Fırsatınızı Seçin!

25 Eylül 2017 Hareketli ( Bergamo Gidiş - Roma Dönüş ) Klasik İtalya Turu

Değeri
3.075 TL
1.999,00 TLHemen Al
 
02 Ekim 2017 Hareketli ( Roma Gidiş - Bergamo Dönüş ) Klasik İtalya Turu

Değeri
3.173 TL
1.999,00 TLHemen Al
 
09 Ekim 2017 Hareketli ( Bergamo Gidiş - Roma Dönüş ) Klasik İtalya Turu

Değeri
3.173 TL
1.999,00 TLHemen Al
 
16 Ekim 2017 Hareketli ( Roma Gidiş - Bergamo Dönüş ) Klasik İtalya Turu

Değeri
2.856 TL
1.799,00 TLHemen Al
 
23 Ekim 2017 Hareketli ( Bergamo Gidiş - Roma Dönüş ) Klasik İtalya Turu

Değeri
2.538 TL
1.599,00 TLHemen Al
 


Kapat
 
 
Paylaş : Facebook   Twitter  
Klasik İtalya Turu | Sonbahar Dönemini Kapsayan, Pegasus Hava Yolları İle Ulaşım, Roma Venedik Floransa Milano, 7 Gece 8 Gün Konaklama, Transferler ve Rehberlik Dahil 1.599 TL’den Başlayan Fiyatlar... ( Eylül - Ekim 2017 arasında belirtilen tarihlerde ) * Tarih ve Fiyat bilgisi için lütfen hemen al butonunu tıklayınız !


1.599 TL
37 %
indirim
939 TL
kazancınız
2.538 TL
orjinal fiyat


Beğen :
 

 

 

Detaylar

 KLASİK İTALYAROMA(3) – FLORANSA(2) - VENEDİK(1) – MİLANO(1)

 
Roma gidiş, Bergamo dönüş


7 Gece 8 Gün 

TUR PROGRAMI ( Roma Gidiş - Bergamo Dönüş ) Linki tıklayınız!


Fonipon Klasik İtalya 2017 Roma Gidiş - Bergamo Dönüş.PDF

 

 


KLASİK İTALYAMİLANO(1) - VENEDİK (2) - FLORANSA (2) – ROMA (3)


Bergamo gidiş, Roma dönüş


7 Gece 8 Gün 

TUR PROGRAMI ( Bergamo Gidiş - Roma Dönüş ) Linki tıklayınız !

Fonipon Klasik İtalya 2017 Bergamo Gidiş - Roma Dönüş.PDF
 

 

 

Floransa

 

Kuzey İtalya'daki Toskana bölgesinin başkentidir ve kendi ismini taşıyan ilin merkezidir. Kısa bir dönem, İtalya Krallığı'na da başkentlik yapmıştır.Şehir, içinden geçen Arno Nehri çevresinde kurulmuştur. Çevresindeki yerleşim alanlarıyla beraber yaklaşık bir milyona yakın nüfusa sahip olan şehir, geçmişte olduğu gibi bugün de İtalya ve Avrupa'nın önemli ticaret merkezlerinden biridir.Bunun yanı sıra İtalyan Rönesansının doğum yeri olarak bilinen Floransa, kültürü ve mimarisiyle dünyaca ünlü bir turizm kentidir. Şehirde önemli sanat galerileri ve müzeler bulunmaktadır. Leonardo da Vinci ve Michelangelo bu tarihi şehirde yetişmiş dünyaca ünlü sanatçılardır. Yine ünlü yazar ve şair Dante Alighieri bu şehirde yaşamış ve ilham almıştır.

Floransa’da Gezilecek Yerler

Nehir üzerinde yer alan köprü Ponte Vecchio, Santa Maria del Fiore Katedrali, San Marco Müzesi, Palazzo Vecchio ve sarayın müzesi, Giotto’nun Çan Kulesi de Floransa’da gezerken ziyaret etmeniz gereken yerler arasında önde gelenlerden. Floransa’da görülecek yerlerin merkezini Piazza della Signoria isimli meydan oluşturur. Birbirinden güzel tarihi eserlerle çevrilen bu meydanda Neptün Heykeli ve aslı yine Floransa’nın ünlü bir müzesi olan Galleria dell'Accademia di Firenze’de bulunan Michelangelo’nun ünlü Davut Heykeli bulunur. Rönesans eserlerinin en önemlilerini görebileceğiniz Uffizi Müzesi Piazza della Signoria’nın yakınında yer alır.

Roma

Roma, İtalya'nın en kalabalık şehri ve 1285.3 km²lik yüzölçümüyle Avrupa'nın en geniş yüzeye yayılmış başkentlerinden biridir. Milano, Napoli, Torino, Bolonya, Palermo, Catania, Floransa, Cenova ve Bari'nin toplamından daha geniş bir yüzölçümüne sahiptir. Roma Büyükşehir'in toplam nüfusu 4 milyondur.75 milyar avroluk gelirle İtalya'nın toplam millî hasılasının %6.5'ini tek başına kazanır.2800 yıllık şehir, sırasıyla ve resmi adlarıyla; eski Roma'nın yani Bizans'ın, Roma Krallığı'nın, Roma Cumhuriyeti'nin, Roma İmparatorluğu'nun, Papalık Yönetiminin, İtalya Krallığı'nın ve İtalya Cumhuriyeti'nin merkezi ya da başkenti olmuştur. Katoliklerin ruhani lideri Papa'nın yaşadığı bağımsız devlet Vatikan da yer almaktadır. Bu sebeple Roma'ya bazı kaynaklar tarafından iki devletin başkenti de denilmektedir.

Roma’da Gezilecek Yerler

 

Tarih kitaplarında “Dünyanın Merkezi” olarak anılan Roma’da görülecek güzelliklerin sayısını kestirmek imkansız. Yine de gittiğinizde görmeden geçmemeniz yerler arasında Vatikan ve Aziz Peter Bazilikası, Sistine Şapeli, Roma Forumu ve Kolezyum, Pantheon, İspanyol Merdivenleri, Zafer Meydanı, Venedik Sarayı gibi ikonik yapılar yer alıyor. İtalyan mutfağının birbirinden güzel lezzetlerini tadıp Roma dondurmasından bolca yemeyi ve bu güzel şehre geri dönmek için Aşk Çeşmesi olarak da bilinen Trevi Çeşmesi’ne para atmayı unutmayın!

Venedik

Adım attığınızdan itibaren kendinizi bambaşka bir çağda hissedeceğiniz Venedik'te unutulmaz zaman geçireceksiniz. Adriyatik kıyılarının gururlu kraliçesi Venedik, eski çağlardan bu güne kadar hem önemini hem de güzelliğini korumayı başardı. Sokaklarında romantizm rüzgarları esen bu kent, yıllar boyunca hafızalarınızdan silinmeyecek.

Uzun tarihi boyunca Akdeniz'in en önemli güçlerinden Venedik Cumhuriyeti ismi altında Avrupa sahnesinde yer alan kentte görülecek ve yaşanacak sayısız şey var. Kanallarda gondolla dolaşmanın unutulmaz keyfini Venedik turlarında yaşayacaksınız.

Venedik’te Gezilecek Yerler

Keyifli gondol yolculuğu ile keşfedebileceğiniz Venedik'te dikkatinizi çekecek olan ilk yer elbette kentin merkezi sayılan San Marco Meydanı olacak. Tarihi eserlerle kaplı olan bu meydandaki en dikkat çekici yapı ise San Marco Bazilikası. Dini yapılar bakımından zengin olan Venedik'te San Zaccaria Kilisesi, Santa Maria della Salute kilisesi, San Giovanni e Paulo Bazilikası gibi yerleri görebilir ve dünyanın en ünlü sanatçıları tarafından yapılmış eserleri inceleyebilirsiniz.

Venedik dendiğinde akla gelen bir diğer yer ise elbette şehrin ortasından geçen Büyük Kanal ve bu kanalın üzerindeki köprülerden en ünlüsü olan Rialto Köprüsü. Bu görkemli köprüyü ziyaret ettikten sonra Venedik müzelerini gezmeyi de unutmayın. Correr Müzesi, Museo Fortuny, Marciano Müzesi ve Gallerie dell'Accademia, zengin koleksiyonlarıyla sizi bekliyor.

Venedik'ten Ne Alınır?

Venedik'te alışveriş yapan herkesin ilk tercihleri arasında yer alan porselen maskeler ve gondol temalı hediyelik eşyalar, şehirde oldukça popüler. Burada bir diğer popüler olan şey ise cam ürünleri. Özellikle San Marco Meydanı ve etrafındaki mağazaları gezebilirsiniz. Venedik sokak pazarlarını gezerek buradan da çok uygun eşyalar satın alabilirsiniz. Semt pazarlarından ikinci el eşyalar, tekstil ürünleri ve organik ürünlerden alabilirsiniz.

Milano

 

Modern ve tarihi güzelliklerin bir arada uyum içinde yaşadığı Milano, İtalya’nın kuzey bölgesinin en önemli şehri olarak büyük bir öneme sahip. Ortaçağ boyunca sahip olduğu Avrupa’nın bankacılık ve ticaret merkezi unvanını bugün de finans merkezi olarak sürdüren ve bu alandaki faaliyetlerinin yanı sıra dünyanın en önemli moda merkezlerinden biri olan Milano, dünyanın en ünlü tasarımcılarının markalarına ev sahipliği yapıyor. Roma’dan sonra İtalya’nın en büyük şehri olan Milano, gerek sayısız bankası gerekse yılda iki kere düzenlenen “Milano Moda Haftası” ile dünyanın gözlerini her zaman üzerine çekiyor.

Milano’da Gezilecek Yerler

 

Milano’nun merkezindeki meydan Piazza del Duomo’yu ziyaret ettiğinizde Milano Katedrali’nin güzelliği sizi sarsacak. Görkemi ile dünyanın her tarafından pek çok turisti kendine çeken bu katedral, Avrupa’nın en güzel katedrallerinden biri. Moda merkezi olan Milano’da alışveriş etmemek olmaz; Via Monte Napoleone caddesindeki birbirinden güzel dükkanların yanı sıra mutlaka ziyaret etmeniz gereken Galleria Vittorio Emanuele II, dünyanın en eski ve en şık alışveriş merkezlerinden biri olarak sayısız mağazaya ev sahipliği yapıyor.

Milano’nun simgelerinden olan opera binası La Scala ise sanat dünyasının incilerinden biri. Brera Sanat Galerisi Palazzo Brera’da yer alan büyük bir sanat galerisi iken Sforza Şatosu da hem görkemli yapısı hem de muhteşem sanat koleksiyonları ile mutlaka ziyaret etmenizi gerektiren yerlerden.

Milano'dan Ne Alınır?

Büyük bir kitlenin sadece alışveriş için gittiği Milano şehrinde, satın alabileceğiniz birçok alternatif eşya v hediyelik bulunur. Yerelde ünlü olan markalardan dünyaca bilinen markaların ürünlerine, burda her bütçeye ve zevke uygun eşyalar vardır. Milano'nun sembolü haline gelen Duomo Katedrali ile ilgili ürünler, küçük objeler ve magnetlerden satın alabilirsiniz.

NASIL FAYDALANABİLİRİM


Rezervasyon gerekmektedir. Tel : 0(216) 360 59 48  ,  0(549) 240 49 81
 

 • 25 Eylül ve 02-09-16-23 Ekim 2017 Hareketli turlarda geçerlidir.
 • Kredi Kartlarına 9 Taksit İmkanı.
 • Fiyata dahil olan ve olmayan hizmetler, önemli bilgiler için lütfen tur programı bölümünü inceleyiniz.
 • Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde Flash Promosyon turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır
 • Tek kişi farkı 700 TL . 0-2 Yaş 600 TL + zorunlu hizmetler şeklindedir. Tek kişi ve çocuk bilgilerinin rezervasyon sırasında bildirilmesi gerekmektedir.
 • Firmamız, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmetten faydalanabilmek için en az 6 ay geçerliliği olan pasaportunuzun olması gerekmektedir.
 • Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmeti satın alıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
 • Hizmet kodunuz satın alma işleminiz sonrasında  e-posta adresinize gönderilecektir.
 • Gelen hizmet kodunu yazdırmanız veya kaydetmeniz ,rezervasyon sırasında belirtmeniz, yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.
 • E-posta adresinize mail gelmediğini düşünüyorsanız "Spam","Junk" ya da "Önemsiz" adlı mail kutularına bakınız.
 • Dilediğiniz anda "Fırsatlarım" linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

 


Fonipon/TZ
.
- İstanbul
(216)360 59 48
 
%30

Güney İtalya Turu | Napoli (2), Alberobello (2), Lecce (1), ...
1.999 TL   2.856 TL
%30

Sicilya Turu | Sonbahar Dönemi, THY ile Ulaşım, Transferler,...
1.799 TL   2.570 TL
%40

Roma Turu | Bahar ve Kış Dönemini Kapsayan, 3 Gece 4 Gün Kon...
999 TL   1.665 TL
%35

Büyük İtalya Turu | Bahar & Kış Dönemi, 7 Gece 8 Gün Konakla...
1.799 TL   2.768 TL
%40

Klasik İtalya Turu | Kış & Sonbahar Dönemi, Pegasus Hava Yol...
999 TL   1.665 TL
%38

Espresso İtalya Turu | Kış & Sonbahar Dönemi, Pegasus Havayo...
1.199 TL   1.934 TL
%38

Büyük İtalya Turu | Kış & Sonbahar Dönemi, 7 Gece 8 Gün Kona...
1.399 TL   2.256 TL
%35

Klasik İtalya Turu | Bahar & Yaz Dönemi, Roma - Venedik - Fl...
2.199 TL   3.383 TL
%38

Bir Başka İtalya Turu | Sonbahar & Kış Dönemi, 7 Gece 8 Gün ...
1.599 TL   2.579 TL
%37

Maxi İtalya Turu | Bahar & Kış & Sömestre Dönemini Kapsayan,...
1.199 TL   1.903 TL
© 2012 Fonipon Tüm hakları saklıdır .
Bu sayfayı ziyaret ettiğinizde kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız .

Tasarım & Programlama : Deltapro