekim 2017 Hareketli Büyük İspanya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.384 TL
2.369,00 TLHemen Al
 
11 Kasım 2017 Hareketli Büyük İspanya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.784 TL
1.949,00 TLHemen Al
 
13 Kasım 2017 Hareketli Büyük İspanya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.070 TL
2.149,00 TLHemen Al
 
25 Kasım 2017 Hareketli Büyük İspanya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.784 TL
1.949,00 TLHemen Al
 
27 Kasım 2017 Hareketli Büyük İspanya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.784 TL
1.949,00 TLHemen Al
 
11 Aralık 2017 Hareketli Büyük İspanya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.784 TL
1.949,00 TLHemen Al
 
29 Ocak 2018 Hareketli Büyük İspanya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.427 TL
1.699,00 TLHemen Al
 
12 Şubat 2018 Hareketli Büyük İspanya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.784 TL
1.949,00 TLHemen Al
 
12 Mart 2018 Hareketli Büyük İspanya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.213 TL
2.249,00 TLHemen Al
 


Kapat
 
 
Paylaş : Facebook   Twitter  
Büyük İspanya Turu | Bahar & Kış Dönemi, 7 Gece 8 Gün Konaklama, Pegasus Hava Yolları İle Ulaşım, Transferler, Rehberlik ve Şehir Turları Dahil 1.699 TL'den Başlayan Fiyatlar... ( Ekim 2017 - Mart 2018 arasında belirtilen tarihlerde ) * Tarih ve Fiyat bilgisi için lütfen hemen al butonunu tıklayınız !


1.699 TL
30 %
indirim
728 TL
kazancınız
2.427 TL
orjinal fiyat


Beğen :
 

 

 

DETAYLAR

 

    

 

 

BAHAR & KIŞ DÖNEMİ

 

  

 

BARCELONA (2) – VALENCIA (1) – GRANADA (1) - SEVİLLA (1) - MADRID (2)

 

   

 

Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

 

 

 

7 Gece 8 Gün

 

 

Barcelona gidiş –Madrid dönüş

 

 

 

 

 

Büyük İspanya Turu | 30 Ekim 2017 Hareketli Tur Programı.PDF

 

 

Büyük İspanya Turu | Kış Dönemi, 11-13-25-27 Kasım, 11 Aralık 2017 ve 29 Ocak, 12-26 Şubat, 12 Mart 2018 Hareketli Tur Programı.pdf

 


 

 

TUR PROGRAMI:


 

01.Gün İSTANBUL – BARCELONA


 

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pegasus kontuarında saat 08.30’da buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları’nın PC1091 sefer sayılı uçağı ile saat 10:40’da Barcelona’ya hareket edeceğiz. Yaklaşık 3 saatlik uçuşun ardından yerel saat ile 13:10'da Barselona'ya varacağız.

 

Katalonya Özerk Topluluğu’nun başkenti ve ünlü Mimar Antoni Gaudi’nin muhteşem eserlerinin bulunduğu İspanya'nın ikinci büyük şehri, sahip olduğu eserlerden ötürü nüfusunun dört katı kadar turisti kendine çekmektedir. Panoramik olarak gerçekleştireceğimiz şehir turumuzda; “Bitmeyen Kilise” olarak da bilinen La Sagrada Familia, İspanya ve Catalunya Meydanı, Gaudi'nin Evleri (Casa Batllo ve Casa Mila), Katalunya Meydanı, La Rambla Caddesi ve Port Olimpic görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.


 


 

 

02.Gün BARCELONA 

 

Sabah otelde alınacak kahvaltı ardından dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Girona & Figueras Turuna katılabilirler (65 €). Turumuzda; Onyar Nehri’nin kıyısında kurulmuş ve ilk bakışta Floransa’yı anımsatmakta olan, yörenin en zengin şehri olan Girona ile başlıyoruz. Daracık sokakları ve katedrali ile görülmeye değer şirin bir ortaçağ şehri olan Girona ayrıca parfüm filminin sinema çekimlerinin yapıldığı şehirdir. Panoramik olarak yapılacak turumuzda; Aslan heykeli, Katedral Meydanı, Mezuzalı evler, Yahudi Mahallesi, Rambla ve ünlü mağazaları göreceğiz.

 

Serbest zaman sonrası Pirene dağlarının manzarası eşliğinde Figueras Kenti’ne doğru yola çıkıyoruz. Kasaba öyle etkileyici bir atmosfere sahiptir ki bütün dünyanın hayranlık duyduğu sınır tanımaz ressam Salvador Dali’ye hayatı boyunca ilham kaynağı olmuştur. Burada Ünlü sürrealist ressam “Salvador Dali’nin” kendi elleri ile dekore ettiği müze evi gezeceğiz. Her bir eserinin değeri milyonlarca dolarla ifade edilen bu müzede, ölümsüz aşkı Gala’yı resmettiği, zihinleri zorlayan eserlerinin bulunduğu müzeyi ziyaretimiz  sonrasında otelimize transfer. 

 


 

 

03.Gün BARCELONA – VALENCİA

 

Sabah otelde alınacak kahvaltı ardından Valencia'ya doğru yola çıkıyoruz. Varışın ardından şehir turumuza başlıyoruz. İspanya’nın en büyük üçüncü şehri olma ünvanının yanısıra en büyük limana da sahip şehrin ilk ismi, Latince’de güç ve kuvvet anlamına gelmektedir.

 

Valencia’da; panoramik olarak yapılacak şehir turunda; Sanat ve Bilim müzesi, Gotik Katedral, Arena, Belediye Sarayı, Tarihi pazar ve Eski İpek Borsası görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

 


 

 

04.Gün VALENCİA – GRANADA 

 

Sabah otelde alınacak kahvaltı ardından Granada'ya doğru yola çıkıyoruz. Varışımızın ardından panoramik Granada şehir turunda görülecek yerler arasında; Bib Lambra Meydanı, Kristof Kolomb Anıtı, Belediye Sarayı, Katedral (dışarıdan) yer almaktadır.

 

Tur bitiminde dileyen misafirlerimizle ekstra Elhamra Sarayı turu (65 €) – (Sarayın müsaitliğine bağlı olarak Elhambra Sarayı turu gerçekleştirilir). Günlük limitli sayıda ziyarteçi kabul eden Elhamra, Duvarlarında kırmızı tuğla, damında kırmızı kiremit kullanıldığı için adına da Elhamra yani "Kırmızı" denmiştir. İslam mimarisinin ulaşabileceği yüksek noktalardan biri olarak bugünlere ulaşmış bir şahit olan Elhamra Sarayı'nın ziyareti sonrası  otele transfer ve serbest zaman.

 

Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek olan Sacra Monte gece turu (45 €). Bu turumuzda; Granada'da yaşayan çingenelerin farklı Flamenco yorumunu yaşadıkları taş evlerde izleme imkanı bulacaksınız. Geceleme otelinizde. 


  

05.Gün GRANADA – SEVİLLA

 

Sabah otelde alınacak kahvaltı ardından İspanya`nın 4.Büyük kenti, Andalucia Başkenti ve geçmişte ki sömürge ticaretinin merkezi Sevilla'ya doğru hareket ediyoruz. Guadalgivir Nehri’nin kıyısında kurulmuş bu şehirde; İspanya Meydanı, Carmen’in geçtiği tütün fabrikası, Altın Kule, Yahudi Mahallesi’ni panoramik olarak gezeceğiz. Sevilla Katedrali’nin önünde vereceğimiz serbest zaman ile şehir turumuzu tamamlıyoruz.

 

Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Flamenko Gecesi’ne katılabilirler (55 €). Geceleme otelinizde.

 


 

 

06.Gün SEVİLLA – MADRİD 

 

Sabah otelde alınacak kahvaltı ardından özel otobüsümüzle Madrid’e doğru hareket edeceğiz. Yol üzerinde dileyen misafirlerimiz ile rehberimiz tarafından düzenlenecek olan ekstra Cordoba şehir ve Cami turuna katılabilirler (45 €). Bu turumuzda; Endülüs İslam medeniyetinin ilk başladığı şehri, Musevi Mahallesi ve Plaza Mayor’u görüyoruz. Ardından günümüzün katedrali geçmişin ana Camii olan yapıyı gezerek, geçmişin izlerine tanık olacağız.

 

Turumuz ardından Madrid'e doğru yolumuza devam ediyoruz. Panoramik şehir turumuzda; Plaza mayor adı verilen büyük meydan ile başlıyoruz. Bu meydanda 136 bina ve avluya açılan 437 balkon bulunmaktadır. Zamanında bu balkonlardan boğa güreşleri ve engizisyonun yaktığı insanlar izlenmiştir. Şehrin kalbi Puerta Del Sol, Plaza mayor adı verilen büyük meydan, Kraliyet Sarayı’nın halka sesleniş yeri Plaza De Orient, Şehir’in ne kadar zengin olduğunu göstermek maksadıyla giriş kapısı olarak yapılmış Alcala Kapısı, galerili damları ile göz dolduran Gran Via, Plaza Colon ve Cibeles Meydanı ve Çeşmesi ile Cervantes Anıtı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Madrid’de ki otelimize varış ve yerleşme. Geceleme otelimizde.


 


 

 

07.Gün MADRİD 

 

Sabah otelde alınacak kahvaltı ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Toledo turuna katılabilirler (55€). Toledo gerçek bir açıkhava müzesi ve İspanya’nın eski başkenti, Unesco Dünya Mirası listesinin en önemli kentlerinden biridir. Ülkenin en heybetli katedrali, dünyaca ünlü ressamların eserlerine ev sahipliği yaparak dünyanın sayılı müzeleriyle yarışır hale gelmiştir. El Greco’nun kenti olarak bilinen Toledo, 16. yy’dan günümüze değişmeden gelmeyi başarmıştır. Roma, vizigot, arap, gotik, rönesans mimarisinin izlerini taşıyan yapılar, dar sokaklar, El Greco’nun tabloları, tipik pastaneler, Damascino mağazaları ve tabii ki ünlü katedrali ile turistik bir haç yeridir. Toledo’daki başka bir gelenek Arapların kenti fethettikleri zamandan kalma badem ezmesi imalatıdır. İnsanın ağzını sulandıran bu şekerlemeyi tatmadan Toledo ziyareti bitmiş sayılmaz. Yahudi mahallesi içerisinde yapacağımız yürüyüşün ardından Madrid’e hareket.. Geceleme otelimizde. 

 


 

 

08.Gün MADRID – İSTANBUL 

 

Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması ve transfer saatimize bağlı olarak havalimanına transfer, check-in işlemlerinin tamamlanmasından sonra Pegasus Hava Yolları'nın PC1100 sefer sayılı uçağı ile saat 14:15'de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 19:45’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. 


 

FİYATLARA DAHİL OLAN SERVİSLER:

 

 • Pegasus Hava Yolları ile İstanbul (SAW) – Barcelona (BCN) gidiş / Madrid(MAD) - İstanbul (SAW ) dönüş uçak bileti,
 • 3 ve 4* otellerde 7 gece kahvaltı dâhil konaklamalar,
 • İspanya otel vergileri,  
 • Barselona, Valencia, Granada, Sevilla, Madrid panoramik şehir turları, 
 • Alan-Otel-Alan transferleri ve şehirlerarası otobüs transferleri,
 • Profesyonel rehberlik hizmetleri,
 • Zorunlu Seyahat Sigortası


FİYATLARA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER: 

 

 • Vize ücreti ve servis bedeli (120 EURO),
 • Yurtdışı çıkış vergisi (15 TL),
 • Tüm kişisel harcamalar, 
 • Rehber tarafından organize edilen ekstra turlar,
 • Öğle ve akşam yemekleri,
 • Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri,
 • Özel Seyahat sağlık sigortası (10 Euro)

 

 NASIL FAYDALANABİLİRİMRezervasyon gerekmektedir. Tel : 0(216) 360 59 48  ,  0(549) 240 49 81

 

 • 16-30 Ekim, 11-13-25-27 Kasım, 11 Aralık 2017 ve 29 Ocak, 12 Şubat, 12 Mart 2018 Hareketli turlarda geçerlidir.
 • Kredi Kartlarına 9 Taksit İmkanı.
 • Fiyata dahil olan ve olmayan hizmetler, önemli bilgiler için lütfen tur programı bölümünü inceleyiniz.
 • Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde Flash Promosyon turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır
 • Tek kişi farkı 700 TL ile 800 TL arasında tarihlere göre değişiklik göstermektedir. 0-2 Yaş 600 TL + zorunlu hizmetler şeklindedir. Tek kişi ve çocuk bilgilerinin rezervasyon sırasında bildirilmesi gerekmektedir.
 • Firmamız, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmetten faydalanabilmek için en az 6 ay geçerliliği olan pasaportunuzun olması gerekmektedir.
 • Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmeti satın alıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
 • Hizmet kodunuz satın alma işleminiz sonrasında  e-posta adresinize gönderilecektir.
 • Gelen hizmet kodunu yazdırmanız veya kaydetmeniz ,rezervasyon sırasında belirtmeniz, yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.
 • E-posta adresinize mail gelmediğini düşünüyorsanız "Spam","Junk" ya da "Önemsiz" adlı mail kutularına bakınız.
 • Dilediğiniz anda "Fırsatlarım" linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

Fonipon/TZ
.
- İstanbul
(216)360 59 48
 
%30

Klasik İspanya Turu | Madrid, Valencia ve Barcelona’yı Kapsa...
1.499 TL   2.141 TL
%35

Portekiz Turu | Porto ve Lizbon’u Kapsayan, Kış & Sonbahar D...
1.699 TL   2.614 TL
%38

Endülüs Turu | Kış & Bahar Dönemini Kapsayan, 4 Gece 5 Gün K...
1.699 TL   2.740 TL
%35

Portekiz & Endülüs Turu | Kış & Bahar Dönemini Kapsayan, 7 G...
1.949 TL   2.998 TL
© 2012 Fonipon Tüm hakları saklıdır .
Bu sayfayı ziyaret ettiğinizde kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız .

Tasarım & Programlama : Deltapro