Fırsatınızı Seçin!

07 Ekim 2017 İstanbul Hareketli Slavrupa Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.075 TL
1.999,00 TLHemen Al
 
14 Ekim 2017 İstanbul Hareketli Slavrupa Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.768 TL
1.799,00 TLHemen Al
 
21-28 Ekim 2017 İstanbul Hareketli Slavrupa Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.460 TL
1.599,00 TLHemen Al
 
07 Ekim 2017 İzmir / Ankara Hareketli Slavrupa Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.383 TL
2.199,00 TLHemen Al
 
14 Ekim 2017 İzmir / Ankara Hareketli Slavrupa Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
3.075 TL
1.999,00 TLHemen Al
 
21-28 Ekim 2017 İzmir / Ankara Hareketli Slavrupa Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
2.768 TL
1.799,00 TLHemen Al
 


Kapat
 
 
Paylaş : Facebook   Twitter  
Slavrupa Turu | Muhteşem Tarihi İle Slav Ülkelerine Keşif ! 7 Gece 8 Gün Konaklama , THY İle Ulaşım , Rehberlik , Transferler ve Panoramik Şehir Turları Dahil 1.399 TL’de Başlayan Fiyatlar ... ( Ekim 2017 arasında ) * Tarih ve Fiyat bilgisi için lütfen hemen al butonunu tıklayınız !


1.399 TL
35 %
indirim
753 TL
kazancınız
2.152 TL
orjinal fiyat


Beğen :
 

 

 

Detaylar

 

 

 


SONBAHAR DÖNEMİ

 

SLAVRUPA

 

Salzburg – Regensburg (1) – Prag (2) – Viyana (1)
Bratislava – Budapeşte (2) – Zagreb (1) – Ljubljana


Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

 


Avantajlı ekstra geziler : 160 Euro yerine %50 indirimli 80 EURO !!!
Karlovy Vary (45 Euro) + Chesky Krumlov (35 Euro)
Balaton Gölü (45 Euro) + Tuna Nehri (35 Euro) = 160 Euro

 

İstanbul’dan İstanbul’a..
İzmir’den İzmir’e..
Ankara’dan Ankara’ya..

 

 

 

01.Gün        İSTANBUL –  SALZBURG – REGENSBURG


Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Türk Havayolları kontuarı önünde saat 07:30 hazır bulunulması. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 1381  sefer sayılı uçuşu ile  10:10’da Salzburg’a hareket ve yerel saat ile 10:55’te Salzburg’a varış. Varışımıza istinaden Salzburg panoramik şehir turu. Turumuz esnasında; Old Town, Mozart'ın Evi, Salzburg Müzesi, Festung Hohensalzburg Kalesi, Salzburg Katedrali, Mirabell Sarayı, Doğa Tarihi ve Teknoloji Müzesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Regensburg’a hareket ve varışa istinaden şehir turu. Unesco dünya mirasları listesinde bulunan Regensburg, Almanya romantik yolun başlangıcı ve Orta Çağ’dan kalma 2.000 yıllık tarih geçmişi bulunan İmparator ve Kralların şehridir. Tarihi ve modern yapılara sahip olan bu şehirde dünyanın en iyi ev yapımı hardalı olarak bilinen Luise Handlmaier’ın tadını deneyimleyebilirsiniz. Bavyera bölgesindeki bu şehirde, St. Emmeram sarayı, şehrin simgesi olan Taş köprü, St. Peter’s katedrali ve şehirde bulunan şapka, oyuncak, taş-ferforje ve hediyelik eşya mağazaları görebileceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

 

02.Gün        REGENSBURG –  PRAG

 

Sabah kahvaltısının ardından Prag’a hareket ediyoruz. Arzu eden misafirlerimiz yol üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan öğle yemekli Karlovy Vary turuna (45 Euro) katılabilirler. Kaplıca ve festivaller ile ünlü ve aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Karlovy Vary’de keyifli bir yolculuğa çıkıyoruz. Çek cumhuriyetinin en önemli ve Dünyaca ünlü kaplıcalara sahip turistik şehirlerinden biri olan Karlovy Vary; Mustafa Kemal Atatürk, Karl Marx, Sigmund Freud, Hitler, Beethoven ve Mozart gibi bir çok ünlü ismin uğrak yeri olmuştur. İmparator Karl IV. tarafından kurulan şehrin ismi ‘’Kralın Banyosu’’ anlamına gelmektedir. Tur sonrası Prag’a hareket, varışa istinaden otelimize transfer ve geceleme otelimizde. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Prag Efsaneler gece turuna (25 Euro) katılabilirler. Orta Avrupa’nın gotik kraliçesi olan Prag, Çek dilinde Altın kent, şehirlerin anası ve Avrupa’nın kalbi gibi isimlerle anılmaktadır. Şehrin gündüz büründüğü sakinliğin aksine gece hayatında şehrin enerjisini yaşayacağımız ve efsanevi hikayelerinin anlatılacağı gezimiz sırasında, Prag’ın zarif, romontik ve tarihi sokaklarını keşfedeceğiz. Prag’ın efsaneleşmiş İkonlarını, muhteşem gece ışıkları ile fotoğraflama şansı bulacaksınız. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

 

03.Gün         PRAG

 

Sabah kahvaltısının ardından; arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan öğle yemekli Prag Şahaserleri ve Vltava tekne turuna (55 Euro) katılabilirler. Alan Levy’nin ‘’Hayatımın mucizesi, her sabaha 21’inci yüzyılın Prag’ında uyanmak’’ dediği gibi turumuza Vltava tekne turumuz ile başlıyoruz. Charles köprüsünden başlayacağımız tekne gezimiz sırasında gotik mimari yapıtların arasından geçerken Orta Çağ’da kısa bir yolculuk yapıyormuş gibi hissedeceksiniz. Alacağımız öğle yemeğimiz sonrasında Prag Şahaserleri ve Bohemia turumuz için hareket. Doğa ile iç içe olan Petrin Tepesine ulaşımımızı 1891 yılından bugüne hizmet veren fünikülerle sağlıyoruz. 1891 yılında Eyfel Kulesi örnek alınarak yapılan Petrin Gözlem Kulesinden, dünyanın en büyük statlarından olan Strahov Stadyumu, 1140 yılında kurulan Strahov Manastırı, eğlenceli Aynalar Labirenti, şehrin güney sınırlarından birini oluşturan Açlık Duvarı, şair Karel Hynench Macha heykeli, aktif olarak kullanılamayan Aziz Michael Kilisesi, 10. yüzyılda başka bir kilisenin üstüne inşa edilen Aziz Laurentius Kilisesi görebileceğiniz yerler arasındadır.  Petrin tepesi gezimiz sonrasında masal şehri Prag’da, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Dünya’nın en büyük kalelerinden ve Guinness Rekorlar Kitabı’na göre dünyanın en büyük antik kalesi olan Prag Kalesi, şehrin göz alıcı sembollerinden biri olan St.Vitus Katedrali, Prag’ı Bohemia'nın başkenti yapmış Kral IV. Charles adına yapılmış olan Charles köprüsü , Eski şehir meydanı ve Dünya’nın en eski çalışan saat olma özelliği ile bilinen Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelinizde. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Orta Çağ Gecesi yemekli, içecekli, müzikli eğlence turuna (60 Euro) katılabilirler. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

04.Gün         PRAG – VİYANA


Sabah kahvaltısının ardından Viyana’ya hareket. Arzu eden misafirlerimiz yol üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Cesky Krumlov turuna (35 Euro) katılabilirler. Cesky Krumlov; UNESCO Dünya Miras Listesi’nde yer alan ve Bohemya’nın incisi olarak adlandırılan , Ortaçağ izlerini taşıyan küçük ve şirin bir kasabadır. Turumuzun ardından Viyana’ya hareket. Viyana’ya varışımıza istinaden, Viyana panoramik şehir turu. Turumuzda; Opera, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater, Holfburg ve Müzeler bölgesi görülecek yerler arasındadır. Sonrasında otele transfer. Geceleme otelinizde. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Viyana Gece turu
(25 Euro) ve / veya Viyana Operası (55 Euro) turuna katılabilirler. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.


05.Gün         VİYANA – BRATİSLAVA - BUDAPEŞTE


Sabah kahvaltısının ardından Budapeşte’ye hareket. Yol üzerinde düzenlenecek olan panoramik Bratislava şehir turu. Slovakya’nın başkenti ve en büyük şehri olan Bratislava panoramik şehir turumuz esnasında; Bratislava Kalesi, Büyük Meydan, eski Bratislava bölgesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında Budapeşte’ye hareket, varışa istinaden Budapeşte panoramik şehir turu. Tur esnasında; Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli köprü, Opera, Kahramanlar Meydanı görülecek yerler arasındadır. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Tuna Nehri tekne gezisi turuna (30 Euro) katılabilirler. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

 

06.Gün         BUDAPEŞTE


Sabah kahvaltısının ardından; arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan öğle yemekli Estergon & Visegrad & Szentendre turuna katılabilirler (60 Euro). Turumuz esnasında Estergon Katedrali ve Osmanlı izlerini taşıyan kaleyi görüyoruz, sonrasında termal bir şehir olan Visegrad’ta görkemli av şatosu ve muhteşem doğa manzarasına tanık oluyoruz. Öğle yemeğimiz sonrasında; sanatçılar şehri Szentendere’ye gidiyoruz. Şehir tarihi dokusu ve Tuna Nehri kıyısındaki eşsiz manzarasıyla bizleri bir masalsı bir yolculuğa çıkarıyor.  Fotograf ve hediyelik eşya için serbest zaman sonrasında otelimize transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan yemek ve içeceklerin dahil olduğu Cigan Gecesi (55 Euro) turuna katılabilirler. Bu turumuzda Macar dansı ve müziğinin keyfini çıkartacak eğlenceli bir akşam geçirebileceksiniz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

 

07.Gün         BUDAPEŞTE – ZAGREB

 

Sabah kahvaltısının ardından Zagreb’e hareket. Arzu eden misafirlerimiz yol üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Balaton Gölü turuna (45 Euro) katılabilirler. Macaristan’da yer alan Orta Avrupa’nın en büyük doğal gölü olan Balaton Gölü’nü görüyoruz. Fotograf severler için serbest zaman sonrasında, Zagreb’e hareket. Zagreb’e varış ve panoramik şehir turu. Kültürel ve doğal güzellikler bakımından oldukça zengin olan Hırvatistan’ın başkenti Zagreb’te şehir turu esnasında; Zagreb Katedrali, eski şehir merkezi, alt şehir ve üst şehir, Kutsal Bakire Meryem ve Dört Melek Sütunu, St. Mark Kilisesi, Hırvat Milli Tiyatrosu görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

 

08.Gün        ZAGREB – LJUBLJANA - İSTANBUL

 

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve panoramik Ljubljana şehir turu. Turumuzda Vodnik Meydanı, Ljubljana Kalesi, St. Nikolaja Katedrali, Zmajska Most, Eski Meydan, Tarihi Çeşme ve Halk Meydanını görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrasında rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan olan Bled Gölü turuna katılabilirler (40 Euro). Bled,  Avrupa’ nın en güzel 10 köyü listesine girmiştir ve  buz devrine ait Bled Gölü ile ünlüdür. Bu onu büyük bir turistik cazibe yeri yapar. Gölün ortasında içinde kilisenin bulunduğu küçük bir  ada bulunmaktadır. Tur sonrası dönüş yolculuğumuz için Ljubljana Havalimanı’na hareket. Bilet ve bagaj işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK 1064 sefer sayılı uçuşu ile saat 19:55’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile  00.15’te varış ve turumuzun sonu.

 

 

ANKARA İÇ HAT BAĞLANTI DETAYLARI ;         

TK2189  ESBIST    0630 0745  

TK1381  ISTSZG    11010 1055  

TK1064  LJUIST    1955 0015+1

TK2192  ISTESB    0200 0320  

  

 

İZMİR İÇ HAT BAĞLANTI DETAYLARI ;

TK2301 ADBIST    0555 0705  

TK1381 ISTSZG    1010 1055  

TK1064 LJUIST    1955 0015+1

TK2354 ISTADB    0200 0320  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FİYATA DAHİL OLAN SERVİSLER

 


 • Türk Hava Yolları ile İstanbul (IST) – Salzburg (SZG) / Ljubljana (LJU) – İstanbul (IST) ekonomi sınıf uçak bileti,
 • Alan/otel/alan ve  Şehirler arası özel  transfer,
 • 3* & 4* Otellerde oda kahvaltı konaklama,
 • Salzburg, Regensburg, Viyana, Budapeşte, Bratislava, Zagreb ve Ljubljana panoramik şehir turları,
 • Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri
 • Havalimanı vergileri ve alan hizmetleri.


 

FİYATA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER


 • Vize Ücreti ve servis bedeli  ( 120 Euro )
 • Seyahat sigortası  ( 10 Euro. - 65 yaşa kadar)
 • Yurtdışı çıkış harcı bedeli ( 15 TL )
 • Kişisel harcamalar
 • Müze ve ören yeri girişleri
   

 

NASIL FAYDALANABİLİRİM


Rezervasyon gerekmektedir. Tel : 0(216) 360 59 48  ,  0(549) 240 49 81
 

 • 07-14-21-28 Ekim 2017 Hareketli turlarda geçerlidir.
 • Kredi Kartlarına 9 Taksit İmkanı.
 • Fiyata dahil olan ve olmayan hizmetler, önemli bilgiler için lütfen tur programı bölümünü inceleyiniz.
 • Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde Flash Promosyon turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır
 • Tek kişi farkı 650 TL ile 1.000 TL arasında tarihlere göre değişiklik göstermektedir.0-2 Yaş 600 TL + zorunlu hizmetler şeklindedir. Tek kişi ve çocuk bilgilerinin rezervasyon sırasında bildirilmesi gerekmektedir.
 • Firmamız, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmetten faydalanabilmek için en az 6 ay geçerliliği olan pasaportunuzun olması gerekmektedir.
 • Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmeti satın alıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
 • Hizmet kodunuz satın alma işleminiz sonrasında  e-posta adresinize gönderilecektir.
 • Gelen hizmet kodunu yazdırmanız veya kaydetmeniz ,rezervasyon sırasında belirtmeniz, yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.
 • E-posta adresinize mail gelmediğini düşünüyorsanız "Spam","Junk" ya da "Önemsiz" adlı mail kutularına bakınız.
 • Dilediğiniz anda "Fırsatlarım" linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

 


Fonipon
-
- İstanbul
(216) 360 59 48
 
%30

İskandinavya Turu | 7 Gece 8 Gün Konaklamalı, Atlas Hava Yol...
2.799 TL   3.999 TL
%40

Alplerin Gölgesinde 5 Ülke Turu | İsviçre / Fransa / Almanya...
1.799 TL   2.998 TL
%30

Elegant Avrupa Turu | Bahar & Kış Dönemi Fransa & İtalya & İ...
1.999 TL   2.856 TL
%38

Milano & Nice & Marsilya Turu | 5 Gece 6 Gün Konaklama, Pega...
1.199 TL   1.934 TL
%30

Almanya & Polonya Turu | 7 Gece 8 Gün Konaklamalı, Pegasus H...
1.199 TL   1.713 TL
%35

Marsilya & Nice & Milano Turu | 5 Gece 6 Gün Konaklama, Pega...
1.199 TL   1.845 TL
%40

Prag & Viyana & Budapeşte Turu | İstanbul Hareketli, 7 Gece ...
1.199 TL   1.998 TL
%40

Budapeşte & Viyana & Prag Turu | 22 Ekim 2017 İstanbul Harek...
1.799 TL   2.998 TL
%38

Alplerin Gölgesinde 5 Ülke Turu | Bahar & Kış Dönemi, Fransa...
1.399 TL   2.256 TL
%37

Basklar & Güney Fransa Turu | Kış ve Sömestre Dönemini Kapsa...
1.599 TL   2.538 TL
%35

İspanya & Fransa & İtalya Turu | Kış Dönemini Kapsayan, 7 Ge...
1.999 TL   3.075 TL
%38

Londra Turu | 3 Gece 4 Gün Konaklamalı, Atlas Global Hava Yo...
1.399 TL   2.256 TL
%40

Amsterdam Turu | Kış & Yılbaşı & Sonbahar Dönemini Kapsayan,...
1.199 TL   1.998 TL
© 2012 Fonipon Tüm hakları saklıdır .
Bu sayfayı ziyaret ettiğinizde kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız .

Tasarım & Programlama : Deltapro