Fırsatınızı Seçin!

06 Eylül 2017 Hareketli Küba Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
10.543 TL
7.169,00 TLHemen Al
 
16 Ekim 2017 Hareketli Küba Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
10.543 TL
7.169,00 TLHemen Al
 
16 Kasım 2017 Hareketli Küba Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Konaklama

Değeri
10.543 TL
7.169,00 TLHemen Al
 


Kapat
 
 
Paylaş : Facebook   Twitter  
Küba Turu | 7 Gece 9 Gün Geleneksel Küba Evlerinde ( Casa ) Konaklama, Air France Hava Yolları İle Ulaşım, Tüm Transferler ve Türkçe Rehberlik Hizmetleri Dahil 7.169 TL! ( Eylül - Kasım 2017 arasında belirtilen tarihlerde ) * Tarih bilgisi için lütfen hemen al butonunu tıklayınız !


7.169 TL
32 %
indirim
3.374 TL
kazancınız
10.543 TL
orjinal fiyat


Beğen :
 

 

 

Detaylar

 

 

 

 

KÜBA 

HAVANA(4) VARADERO(1)
CiENFUEGOS TRiNiDAD(2)
SANTA CLARA CHE MÜZESİ PINAR DEL RiO
VINALES VADiSi

7 GECE/9 GÜN
KÜBA EVLERİNDE (CASA ) KONAKLAMALIKüba Kültürünü ve devrim heyecanını yerinde yaşamaya hazır mısınız?
Yerel yaşamı tam anlamıyla yaşamak için HAVANA da ve TRINIDAD da Evlerde konaklıyoruz. Yani Casa Particular! Küba ‘yı Küba ‘lıların yanı başında yaşayın ve bu kültüre şahitlik edin…Özel program.
 

Havana 1 Gece Otel | Varadero 1 Gece Otel | Trinidad 2 Gece Ev | Havana 3 gece Ev

 

 

 

DETAYLI TUR PROGRAMI İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ !

 

Küba_Turu_Program.pdf

 

 

HAVANA 

                 
Etkileyici tarihinin yanında dünya savaşlarından çok az zararla çıkmış ve ilk inşaa edildiği haliyle kendini korumuş, 50li ve 60lı yılların Amerikan arabalarının sıkça görülebildiği, İspanyol mimarisinin etkileyici örneklerine sahip Havana’yı tanıtmaya yönelik Havana Şehir Turu’nu gerçekleştiriyoruz.

San Cristobal de la Habana'dan ismini alan Havana, İspanyollar tarafından kurulmuştur. Şehir turumuz modern Havana’dan başlıyor, artdeko ve modern mimarisi ile karışık Vedado Bölgesi'nden geçilerek dünyaca ünlü Devrim Meydanı'na doğru ilerliyoruz... Modern Havana’dan Eski Havana’ya 15 dakkika uzaklıkta zaman durmuş gibi kolonyal tarzı meydanları ve binaları karşımıza çıkıyor. Ünlü Capitol binasına uğryarak tarihi merkezine devam edeceğiz. Plaza de Armas, Plaza de la Catedral, Plaza Vieja ve Plaza de San Francisco de Asiz adım adım yürünerek eski sokakları gezecek ve çamaşır asılmış kırık dökük balkonlardan bizi izleyen ağzı purolu yaşlılar bizlere el sallayacak. Bol bol fotoğraf çekebilirsiniz. En değerli fotoğraflarınız siyah beyazlar olacak, kendinizi zamanında yolculuk yapmış gibi hissedecekseniz... La Bodeguita del Medio ve Floridita Bar’ı ünlü Ernest Hemingway'i hatırlatacak.. Bolero, Chachalar, Maraka ritmi içimizden doğacak... UNESCO’nun sit alanları listesinde yer alan başkentin eski şehrini kolaylıkla bir müzik cenneti denilebilmektedir. Bir turistin Havana’da hemen hemen gideceği her kafede, sokakta, barda, otelde ve restoranda, canlı müzik gruplarına rastlaması mümkündür. Öyle ki, insan bazen kendi ülkesinde dinleme olanağını bulduğu kaliteli Latin grupların çokluğu karşısında şaşırmakta ve o zaman müziğin bir Kübalı için hayatın vazgeçilmezlerinden olduğunu daha iyi anlamaktadır. Yağlı boya tablolar ve el işleri pazardan satın alabilirsiniz.

 

 

 

 

TRİNİDAD

Bir rivayete göre Kristof Kolomb okyanusu aşınca ilk kara parçasını Baba - Oğul - Kutsal Ruh üçlemesine adayacağına ant içtiğinden ilk önce burayı görmüş ve adına İspanyolca üçleme anlamına gelen Trinidad koymuştur. Trinidad, sömürge mimari özelliklerini en iyi şekilde yansıtan muhteşem bir şehirdir.

Rengarenk evleri ile bu şehir, insana adeta huzur vermektedir. Trinidad sokaklarında yerel canlı müziğin tadını çıkarabilirsiniz. Dansın ritmini her yerden duyabileceğiniz Trinidad, Küba’nın en sevimli şehirlerinden biridir.

Efsane  CHE GUVERA ‘nın  anıt mezarının ve müzesinin olduğu , CHE ile  bütünleşen bir  kent  burası, Burada  CHE Müzesini ziyaret ettikten sonra  Varadero’ya doğru yolumuza devam ediyoruz.

 

 

VARADERO

Havana’ya 150 km uzaklıktaki Varadero, Karayipler’in en büyük ve de en güzel tatil merkezlerinden biridir. 20 km uzunluktaki bembeyaz kumlardan oluşan sahili ve palmiye ağaçları ile mükemmel bir tropik cennet olan Varadero, mükemmelliğini koruyan muhteşem bir yerdir.

 

 

 

 

NASIL FAYDALANABİLİRİM


Rezervasyon gerekmektedir. Tel : 0(216) 360 59 48,  0(549) 240 49 81


 • 06 Eylül, 16 Ekim ve 16 Kasım 2017 Hareketli turlar için geçerlidir.
 • Kredi kartlarına 9 taksit imkanı.
 • Fiyata dahil olan ve olmayan hizmetler, önemli bilgiler için lütfen detaylar bölümünü inceleyiniz.
 • Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde Flash Promosyon turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır
 • Tek kişi farkı 1.200 TL'dir . Tek kişi ve çocuk bilgilerinin rezervasyon sırasında belirtilmesi gerekmektedir.
 • Firmamız, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmetten faydalanabilmek için en az 6 ay geçerliliği olan pasaportunuzun olması gerekmektedir.
 • Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmeti satın alıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
 • Hizmet kodunuz  satın alma işleminiz sonrasında  e-posta adresinize gönderilecektir.
 • Gelen hizmet kodunu yazdırmanız veya kaydetmeniz ,rezervasyon sırasında belirtmeniz, yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.
 • E-posta adresinize mail gelmediğini düşünüyorsanız "Spam","Junk" ya da "Önemsiz" adlı mail kutularına bakınız.
 • Dilediğiniz anda "Hesabım" linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

Fonipon/ EJD
-
- -
(0216) 360 59 48
 
%38

Meksika Küba Turu | Sonbahar & Kış Dönemini Kapsayan, 8 Gece...
6.799 TL   10.966 TL
%35

Güney Amerika Turu | 05 Aralık 2017 Hareketli, Brezilya ve A...
6.799 TL   10.460 TL
%40

Küba Turu | Yılbaşı & Sömestre Dönemini Kapsayan, 7 Gece 9 G...
5.089 TL   8.482 TL
© 2012 Fonipon Tüm hakları saklıdır .
Bu sayfayı ziyaret ettiğinizde kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız .

Tasarım & Programlama : Deltapro