Fırsatınızı Seçin!

13 Ekim 2017 Hareketli 3* Otel Konaklamalı Bangkok Pattaya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı

Değeri
4.298 TL
2.579,00 TLHemen Al
 
13 Ekim 2017 Hareketli 4* Otel Konaklamalı Bangkok Pattaya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı

Değeri
4.665 TL
2.799,00 TLHemen Al
 
20 Ekim 2017 Hareketli 3* Otel Konaklamalı Bangkok Pattaya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı

Değeri
4.298 TL
2.579,00 TLHemen Al
 
20 Ekim 2017 Hareketli 4* Otel Konaklamalı Bangkok Pattaya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı

Değeri
4.665 TL
2.799,00 TLHemen Al
 
27 Ekim 2017 Hareketli 3* Otel Konaklamalı Bangkok Pattaya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı

Değeri
3.948 TL
2.369,00 TLHemen Al
 
27 Ekim 2017 Hareketli 4* Otel Konaklamalı Bangkok Pattaya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı

Değeri
4.298 TL
2.579,00 TLHemen Al
 
03 Kasım 2017 Hareketli 3* Otel Konaklamalı Bangkok Pattaya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı

Değeri
4.298 TL
2.579,00 TLHemen Al
 
03 Kasım 2017 Hareketli 4* Otel Konaklamalı Bangkok Pattaya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı

Değeri
4.665 TL
2.799,00 TLHemen Al
 
10 Kasım 2017 Hareketli 3* Otel Konaklamalı Bangkok Pattaya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı

Değeri
3.948 TL
2.369,00 TLHemen Al
 
10 Kasım 2017 Hareketli 4* Otel Konaklamalı Bangkok Pattaya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı

Değeri
4.298 TL
2.579,00 TLHemen Al
 
17 Kasım 2017 Hareketli 3* Otel Konaklamalı Bangkok Pattaya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı

Değeri
3.948 TL
2.369,00 TLHemen Al
 
17 Kasım 2017 Hareketli 4* Otel Konaklamalı Bangkok Pattaya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı

Değeri
4.298 TL
2.579,00 TLHemen Al
 
24 Kasım 2017 Hareketli 3* Otel Konaklamalı Bangkok Pattaya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı

Değeri
4.298 TL
2.579,00 TLHemen Al
 
24 Kasım 2017 Hareketli 4* Otel Konaklamalı Bangkok Pattaya Turu 2-3 Kişilik Odalarda Kişi Başı

Değeri
4.665 TL
2.799,00 TLHemen Al
 


Kapat
 
 
Paylaş : Facebook   Twitter  
Bangkok Pattaya Turu | 6 Gece 8 Gün Konaklama, Gulf Air Hava Yolları İle Ulaşım, Transferler ve Rehberlik Hizmetleri Dahil 2.369 TL’den Başlayan Fiyatlar... ( Ekim - Kasım 2017 arasında belirtilen tarihlerde ) * Tarih, Fiyat ve Otel bilgisi için lütfen hemen al butonunu tıklayınız !


2.369 TL
40 %
indirim
1.579 TL
kazancınız
3.948 TL
orjinal fiyat


Beğen :
 

 

 

Detaylar


 

 

 

BANGKOK (3) – PATTAYA(3)

 

 

GULF AIR İle Ulaşım

 

 

6 Gece 8 Gün


 

 

TUR PROGRAMI

 

 

1.Gün İSTANBUL – BAHREYN - BANGKOK 

 

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Gulf Air kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 00.00'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Gulf Air'in GF0046 sefer sayılı uçağı ile saat 01:55’de Bahreyn’e hareket. Yerel saat ile 05.50’de varış. Varışı takiben Gulf Air'in GF150 sefer sayılı uçağı ile 09.00’da Bangkok’a hareket. Yerel saat ile sabah 20:10’da Bangkok havalimanına varış. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından özel otobüsümüz ile otelimize transfer oluyoruz. Oda dağılımı ve dinlenmek için serbest zaman.

  

2.Gün BANGKOK 

 

Sabah kahvaltısının ardından Bangkok’u yakından tanıyacağımız şehir turumuza başlıyoruz. Turumuz sırasında dünyaca meşhur 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğiyle, Yatan Budha Heykeli, Oturan Budha Heykeli, Stupalar (mezar taşları), içinde günümüzde de faaliyette olan masaj okulu bulunan Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve içinde 5,5 ton ağırlığında Altın Budha Heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağı'nı geziyoruz. Otobüsümüzle yapılacak panoramik şehir gezisinde ise Çin Mahallesi, çiçek pazarı, Demokrasi Anıtı ve Caddesi, Bakanlıklar Caddesi, Parlamento Binası ve Tayland kralının Bangkok'taki malikânesi göreceğimiz yerler arasında. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceği ekstra Kanal turu Gezisi’ne katılabilirler (40 USD). Uzak Doğu’nun Venedik’i olarak bilinen Bangkok’ta yapacağımız bu turumuz esnasında Bangkok’un tarihi kanallarında özel teknemiz ile dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz ilginç manzaraları görme fırsatı bulacaksınız. Taylıların kanallar üzerindeki yaşamını yakından tanıyacak, Tayland’ın zengin ile fakir kesiminin kaynaşmasına şahit olacaksınız. Tapınaklardan birinin önünde kutsal kedi balıklarını besleyecek ve gezimizi bitirmeden önce Bangkok’un en meşhur 3 tapınağından biri olan muazzam mimarisiyle Wat Arun’u panoramik olarak göreceğiz. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerimizin düzenleyeceği ekstra yemekli Siam Niramit Show turumuza katılabilirler (55 USD). Bangkok'un en popular gece kabaresi olan showdan önce dünya mutfağı olarak hazırlanan açık büfe aksam yemeğimizi alıyoruz ardından Thailand kültür ve tarihini essiz kartografilerle izleyicisinin beğenisine sunan, Guinness rekorlar kitabında yerini almış devasa sahnesi, 150 ‘nin üzerindeki dansçı kadrosu ve dünya üzerindeki en son sahne teknolojisi ile izleyenlere unutulmaz bir akşam vadeden Siam Niramit gösterisini izleyeceğiz. Gezi bitiminde otele donuyoruz.

  

3.Gün BANGKOK 

 

Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceği ekstra Yüzen Çarsı Gezisi’ne katılabilirler (45 USD).
Bu turumuzda Bangkok’un dışına çıkarak yol üzerinde ilk önce dünyaca tanınmış Siam İkizleri’nin doğduğu Samut Songkram Kasabası’nda bir Hindistan cevizi çiftliğine uğruyoruz. Burada Tay Halkı’nın Hindistan cevizi ağacından nelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıp, bu ağaçtan yapılmış hediyelik eşyaları görüyoruz. Ayrıca içerdeki orkide bahçesini de gezebilirsiniz. Buradan hareket edip 10 dakika civarında otobüs yolculuğundan sonra Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz. Buradan teknelere binip nefis egzotik Uzak Doğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yarım saatlik zevkli bir yolculuktan sonra dergilere kapak, belgesellere jenerik olmuş meşhur Yüzen Çarşı’ya geliyoruz. Nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarı görecek ve alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız. Yüzen Çarşı’yı öğlen kapanana kadar geziyoruz. Dönüş yolunda ağaç oymacılığının en güzel örneklerinin bulunduğu ağaç oyma atölyesini gezecek, burada gül ve tik gibi değerli ağaçların sanatçıların elinde nasıl mükemmel biçimde şekillendiğini göreceğiz. Bangkok’a dönüş yolunda rehberinizin alacağı Tayland’ın en meşhur tropik meyvelerinin tadına bakacaksınız. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceği ekstra Sea Food Market ve Patpong Gece Pazarı Gezisi'ne katılabilirler (20 USD). Turumuzda önce Tayland’ın en büyük deniz mahsulleri restoranına gidecek burada günlük getirilen deniz mahsullerinden seçerek istediğimiz şekilde pişirterek keyifli bir yemek yiyeceğiz. Bu restoranın sloganı “if it swims we have it” yani “yüzüyorsa bizde vardır”. Yemeğin ardından Bangkok’un en meşhur gece pazarı olan Çin stili ve Tayland stili alışveriş yapabileceğiniz daha çok taklit ürünlerin (Rolex saat, Versace Çanta v.s) ağırlıklı olduğu PatPong Gece Pazarı'na geçiyoruz. Ünlü alışveriş ve barlar sokağında güzel vakit geçireceksiniz. Bol pazarlık yapmayı unutmayınız. Gezi bitiminde otele dönüyoruz.

4.Gün BANGKOK – PATTAYA 

 

Kahvaltıyla başlayan gün Pattaya’ya doğru başlayan yolculukla devam ediyor. Yol üzerinde bir mücevher fabrikası gezilerek burada Tayland'da çıkan safir, yakut gibi değerli taşların nasıl işlendiğini ve mücevher haline getirildiğini göreceğiz, arzu eden misafirlerimiz alışveriş yapabilecekler. Pattaya’ya varışın ardından otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Oda dağılımdan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin ekstra olarak düzenleyeceği Timsah Çiftliği Gezisi'ne katılabilirler (25 USD). Timsahlarıyla ünlü Tayland’da bulunan yüzlerce timsah çiftliklerinin içinden sizin için seçtiğimiz en ilgi çekici ve en güzeli olan Million Year Stone Park’ı ziyaret ediyoruz. Timsah şov gösterisi tüm inanılmazlığı ile seyrinize sunulacak. Akşam arzu eden misafirlerimiz, rehberlerinizin ekstra olarak düzenleyeceği ünlü Alcazar Show'unda unutulamayacak bir gece geçirme imkânını bulacaklar (50 USD). Tayland’da Lido tarzında sunulan bu özel kabare şovunda değişen sahne dekorları kostümleriyle dansçıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle görsel şöleni izleyerek geçireceğiniz unutulmaz bir akşama hazır olun! Şov sonrası bir sürpriz sizleri bekliyor. Daha sonra rehberiniz eşliğinde Pattaya’yı yürüyerek yakından tanıyoruz. Gezi bitiminde otele dönüyoruz.

  

5.Gün PATTAYA 

 

Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceği öğle yemekli ekstra Mercan Adası Gezisi'ne katılabilirler (50 USD). Pattaya Sahili’nden özel sürat teknelerimizle, palmiye ağaçları arasında mercan tozlarından oluşmuş beyaz kumsalı ile bütün gün turkuaz sularında yüzebileceğimiz Mercan Adası’na gidiyoruz. Öğle yemeği ızgara balık, salata ve tropik meyvelerden oluşuyor. Gezi bitiminde otele dönüyoruz.

  

6.Gün PATTAYA 

 

Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceği ekstra Nong Nooch Tropik Bahçe Gezisi'ne katılabilirler (35 USD). Tayland’da yıllarca en iyi düzenlenmiş bahçe ödülü almış olan bu muazzam tropik bahçede çok sayıda fotoğraf çekeceğinizi garanti ediyoruz. Önce Tay Kültürü’nü yakından tanıyacağımız bir kültürel şov izleyeceğiz. Tay dansları, Tay Boksu Gösterisi, tarihi savaşların canlandırmasını izledikten sonra ikinci bolüme geçecek ve burada fillerin yaptıkları harika gösteriyi izleyeceğiz. Tayland’ın simgesi bu sevimli hayvanların marifetlerine inanamayacaksınız. Daha sonra büyüleyici bahçeyi gezecek ve çeşit çeşit orkidenin bulunduğu özel bölümü göreceğiz. Öğleden sonra otele dönüşümüz gerçekleşiyor. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceği ekstra Fil Safarisi Gezisi'ne katılabilirler (35 USD). Hayatınızda kaç kere fil üstünde safariye çıkabilirsiniz. İşte ayağınıza gelen fırsat. Fillerle ilgili bilgi alımından sonra orman içinde fillerle safari macerası başlıyor. Gezi bitiminde otele dönüyoruz.

  

7.gün PATTAYA - BANGKOK - ISTANBUL  

 

Kahvaltıdan sonra odaları boşaltıyoruz. Uçuş saatimize bağlı olarak özel otobüsümüz ile Bangkok Havalimanı'na transferimiz gerçekleşiyor. Havalimanı'na varışımızın ardından Gulf Air'in tarifeli uçuşu için check-in ve bagaj işlemlerinden sonra GF 0153 sefer sayılı uçuşu ile 11:50’da Bahreyn’e hareket ediyoruz. Yerel saat ile 14:35’de Bahreyn’e varıyoruz. Varışımızı takiben Gulf Air’in GF0045 sefer sayılı uçuşu ile 20.55’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 01.05’te Atatürk Havalimanı'na varış. Turumuzun sonu.

 

 

Oteller :


Bangkok , 3* Bangkok Forum Park vb.
Pattaya , 3* Mike beach vb.
Bangkok , 4* Bangkok Palace Hotel vb.
Pattaya , 4* Mercure Pattaya vb.

 

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

 

 • Gulf Hava Yolları ile İstanbul -Bahreyn – Bangkok - Bahreyn - İstanbul ekonomi sınıfı uçak biletleri
 • Havalimanı vergileri
 • Seçilen kategori otellerde Bangkok (3) Pattaya (3) toplam 6 gece kahvaltı dâhil konaklamalar 
 • Havalimanı-otel-havalimanı transferleri    
 • Panoramik Bangkok şehir turu
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası


 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

 

 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
 • Opsiyonel turlar
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
 • Tüm öğle/akşam yemekleri ve içecekler  

NASIL FAYDALANABİLİRİMRezervasyon gerekmektedir. Tel : 0(216) 360 59 48,  0(549) 240 49 81


 • 13-20-27 Ekim ve 03-10-17-24 Kasım 2017 Hareketli turlar için geçerlidir.
 • Kredi kartlarına 9 taksit imkanı.
 • Fiyata dahil olan ve olmayan hizmetler, önemli bilgiler için lütfen detaylar bölümünü inceleyiniz.
 • Flash Promosyon turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır
 • Tek kişi konaklama farkı 3* Otellerde 650 TL , 4* Otellerde 1.100 TL , 0-2 Yaş Çocuk 800 TL'dir. Tek kişi ve çocuk bilgilerinin rezervasyon sırasında belirtilmesi gerekmektedir.
 • Firmamız, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmetten faydalanabilmek için en az 6 ay geçerliliği olan pasaportunuzun olması gerekmektedir.
 • Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Hizmeti satın alıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
 • Hizmet kodunuz  satın alma işleminiz sonrasında  e-posta adresinize gönderilecektir.
 • Gelen hizmet kodunu yazdırmanız veya kaydetmeniz ,rezervasyon sırasında belirtmeniz, yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.
 • E- posta adresinize mail gelmediğini düşünüyorsanız "Spam","Junk" ya da "Önemsiz" adlı mail kutularına bakınız.
 • Dilediğiniz anda "Hesabım" linkine tıklayarak da satın aldığınız hizmetleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

Fonipon/TZ
.
- İstanbul
(216)360 59 48
 
%38

Antik Mısır Turu | 5 Gece 6 Gün Konaklama, Egypt Air Hava Yo...
4.729 TL   7.627 TL
%30

Büyük Uzakdoğu Turu | 2018 Kış & Sömestre & Bahar Dönemi, 9 ...
5.799 TL   8.284 TL
%33

Egzotik Uzakdoğu Turu | Bahar & Kış & Sömestre Dönemini Kaps...
4.079 TL   6.088 TL
%35

Bangkok & Pattaya & Phuket Turu | 7 Gün 6 Gece Konaklamalı, ...
3.849 TL   5.922 TL
%37

Bangkok & Phuket Turu | Sonbahar & Kış & İlkbahar Dönemi, 6 ...
3.429 TL   5.443 TL
© 2012 Fonipon Tüm hakları saklıdır .
Bu sayfayı ziyaret ettiğinizde kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız .

Tasarım & Programlama : Deltapro